FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • jacek widze ze im pojechałes troche, nie pociesze cie, oni maja to gdzies :) 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Juz zarejestrowany... Prawdopodobnie jutro odbiór...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Ja zarejestrowałem wczoraj, ale czekam cały czas na opony zimowe z kuponów
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • U mnie całe koła zimowe od momentu pojawienia auta się w salonie jechały trochę ponad tydzień. Reszt zamówionych rzeczy z kuponów przyjechała do salonu jakiś dzień po aucie. Po przyjeździe kół zaraz sygnał, że można rejestrować i dzień później w drogę po auto :-). Nie rejestrowałem wcześniej bo i tak bym autem nie przyjechał bez kompletu gadżetów oraz nie chciałem aby wcześniej gwarancja zaczęła biec.

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ja czekam. Wszystkie gadżety juz są...w sumie nie wiem czemu jeszcze czekam... Auto juz w poniedziałek wieczorem miało zaczęty montowanie gazu... Ktoś mi wytłumaczy dlaczego czekam...
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • @maroslaw
    Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka ;-)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Montaż gazu plus próby szczelności, odbiory etc. mogą potrwać 2 dni (szczególnie jak się ktoś nie zna i robi pierwszy raz). Miłego jedzenia :P
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Ale co tyle trwa?!
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Jest od chol**ry rurek, masz reduktor, wtryskiwacze etc. Trzeba bagażnik powiercić, a do tego pewnie trafił ci sięgorący okres i serwisy wymieniają koła, więc są zarobieni. A autoryzowani dilerzy w serwisach pracują najczęściej do 15, a nie jak w innych warsztatach "do zwycięstwa". Mam prośbę: zrób zdjęcie pod spodem samochodu, wyjścia ze zbiornika. Czy masz ciągle taką łapę do zgarniani brudów, czy coś wymyślili?


    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Nie wiem jak u was, ale serwisy w mojej okolicy pracują do 19-tej. To nie jest budżetówka że o 15-tej gaszą światło i do widzenia.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Mój serwis do 20
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Witajcie,

    Zamówiłem 29.07.2014 r., termin pierwszy: 42 tydzień roku, drugi termin i akcja bony; 50 tydzień roku ;) Dziś zatelefonowałem do sprzedawcy, bo cisza długa była i dowiedziałem się, że nowy termin produkcji to drugi tydzień 2015 r. ;) Na otarcie łez dostanę łańcuchy zimowe gratis.
    Ark
  • Ja zamówiłem 30-07-2014 pierwszy termin 04-10-2014 a później już pojechali po bandzie , miało być 47, 49 i w końcu wylądowałem w 51, dzwonił dzisiaj diler i mówił ze pewny jest już 51 tydzień, bo pojawiła się literka "P". pożyjemy zobaczymy, ciekawe czy auto zjawi się w salonie jeszcze w tym roku
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @Ark - widze masz to samo co ja 2 tydzień 2015 :( czyli jednak spadają Rapidki z terminów produkcji

    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Myślę, że F3 może tutaj trochę nabałaganić, nie wiem jak funkcjonuje fabryka w Mladej, ale obawiam się że odbiór naszych Rapidków może się przeciągnąć z racji premiery... BTW, dzisiaj dostałem maila od sprzedawcy, że jest na szkoleniu w CZ właśnie z F3, jutro wraca do pracy i dalej toczymy naszą batalię kredytową :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • to widzę, że nie tylko ja mam takie problemy z dealerem, że po wpłaceniu zaliczki nastąpiła kompletna cisza. Zamówiłem auto 30 lipca ale jutro jestem umówiony już na odbiór :-). 

    Swoje żale wylałem na stronie Skody na Facebooku, poprosili o namiary na maila prywatnego, że niby się skontaktują ze mną, wysłałem (jakby nie mogli mnie znaleźć w ich systemie po nazwisku i dacie zamówienia) i nadal cisza. Więc znowu dziś wylałem żale na Facebooku Skody.

    Mam nadzieję, że trochę i zaboli mój głos i ich kanale reklamowym, gdzie wszyscy ich chwalą.  
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • Zamówienie 28.08.2014 ambition max plus climatronic,  swing,  zestaw głośnomówiący,  sunset etc. Odbiór jutro 04.12.2014. Juz zarejestrowany :-) 
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Jest taka ogólna zasada, przynajmniej ona obowiązuje na kolei i w paru firmach co wiem, zreszta tez i na studiach miałem o tym trochę mowy. Jeżeli coś jest opóźnione, to już tylko może być opóźnione bardziej. Zwróćcie uwage na to, że odkładane w czasie są zamówienia które już i tak są opóźnione. Bieżąca produkcja idzie szybko, u mnie zamówienie rapida po przyjazd samochodu do salonu - 6-7 tyg. Zamawiany w pierwszej połowie wcześnia samochód przed końcem października w salonie (źle zamówiony więc nieodebrany ale to inna historia). Ogólnie - nikt nie opóźnia produkcji bieżącej aby nadgonić zaległości. W miarę jak jest miejsce wsciskają stare. Moim zdaniem, jak by zrezygnować z tym opóźnionych zamówień i zamówić ponownie we wrześniu to byście już byli dawno po odbiorze samochodów.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Wchodzi na produkcję F3 i dlatego teraz przenoszą produkcję R
    Rapid LB/ 1.2 MPI + LPG / MY 2015/ Ambition MAX
  • Zamówiony SB 01.09.2014 -> 8tyg cisza , nic -> wczoraj tel od sprzedawcy że stoi na placu. Jak zarejestrują i ubezpieczą to przyjadą pod dom, wręczą kluczyki papierki , pocałują w rączkę i można jeździć :-) Kupiony w DE. Mają na to do 2tyg.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?