FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Jak widać są różne salony. Na chwilę obecną nie mogę narzekać na salon i sprzedawce u którego zamawiałem auto. Z każdą informacją dotyczącą mojego zamówienia dzwoni lub pisze maile, więc tu nie mogę narzekać.

    @rechotenberg możesz zdradzić co to za salon? Ciekawie by było jakby ktoś z nas miał ten sam i całkowicie inne spostrzeżenia.
    Widzę też, że masz auto produkowane w 45 tygodniu (tak jak ja ale mojego jeszcze nie ma w salonie). Możesz coś powiedzieć o zmianach o których była mowa w innym wątku? Masz np. już nowy podłokietnik z Fabii 3 (ten kanciasty a nie okrągły na jego końcu jaki był kiedyś)? Może coś więcej rzuciło Ci się w oczy?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Po jakimś czasie od zakupu beda dzwonić do was z jakiejs firmy ktora dla skody bada zadowolenie klienta.  Wtedy zbesztajcie swojego dilera :)
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • @grzesk
    Auta kupowałem u Plichty w Wejherowie.
    co do zmian w aucie to napiszę jutro, bo jeździ nim kolega z pracy. Z tego co kojarzę  z krótkiej jazdy po odbiorze to podłokietnik okrągły. Ewentualnie napisz co cię interesuje i cyknę fotki.
  • No to drugi koniec Polski jeśli chodzi o salon.

    A co do zmian to było tego trochę ale z rzeczy, które od razu miały się rzucać w oczy to właśnie podłokietnik od F3. Podobno coś miało być zmienione w zegarach ale nei wiadomo co.
    Jeśli masz stary podłokietnik to pytanie w którym momencie 45 tygodnia produkcji wprowadzali zmiany? 
    Mój Rapid wjechał na taśmę produkcyjną 3 listopada a 4 listopada został wyprodukowany.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @gross81, ja sam pracuję w handlu i staram się każdego obsługiwać tak samo, czy kupuje za kilka złotych, czy za kilka tysięcy i jak ktoś coś zamawia to staram się być w stałym kontakcie kiedy będzie, jest do odbioru, sprawa się przeciągnęła itp, bo konkurencja jest duża, a klienta stracić łatwo, ale żeby wrócił to trzeba się mocno natrudzić.. Dlatego nie rozumiem i mocno irytuje mnie taka postawa, że ciągle musisz pisać maile, czy przypadkiem coś się ruszyło, zwłaszcza że kupujesz samochód za kilkadziesiąt tysięcy. Przecież w samej Warszawie jest kilka salonów Skody...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Wejherowo hmm widać na pomorzu tak olewają klientów...
    @Maciek_1991 Teraz to juz mam samochod i nie wiele od nich potrzebuje wiec i kontakt jest tylko w zwiazku z akcesoriami ale niesmak został. Jutro jade tam założyc to co zamowiłem ale bez wiekszego entuzjazmu, przez te kilka razy co tam byłem nawet głupiej kawy mi nie zaproponowano... Jak odbierałem auto diler miał gest i podarował wino mojej dziewczynie jak to okreslił na poprawe kiepskich relacji, oczywiscie wczesniej mu przygadałem ze na koniec bedzie sie jej tłumaczył dlaczego nie pojechała na wakacje w tym roku w zwiazku z tym niedotrzymaniem terminu ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wino i jakies akcesoria (dlugopis, skrobaczka, notatnik itp) to chyba standard
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • no widzisz nawet mi długopisu nie dali :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • ja też nic nie dostałe, podobno akurat im się wino skończyło;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Hehe no o kawie nie pomyślałem nawet, a byłem tam dobre 2 godziny :P Byłem zbytnio przejęty zamówieniem samochodu :)
    @gross81, ja odbiorę auto jak mi zamontują akcesoria, nie będę do nich jeździł po kilka razy
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Cześć,
    R LB Ambition MAX zamówiony 13.08.14, dealer wczoraj dzwonił że auto się wyprodukowało 10/11.11.14, pozostaje jeszcze czekać na dostarczenie go do salonu. 
    Rapid LB | 1.6 CAYA 90KM | MY15 | Ambition MAX | Biel Candy | 19000km | Śląsk
  • Dziś dostałem informację, że mój stoi już w Poznaniu i czekają tylko na transport do salonu. Widać różne są terminy i czas transportu aut z podobnego okresu produkcji.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Cześć. grzesk a przypomnij datę zamówienia ?
  • 15 września 2014 r. - wjechał na taśmę produkcyjną 3 listopada a 4 listopada został wyprodukowany i wtedy dostałem VIN na maila
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no to licząc twoje zamówienie to jaj jak zamawiałem 7.10.2014 to dostanę auto 7.12.2014 :) ale niekoniecznie :P
  • No to widać, że produkcja przyspieszyła, może i mój pojawi się zaraz po Nowym Roku :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No niekoniecznie bo zamawialem dzień po grzesku a termin mam na 52 tydzień nadal
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zamówiony 15.11.14 odbiór do 31.03.2015
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • @thomas, jakie nadwozie i wyposażenie?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • LB Elegance + Sunset + Pełnowymiarowy alus, TDI 105KM
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?