FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zakup Skody Rapid 2013 oznaczenie silnika
  • krótko : 86KM i 105KM o tych mocach silniki mają łańcuch, 90KM i 110KM są na pasku.
    1.2 TSI w budzie SB mają wszystkie poprawki związane z silnikiem na łańcuchu.
    Osobiście mam ten silnik na łańcuchu i nie mam powodu do narzekania. Ważne co, to wymiany oleju raz na rok lub max co 15tys. km nie sugerować sie LL i zmiennym okresem przeglądowym. 

    Rapid SB | 1.2TSI CBZB 105KM | MY15 (4 tydzień 2015) | EleganceMAX | Błękit RACE | 55000+km | Bielsko-Biała
  • W nowej O III 1.2 tsi 86KM jest na pasku, fizycznie jest to wersja 90KM i tyle ma mocy ale homologacyjnie jest 86KM. Jest to ostatni 1.2 tsi ea211 w Skodzie.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Poprawione na.pasku ładowali od 2015 a od września.2016 maja.nawet wersje na pasku poprawione wariatory i nowy soft.

    akurat mam auto z września 2016, jest jakoś konkretna data, czy od jakiego nr silnika? :)))))
    Rapid LB, 1.2 cjz 90KM,active 2016, srebrny, Elbląg
  • Ściągasz pokrywę  rozrządu górna i czytasz numer wariatora. Inaczej w aso po vinie.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • @krzys301 uściślijmy aby nie robić zamętu w głowach mniej obeznanych użytkowników. Silniki TSI EA211 "na pasku" były montowane w Rapidach owszem w 2015 r. a dokładnie od 21 tygodnia 2015 r. Czyli w 2015 r. w pierwszej połowie produkowane były jeszcze z silnikami na łańcuchu czyli auta do MY15 włącznie a dopiero później bo dopiero od roku modelowego MY16 na pasku.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Witam i potwierdzam wypowiedż kolegi powyżej @grzesk,gdzie moja Skoda Rapid została wyprodukowana w ostatnim tygodniu maja 2015 roku i była jeszcze na łańcuszku rozrządu,a z początkiem czerwca 2015 roku ruszyła produkcja już Skody Rapid na pasku rozrządu.Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?