FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • W tej chwili zauważyłem zmiany na liście "Ostatnie wiadomości". Nie ma podanej godziny - jest tylko data. I to data "już" wczorajsza - 15 marca. A jest poniedziałek - 16 marca.
    Rozumiem, że admin wysłuchał naszych modłów - i zaczął coś poprawiać przy zegarze.
    Pewnie nie tylko ja czekam na poprawiony czas.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dzięki za reakcję. Teraz właśnie przeczytałem ostatni wpis Rapidklub.
    Nie wiem jak mogę na swoim kompie poprawić czas wpisów na naszym forum. Czas systemowy kompa mam zgodny z czasem radiowym.
    A czy jeszcze ktoś ma "zmieniony" czas? Bo nie wiem, czy mam przyczyny szukać tylko u siebie ...
    Może poczekamy na kilka następnych wpisów, potwierdzających poprawny lub zmieniony czas na innych kompach.
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wylogowałem się, zamknąłem okno przegladarki, otworzyłem ponownie rapidklub.pl - i pokazał się poprawny czas. Po zalogowaniu - mam również wszystkie czasy OK.
    Jednak czary działają  :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Super :) good news, liczmy na to że będzie ok :)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Czas działa dalej poprawnie.
    Proponuję wystawić żółtą kartkę dla gufi04 za pisanie nie na temat i naruszanie netykiety na naszym forum.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Rzeczywiście... cały czas trolluję i wszystkich obrażam...
  • Panowie spokojnie...

    na pewno takie komentarze jak cytując poniżej w wykonaniu @gufi04 są zbędne...



    • Wątek: Jaki optymalny silnik benzynowy do Rapida ?
    • w takim razie poproszę o bana, Jaśnie Panie
    • Skomentowane przez gufi04 6 luty
    • Wątek: Jaki optymalny silnik benzynowy do Rapida ?
    • chyba trochę przesadzasz...
    • Skomentowane przez gufi04 6 luty

    więc następnym razem na początku po prostu będą usuwane.. potem potem kolejne konsekwencje
    (PS gdy pojawiają się takie wpisy proszę o zgłoszenie - opcja Moderacja)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Panie Administratorze, jeśli moje wpisy kogoś obrażają lub nic nie wnoszą to proszę usuwać. Nie ma problemu... Ale bądźmy obiektywni ;)
    Pozdrawiam
  • Rzecz nie w tym, by usuwać wpisy, ale w tym, by nie umieszczać niepotrzebne wpisy na forum. 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dobrze powiedziane...
    Wpisy w stylu
    Bzdety występuje w słowniku języka polskiego.
    Bzduty jest pochodną tego, występuje już też potocznie.
    Też niczego nie wnoszą. Więc daj już spokój.


  • Zwracajcie uwagę na to co dobre. Zmieńcie punkt skupienia na dobry, a będzie żyło się lepiej...
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Mam dwie prośby do kolegów z forum...
    1.) aby ew. spory przenosić na priv i tam dogadać się, postronni nie będą musieli w tym uczestniczyć.
    2.) uzupełnienie profilu i stopki. Informacje (np. silnik, MY, wersja, etc.), ułatwiają zrozumienie postów.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • gufi04 - wyciągasz wpisy z przed kilku tygodni. Wyciągasz je z kontekstu. I nie były one adresowane do Ciebie.
    A ja proponuję od dzisiaj zamknięcie wszystkich nieporozumień i nie powracanie do nich.
    Tak jak poprzednie dwa wpisy od supermajku i bounty - zostańmy na forum dla forum. Dobre sprawy dla dobrego forum. Sprawy prywatne niech idą na priv.
    Jak będziemy tak zapalczywi - to powstanie forum zapalonych Rapidowców. A nie o to nam przecież chodzi.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Wracając do meritum wątku, prośba do użytkowników. Jak dodajecie zdjęcia do forum przez formularz w wiadomości jak się najedzie na zdjęcie myszka jest opcja osadzenia zdjęcia w wiadomości. Takie zdjęcie jest widoczne w wersji dla komórek.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Zmieniłem w profilu Dodatkowe informacje (kolor, przebieg itp.), konkretnie przebieg zmieniłem na 14000 km a w stopce postów nadal widzę 13000 km. Chyba, że to tylko u mnie się źle wyświetla.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel  --> w profilu masz również: Ustawienia Podpisu i tam musisz przeedytować podpis (zmienić przebieg), wtedy będzie ok. To są dwa niezależne miejsca.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • dziękuję za pomoc
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Do sprzedaży wchodzą Rapidy z nowymi silnikami TSI. Warto by rozważyć rozbudowanie działu SILNIKI o nowe wątki, stosownie do mocy silników: benzynowy 1.2 TSI 90 KM (2015>) oraz benzynowy 1.2 TSI 110 KM (2015>). W tematach technicznych, związanych z silnikami, ułatwi to lepszą orientację na forum.
    Może jeszcze macie inne propozycje, w nawiązaniu do nowych silników?
    Pozdrawiam
     

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen, dobry pomysł, są to na tyle "nowe" silniki że warto dodać osobne kategorie - dodane
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Przy przeglądaniu dołączonych do postu kilku fotek, trzeba po kolei każdą zamknąć, i ponownie wybrać następną fotkę. Czy byłoby to możliwe - by zmienić tryb przeglądania na <poprzednia>, <następna>, bez cofania strony?
    Jeśli to niemożliwe, to trudno. Dotychczasowy system nie jest najgorszy, ale wprowadzenie zmiany przeglądania załączników znacznie ułatwi przeglądanie.
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?