FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Mam "konflikt" czasowy - na kompie mam komkretną godzinę - a na wpisach jest podana 1 godzina mniej. Czy to każdy tak ma? Czy to ustawienia kompa - czy też admin ma opcje podawania czasu innego czy aktualnego?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Tak to prawda, dzisiaj doszła nowa funkcjonalność - Moderacja - każdy z użytkowników forum ma możliwość zgłoszenia wpisu do moderacji.

    Zapraszam do korzystania z tej funkcjonalności gdy z jakiegoś powodu należy
    wymoderować wpis (usunąć lub zmodyfikować) a także podjąć odpowiednie
    działania w kontekście danego użytkownika (mogą zdarzyć się  osoby które
    wprowadzą niewartościowe zamieszanie na forum - taki przypadek już miał
    miejsce - wtedy użytkownik jest usuwany)

    Zapraszam

    1) @jercen - dzięki za uwagi, tak, to poniekąd odp. na Twoje propozycje
    2) @jercen - aktualnie na kompie pisząc ten post mam 17:11
    3) niebawem pojawi się regulamin forum który będzie zbiorem zasad, a także
    "podstawą prawną" do lepszego - uzasadnionego wykorzystania funkcji
    moderacji

    Pozdrawiam
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Dzięki za już.
    Patrzę tu na ostatni wpis. RapidKlub podaje swój czas 17.11. Mnie komp wyświetla 16.11. Gdzieś ta godzina się nam gubi. Czy to może być w moim kompie? Czas mam zgodny z czasem radiowym. Na kompie też mam ustawiony czas poprawnie. A jak wrzucę post - to godzina do tyłu...
    Tak mam od dzisiaj. Wczoraj tego nie było.
    Czy ma ktoś też taką czasową, jednogodzinną zgubę? 
    A czy są jakieś ustawienia tego forum na kompie?
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Aktualnie zapis godziny podany przy poszczególnym wpisie odpowiada już czasowi na kompie. Nic nie grzebałem w moich ustawieniach. I o to chodziło :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • mam pytanie i zarazem propozycję, może by zrobić jakieś naklejki lub znaczki klubowe oczywiście za opłatą ? lub inne propozycję !!
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • W "Tematy różne" jest wątek "Lepka". Temat ucichł w połowie ubiegłego roku. Widocznie jest za małe zainteresowanie.
    Podobnie jest ze spotami. Nasze forum liczy sobie całkiem sporo aktywnych właścicieli samochodów, ale i tu jest zero zainteresowania.
    W temacie "Zwiedzanie linii produkcyjnej ..." też nie ma wielkiego ruchu. Widocznie każdy jest zadowolony ze swoich 4 kółek - i to wszystko.
    Widocznie jest to dane odległościami i może brakiem czasu.  
    A może się mylę - i mam niewłaściwe zdanie?
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen - w kwestii zlotów, to może jak się zrobi ładna pogoda to naród będzie bardziej skłonny aby się ruszyć... co do wlepek, to mnie nie kręcą i - nawet gdyby byłą b. ładna - to uważałbym ją za zbędny obiekt na klapie :)
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Byłem na jesienno zimowych zlotach za granicą. Było normalnie, technika autek, organizacyjnie i kulinarnie również. 
    Mieli tam swoją wlepkę. Nie mam fotki. Ale była naprawdę super. Pionowa, wewnątrz tylnego okna.
    Okazuje się, jak się chce - to można. Tyle, że w naszej społeczności Rapidowców nie ma takiego zainteresowania.
    Większość kupuje samochód - i ma go jako jeden z elementów wyposażenia domu czy rodziny. I nic więcej. Potem, nie mając porównania czy punktu odniesienia - niektórzy zaczynają narzekać na R. A może by tak właśnie na jednym czy drugim spocie zobaczyć na żywo innego R, porozmawiać z jego kierowcą, poznać i dowiedzieć się więcej?
    Jest tu grupa aktywnych, którzy są w stanie coś zrobić, zorganizować. Tylko pytanie - dla kogo?
    Pozdrawiam
     
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Z nalepką to jest fajny pomysł. Myślę, że wtedy akcja upadła na niczym, bo nie było chętnego żeby się tym zająć. A czym tym razem będzie inaczej?:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • pewno nie będzie inaczej, bo pomysły są różne, ale wszystkim brak czasu na dodatkowe obowiązki ;-(
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Nie wiem czy tylko u mnie, ale znowu jest problem z czasem postów. Ten piszę o godzinie 19:08 a wyświetla się, u mnie, godzina 14:08.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @konwel - sam miałem kiedyś takie problemy. Po krótkim czasie (prawdopodobnie p.pom. admina) sprawa wróciła na właściwą drogę.
    U mnie na kompie Twój wpis jest o 19.08 - i tak jest u mnie widoczny.
    Zaraz zobaczę jak u mnie, jaką wyświetli godzinę.
    Pozdrawiam

    PS> Czas pokazuje poprawnie, bez poślizgu.

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen u mnie twój wpis jest z 14:30
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • No to mamy problem ...
    5 godzin życia ...
    Gdzie można za 5 godzin dojechać Rapidem ;-)
    Tak na serio: jak na innych kompach jest ok - to czy nie masz problem ze swoim czasem systemowym? Nie wierzę w to, ale warto sprawdzić. Może mały reset? Albo wyloguj z Rapidklub i spróbuj ponownie się zalogować. Chociaż w to też nie wierzę.
    U mnie były kłopoty o 1 godzinę wstecz. Ale nie aż 5. Tą godzinę poprawił admin.
    Zacznij od małych kroków. Po czasie ... dojdziemy do wymiany kompa :)
    Pozdrawiam

    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • ten błędny czas występuje u mnie regularnie i na różnych komputerach. teraz akurat jest dodrze;) a ja nic nie robiłem. piszę to o 20:42 i wyświetla się 20:42
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • No to masz szczęście: masz gotowy scenariusz do filmu. Podejrzewam, że prawa autorskie będziesz dzielił z rapidklubem :)
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Dwie uwagi co do wyglądu strony w wersji dla komórek.
    1. Nie widać podpisu.
    2. Jak doda się załącznik do strony nie widać go.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Sprawa wyświetlanego czasu wraca niczym bumerang.
    Aktualny czas na moim kompie to 19.15 a wpisy z dnia dzisiejszego to np. 22.01 czy 21.48.
    Czyli teraz mamy różnicę 3 godzin.
    Prośba do admina - jak się da by nie wyprzedzał ani nie opóźniał czas na forum.
    Wprawdzie mam sentyment do filmu "Powrót do przyszłości" niemniej tu w realu wolę prawdziwy czas.
    Pozdrawiam
     
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Czas Twojego postu wyświetlił mi się jako 19:15. Proszę sprawdź ustawienia strefy na forum i w komputerze. Pozdrawiam
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • @jercen u mnie również Twój wpis jest widoczny o poprawnej godzinie (19:15), a wpis @supermajku o godz 20:22

    strefa czasowa w konfiguracji forum jest ustawiona na:
    date_default_timezone_set('Europe/Warsaw');

    poszukałem po necie i dodałem jeszcze do konfiguracji:
    <br>$Configuration['Garden']['GuestTimeZone'] = "Europe/Warsaw";

    ale to bardziej pod userów niezalogowanych, a wchodzących na forum z innych stref.

    Praktycznie od początku forum nic nie było zmieniane w tej dziedzinie (np. od Twoich pierwszych i niedawnych wypowiedzi, gdzie godziny były poprawne), więc opcje są dwie, albo coś się dzieje z serwerem forum (czas na serwerze) - ale to problem myślę, że byłby u większej ilości userów - lub problem jest niestety lokalny (występuje u Tylko Ciebie)

    pozdrawiam
    Administrator forum RapidKlub.pl

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?