FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Dziękuję za dodanie wtyczki z profilem... swój uzupełniłem, tylko jak to ma działać?
    Bo informacje nie są widoczne przy użytkowniku, tylko dopiero po wejściu w jego profil?
    Profil jest ok, tylko dobrze, aby dane profilowe były widoczne automatycznie, wtedy to ma sens...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Jest to rozszerzenie profilu, czyli możliwość dodania większej ilości informacji o sobie. Gdy ktoś jest zainteresowany to wtedy może sprawdzić użytkownika. @bounty tak jak zauważyłeś informacje dostępne są tylko w profilu użytkownika. Odnośnie sygnatury / stopki w mailu - tak aby informacje były widoczne przy poście, poszukam czy jest jakieś rozszerzenie.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Mam pytanko , dlaczego nie mogę utworzyć nowej dyskusji ?
    Wszystko jakby ok ale na samym dole mam tylko: Załącz plik , zadaj pytanie , zapisz szkic , podgląd , kasuj.

    Czy coś źle robię ? :-)
  • Nie. Zadaj pytanie tworzy nową dyskusje.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Prośba do admina strony:
    chodzi o poprawę czytelności godziny wpisu "Ostatnich wiadomości".
    Aktualnie jest bardzo jasny/blady kolor czcionki wyświetlanego czasu. Wystarczy zmienić na ciemniejszy lub Bold. Wierzę, że taka mała zmiana zadowoli więcej Rapidowców, a potwierdzi zaangażowanie admina w realizacji uwag czy wniosków na stronie.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen
    zrobione, powinno być czytelniej, wprowadzając tą funkcjonalność testowałem różne kolory i padło na taki mało widoczny, żeby nie zaburzać czytelności "ostatnich wiadomości", ale widać.. że jest to jednak przydatna rzecz więc teraz powinno być lepiej

    dzięki za sugestię!
    pozdrawiam
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Wychodzę do Was z propozycją zrobienia tematu "Co zrobiłeś/aś dziś dla swojego Rapida". Był taki temat na forum marki, której drugie auto posiadam i fajnie to szło. Mielibyśmy tam wpisywać jakieś naprawy/modyfikacje/ulepszenia/zakup gadżetów itp. Oczywiście nie byłoby miejsca na wpisy typu "dziś zatankowałem do pełna", "umyłem na myjni" albo "dolałem olej do silnika", bo to jest normalna eksploatacja. Myślę że to ciekawy sposób pokazania, że dbamy o nasze R, ale także pokazania, ile kosztują jakieś naprawy, jak można zrobić fajne ulepszenie, o którymś większość może nie mieć pojęcia, ale także pochwalenia się np. nowymi felgami. Przykład: ktoś robił przegląd, w ASO lub w warsztacie, pisze jaki koszt, jakie części weszły w zakres wymiany. W przypadku jakiejś przeróbki, zakupu fajnego gadżetu, mile widziane byłoby zdjęcie, a "nóż-widelec" ktoś będzie chciał zrobić tak samo.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @Maciek_1991
    fajny, ciekawy pomysł. W prawdzie jest już założona kategoria "Skoda Rapid - Zrób to sam", pojawiły się już tam wpisy związane z modyfikacjami, ale z pewnością przydałaby się inna kategoria / temat gdzie można by było wpisywać np. czynności o których piszesz: "Przykład: ktoś robił przegląd, w ASO lub w warsztacie, pisze jaki koszt, jakie części weszły w zakres wymiany... zakupu fajnego gadżetu"

    jakieś pomysły jakby taką nową kategorię nazwać?
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • @RapidKlub, ja bym temat nazwał tak, jak zaproponowałem, a wrzuciłbym go do działu "Nasze Rapidy", a cały dział dałbym wyżej, żeby nie trzeba było lecieć na dół strony.
    Co do "zrób to sam"- fakt, jest taki temat, ale ja bym to widział tak że w nowo powstałym temacie Użytkownik wrzuciłby zdjęcie takiej modyfikacji, a gdyby były prośby od innych, wtedy zrobiłby temat w dziale "zrób to sam". Niektóre przeróbki potrzebują tylko jednego zdjęcia i każdy wie o co chodzi, a do innych trzeba pisać manual...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • A jest potrzebna do tego nowa kategoria? Nie wystarczy być moze jak to pisze @Maciek_1991 temat? Tak swoja droga. Nowy rok, cos juz wiadomo w jakim kierunku (zmiana skryptu) będzie szło forum?
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Witajcie,

    została dodana możliwość definiowania własnego podpisu / stopki, po zalogowaniu się na forum wybieramy:

    Profil --> Ustawienia Podpisu

    Proponowana struktura podpisu dla użytkownika posiadającego Skodę Rapid to:

    Model Rapida LB / SB | Silnik | Rok Modelowy | Wersja wyposażenia | Kolor | Przebieg | Lokalizacja

    Zgodnie z sugestią @bounty, takie informacje powinny być pomocne w wątkach i wypowiedziach :)

    * W podpisie obowiązuje zakaz umieszczania linków.

    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Wnioskuję o zmianę nazwy na klub malkontentów...
    i teraz się zastanawiam jaką dać emotkę:
    taką :/
    czy taką :(
    bo taka ;) to już jakoś mało aktualna się zrobiła ostatnio...
  • Nic tak nie uskrzydla admina jak pochwały po poprawkach które chce lud pracujący, aby nam forum rosło w siłę i żyło nam się lepiej!

    A naturalnym jest ze forum zbiera tych co akurat mają problemy z autkiem.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @atsuki czemu tak sądzisz?

    "Nic tak nie uskrzydla admina jak pochwały po poprawkach" tych akurat nie ma za dużo, ale nie o to tutaj chodzi ;)

    masz rację forum zbiera ludzi którzy szukają porad / rozwiązań problemów, stąd wątki są takie, a nie inne... ale to dobrze, bo Rapid jest takim, a nie innym samochodem więc dobrze jest wymieniać swoje opinie, wiedzę i poglądy

    PS odpowiadając na pytanie kiedy nastąpi zmiana skryptu, to aktualnie pozostajemy przy obecnym (realizowane są inne projekty, stąd brak możliwości podjęcia się tego tematu)

    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Ja piłem akurat do narzekania że w Rapidzie w zimie przymarza szyba do uszczelki, albo narzekania na przemyślane rozwiązania w postaci skrobaczki którą zamiast w drzwiach projektanci umieścili w klapce. (a przecież ten bajer to już w ogóle jest darowany koń)

    Wiem, że to nie ten wątek na wylewanie takich żali, ale czytując ostatnio wpisy odnoszę wrażenie, że tylko kilka osób, w tym ja jesteśmy zadowoleni z zakupu.
    I nie mam tu na myśli osób szukających porad. Tylko o zwykłym narzekactwie :(
  • @kros masz rację, dużo jest wątków że coś nie pasuje lub coś jest "nie za bardzo", tak faktycznie czasami to prawda, a czasami to po prostu chyba "lubimy sobie ponarzekać", inna sprawa to fakt, że osoby które są zadowolone z zakupu raczej niechętnie się tym dzielą.

    Są na forum wątki mówiące o zaletach Rapida:
    http://rapidklub.pl/discussion/comment/2712
    http://rapidklub.pl/discussion/23#Item_2

    ale rzeczywiście nie zyskały na popularności.

    OK, to tak w ramach OT.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Z pomysłów, to może na górze, obok panelu użytkownika dodać przycisk z linkiem do listy tematów z wyróżnionymi tymi, w których ktoś napisał od ostatniej wizyty, czyli np do:
    http://rapidklub.pl/discussions

    Ułatwiło by to ogarnianie nowych wpisów...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif - link do wszystkich dyskusji posortowanych od tych najnowszych jest "od zawsze" jako pierwszy w prawym menu Kategorie --> i nazywa się "Wszystkie dyskusje" i kieruje do http://rapidklub.pl/discussions , myślę że nie ma sensu dorzucania go do górnego menu

    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Tak trochę pluginów...

    Prosiłbym o dodanie tapatalka, myślę, że nie tylko mnie to ucieszy :).
    -> https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php?plugin=van

    Możliwość cytowania
    ->http://vanillaforums.org/addon/quotes-plugin
    ->http://vanillaforums.org/addon/quoteselection-plugin

    do potestowania który.



    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Proszę o przeniesienie kilku ostatnich postów z wątku "Chlupotanie w drzwiach" do nowego, np. "Woda w bagażniku". Pomimo kilku słów o nie kontynuowanie tego tematu w "nie swoim" miejscu - robi się tam zamęt.
    Mój/moje wątki można oczywiście usunąć.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?