FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Już ktoś tu wspominał o tym ale i ja się dołączę z prośbą o uruchomienie forum na Tapatalku.

    Na urządzeniach mobilnych w przeglądarce jest w miarę ok ale jako użytkownik Tapatalka przy innych forach stwierdzam, że to wygodne narzędzie.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Ban dla mankell bo zwykły spamer.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Dokładnie, byle szybciej.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Zdecydowane kroki (ze strony admina) dla mankell. Z jego wpisów wynika, że ma i nie ma samochód, wpisuje bajki o ceramizatorze,... Nie potrzebujemy takiego forumowicza.
    Swoją droga - była sprawa ustalenia regulaminu forum. Mając taki regulamin, admin byłby kryty - i w trybie natychmiastowym zrobiłby porządek.
    Sądzę, że nie tylko mnie, wpisy od m...l są niepotrzebne.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • przede wszystkim usuńcie albo wyedytujcie te jego wpisy bo tylko zaśmiecają forum
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • dzięki za czujność, ponieważ zaragowała elita forum :) - user został usunięty wraz z postami (rzeczywiście spamer = wpisy słabe + linki itp.). Pozdrawiam

    PS ktoś może podsunąć gotowy regulamin? umieścimy w jednym miejscu i będzie wyznacznikiem?
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • @RapidKlub zerknij na to co zrobiliśmy z chłopakami u mnie. Jest jeden regulamin główny, plus w niektórych działach, takich jak kupię sprzedam, galeria naszych aut itp regulaminy szczegółowe/porządkowe.
    powstało to na drodze ewolucji w miare rozrastania się forum i użytkowników oraz w miarę pojawiają się różnych dziwnych sytuacji, jak ostatnio tutaj nieprzyzwolona reklama troll version, Pozwala to uniknąć wielu kłopotliwych sytuacji oraz dyskusji czy decyzja admina przy moderowaniu była słuszna. Bo życie pokazuje ze ci którzy mają "najwięcej do powiedzenia"najczęściej wprowadzają tylko zamęt a potem się żalą jaki to klub/admin jest niedobry i stronniczy. A dla calej, tej przyzwoitej reszty jest to swego rodzaju przewodnik co gdzie i jak tutaj działa.
    Sądzę że mógłbyś zapoaznac się z tym co stworzyliśmy przez lata na fabiaclub i spróbować stworzyć coś podobnego adekwatnego do tego forum.
    Tamte regulaminy powstały z udziałem moim oraz moich kolegów. Nie ma problemu abyś się na nich wzorował, czy zaczerpnął jakieś rozwiązania.
  • Czy jest możliwość na wzór innych for zrobić coś takiego, że przychodzi powiadomienie na maila, że ktoś odpisał w wątku, w którym pisaliśmy lub go zaznaczyliśmy, że obserwujemy ?
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk wydaje mi się że takie coś już jest.. wchodzisz w swój profil --> Moje preferencje i wybierasz jakie powiadomienia chcesz otrzymywać:

    Powiadomienia


    Adres e-mailPopup 
    Powiadom mnie, gdy ktoś napisze na mojej ścianie.
    Powiadom mnie, gdy ktoś odpowie na mojej ścianie komentarzy.
    Powiadom mnie o prywatnych wiadomościach.
    Powiadom mnie gdy dodaję prywatne konwersacje.
    Powiadom mnie gdy ktoś skomentuje moje dyskusje.
    Notify me when people mention me in discussion titles.
    Informuj mnie kiedy ludzie wspominają mnie w komentarzach.
    Powiadom mnie gdy ktoś skomentuje moje zaznaczone dyskusje.
     Notify me when people start new discussions.
     Notify me when people comment on a discussion.

    sorki że nie wszystko jest dotłumaczone ;) , czy to działa? niestety nie sprawdzałem.. bo nie mam tego powiadomienia ustawionego.
    pozdrawiam
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Ja dostaje powiadomienia na maila, także działa.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • ja je wylaczyelm ostatnio wiec tez mogę potwierdzić ze działa :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @Rapidklub dzięki za inforamcję. Włączone zobaczymy jak to będzie działać :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • @grzesk działa super ja też używam powiadomień na maila ;-)
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Kasowanie wpisów nie działa przypadkowo zdublowało mi wpis i nie mogę go usunąć
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • pojawiła sie wyszukiwarka ?? byla juz wcześniej a jej po prostu nie zauważałem...?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 dokładnie, wyszukiwarka była od samego początku - jak klikniesz w prawym menu --> "Wszystkie dyskusje"
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • ale tego wpisu na gorze (FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka :: Jazda Próbna - umów się) wczoraj chyba jeszcze nie bylo
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Też to zauważyłem dopiero wczoraj
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Wczoraj dodałem linka by był bardziej widoczny (była o to prośba parę postów wcześniej http://rapidklub.pl/discussion/comment/8379#Comment_8379), sama wyszukiwarka jest trochę "ograniczona", ale jest :)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • W każdy wpisie pojawił się nowy link: Moderacja.
    Sympatyczne rozwiązanie dla wszystkich.
    Ze swojej strony dziękuję - rozumiem to poniekąd jako odpowiedź na moje propozycje.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?