FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Życzyłbym sobie i Wam wszystkim Drodzy Formułowicze trszkę więcej dyscypliny odnośnie trzymania się tematów dyskusji :-)
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Właśnie problem taki że twarda dyscyplina jest dobra w wojsku, suche informacje w książce "sam naprawiam", a atmosferę klubową tworzą ludzie, jak są "w porzo" to zawsze się o czymś innym pogada, czasem "mimo woli"
    Jasne wszystko w ramach rozsądku, ale nie uważam, aby stanie z batem nad kolegami, czy koleżankami, i chłostanie ich za każdym razem gdy wyjadą poza temat było dobre.
    Rola MODA aby to potem wydzielać i poprzenosić.

    Polecam http://www.fabiaclub.pl/forum-pl/viewtopic.php?f=7&t=11155
    i cytat jednego z użytkowników który po kilku latach obecności sam podzielił się taką refleksją:
    "Sporo przesiaduję ostatnio na forum [...] Swojego czasu sporo przesiadywałem także na forum [...] i [...]. I powiem Wam tylko tyle. Żaden inny klub nie umywa się do tego
    Tutaj zawsze człowiek znajdzie pomoc. Po pierwsze jest bardzo dużo tematów i postów. Bardzo dużo porad, dział "We własnym zakresie" jest baaardzo obszerny. Ludzie są mili, przyjaźnie nastawieni. Jeśli nawet ktoś złamie regulamin i np. nie użyje szukajki, to wprawdzie dostanie opierdziel, ale i tak pomoc zostanie udzielona. Coś pięknego.
    Na innych forach jest duużo gorzej. Mało tematów, ludzie olewają totalnie innych, opierdzielają za byle co... odnoszę wrażenie, że panuje jakaś wrogość.
    Całe szczęście że fabia zostaje u moich staruszków, bo bym zwariował nie zaglądając na to forum ;p"


    Bardzo bym chciał żeby i tutaj zawiązała się grupa ludzi, którzy tak jak to ma miejsce na FC mimo iż dawno jeżdżą innymi autami, zaprzyjaźnili się do tego stopnia ze spotykamy się nadal i to nie tylko w tematach moto, ale powstały przyjaźnie prywatne, które trwają wiele lat już od dawna poza klubem.
    Pozdrawiam i trzymam kciuki!
  • Nie chodzi i twarda dyscyplinę. Ale Np ostatnio. W temacie o wodzie w drzwiach jest post o zle zamontowanym wężyku od Klimy gdzie cala woda szla do samochodu. Nie jestem za twardą dyscyplina ale to już się kwalifikuje do oddzielnej tematu. Jak kiedyś ktoś będzie szukaj po tematach to w życiu się nie dowie ze był kiedyś z czymś takim problem.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Macie rację, czasami w wątkach ucieka lekko temat, co też jest naturalne bo wywiązuje się jakaś dyskusja, czasami po prostu ktoś nie ma "wyczucia" i coś wpisze kompletnie nie na temat. Samo forum powstało przed wprowadzeniem Rapida do sprzedaży w Polsce :) i przez ten czas (już ponad 2 lata) mogę zaobserwować naprawdę bardzo kulturalne i wartościowe wypowiedzi użytkowników. Pojawiło się już wiele ważnych i pomocnych wątków.

    Myślę że z początkiem nowego roku będziemy się przesiadać na innych skrypt który pozwoli rozwiązać bolączki obecnego. Tylko mi osobiście najbardziej będzie szkoda "unikalnego wyglądu" obecnego forum... no ale jak to mówią coś za coś, a sytuacja tego wymaga.

    PS @konwel post wysłany o 12:52 i taka godzina publikacji się pojawiła :) z początku faktycznie był z tym problem ale wydaje się ze wszystko jest ok
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • To fakt, mi też będzie szkoda. Ten obecny skrypt jest naprawdę bardzo fajny i wygodny.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @atsuki
    "W temacie o wodzie w drzwiach jest post o zle zamontowanym wężyku od Klimy gdzie cala woda szla do samochodu"
    aaa to tak, tak, jasne że tak!

    Owszem, wygląd jest przyjemny, ale Adminie, dobra decyzja, bo ugrzęźlibyśmy.
  • Skórkę zawsze można zmienić. Ja bym proponował smf jako forum. Kiedyś na nim trochę się bawiłem i dawało rade. Wtyczek jest sporo, skórkę można dorobić... :)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Może coś z ogłoszeniami - sprzedam, kupie, zamienię
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • @deryl4 - dzięki za sugestie, dodane:

    Społeczność RapidKlub --> Sprzedam, kupię, zamienię

    tu można wrzucać posty w tej tematyce
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Forum świetne. Nieźle ludzie i brak nadgorliwosci ze strony moderatorów.  Powodzenia we wdrażaniu nowego skryptu. 
    Co do zmian głosuje za tapatalkiem! 
    Rapid LB | 1.4 DSG 122KM | MY15 | Elegance MAX | niebieski RACE| 50kkm | KRK
  • Jeżeli zmiany i rozbudowa to może w takim kierunku: http://a4-klub.pl/
    Śmiga naprawdę spoko. Do tego ekipa na poziomie i czego chcieć więcej. :)
    Kilka lat temu przenosiliśmy się z tym forum na nowe serwery, w przyszłości też warto o tym pomyśleć, jak już baza wiedzy o Rapidach się rozrośnie :)

    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Ja proponuję dział gdzie każy kto chce się pochwalić swoim autem mógł założyć własny wątek. Wtedy dyskusje i komenty nie będą się krzyżować.
  • @kros a jakbyś to konkretnie widział bo pomysł dobry, ale nie mam pomysłu na nazwę :)

    może w Kategorii Społeczność RapidKlub i tam podkategoria "Pochwal się Rapidem" ? (nazwa "Pochwal się Rapidem" - to tylko pomysł, można nadać inną)

     
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Nasze Rapidy
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • Pomysł @atsukiego mi się podoba
  • OK! Podkategoria dodana.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Na forum brakuje profilu użytkownika... pomocna byłaby informacja, jaki posiadamy silnik, jaką wersję nadwozia, rok modelowy, wersję wyposażenia, kolor lakieru, może przebieg i skąd jesteśmy... wiemy, że na chwilę obecną skrypt forum ma swoje ograniczenia, więc może do każdego wpisu dodać stopkę? 
    (przykład poniżej)
    ___________________________________________________________________________________
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 14200km | Gdańsk

    thomas thomas 

    Pomysł b. dobry bo na pierwszy rzut oka wiadomo do jakiego uzutkownika sie zwracamy a co dokladniej posiada. Moim zdaniem czesto zapominamy z wczesniejszych dyskusji czym dany uzytkownik jezdzi
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Z drugiej strony - jak mam przeglądać kilka stron na dany temat, szukając materiału/odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie - to taki dodatek zwiększa długość postów i stron.
    Dalej - jak mamy temat ogólny/uniwersalny - dotyczący wszystkich modeli - to wpis typu samochodu czy jego koloru jest w danej chwili niepotrzebny.
    To moje zdanie.
    No i dalej: czy admin się w tej sprawie wypowie?  Czy ma taką "techniczną" możliwość wprowadzania automatycznie stopki przy wysyłaniu komentarza? A może krótka, mała ankieta?
    Pozdrawiam 
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Stopka by byla ok ale pod warunkiem ze bedzie sie automatycznie pojawiac ale pewnie nie ma takich mozliwosci
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Udało się znaleźć wtyczkę rozszerzającą profil!
    Można już zamieścić szersze informacje o posiadanym modelu swojego Rapida.


    Wybieramy Profil --> link w lewym menu --> Edytuj Profil

    @bounty pola dadane zgodnie z Twoją sugestią:

    "jaki posiadamy silnik, jaką wersję nadwozia, rok modelowy, wersję wyposażenia, kolor lakieru, może przebieg i skąd jesteśmy..."

    Zapraszam do uzupełniania :)
    Administrator forum RapidKlub.pl

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?