FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Bylo 16 czerwca, widze ze zedytowales ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81, nic nie edytowałem, musisz przyznać się do błędu i niedopatrzenia ;)
    Rapid SB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY15 | Elegance MAX | Biel Moon | 93000km | Białystok
  • cena wyjściowa 61900,do zapłaty 51500.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Jaka wersja?
    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • liftback ambition max MY 2016, z dywanikami listwami bocznymi, listwami progowymi, matą do bagażnika, chlapaczami, kołem zapasowym.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • A u jakiego dilera i jaki silnik


    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • Bo ja mam active max rocznik 2015 zapłaciłem 43 300 i około 10tyś rabatu z dywanikami listwami na progowymi matą do bagażnika chlapaczami i przyciemnianymi szybami na folie silnik
     1.2 mpi


    Rapid SB / 1.2 MPI 75km / MY15 / Active Max / Błękit Pacyfic / 5000KM / Łódź
  • 1,2TSi 90 KM we Wrocławiu. 1.2 Mpi chcieli mi sprzedać za 46900 tyle że Abmition Max.
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Ile wynosi najdroższy Rapid jaki udalo się kupić?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Nie wiem jak w Pl... mi ostatnio wycenili spacebacka na 22500 euro... z miejsca ok 2000 do urwania... Bez targowania. Zobaczymy jak zaczne sie targowac. Silnik tsi 110ps i wybrane z cennika max co sie dalo poza hakiem. 1,4 z DSG bedzie jeszcze ciut drozsze.
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • 9 tysięcy rabatu wersja style max i koła z oponami zimowymi gratis.
  • Walcz o dodatki. Na cenie raczej już nic nie zwojujesz, ale dodatki typu, siatki do bagażnika, chlapacze itp. powinieneś jeszcze coś ugrać.
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • Po pierwszej rozmowie ze sprzedawcą usłyszałem cenę 62000, + komplet dywaników gumowych i komplet kól zimowych..., radio swing, alarm z funkcją monitorowania wnętrza, czujnikiem przechyłu, zdalnie sterowanym centralnym, zapasowe koło stalowe pełnowymiarowe, podnośnik, klucz bez zestawu naprawczego, gwarancja fabryczna, gwarancja mobilności,
    Myślice że da radę coś jeszcze ugrać z ceny, a może coś dołożą z wyp. dodatkowego?
    Rapid SB I 1.2TSi 110KM I Race Blue Metalic I Ambition Max I Poznań
  • 4700 jest od importera. Wiec w Twoim wypadku dealer od siebie dal tylko 1500 zl. Jestem pewny, ze spokojnie moze dac przynajmniej dwa razy tyle. Zreszta sprawdz w portalach ogloszenia niektorych dealerow - to bedziesz mial obraz jakie sa obecnie maksymalne rabaty.
  • rabat: 11250 zł (4700+6550); Rapid LB, Biel Candy, 1.2 TSI 110 KM, Pakiet Emotion, Light Assistant, CORNER + LED, HHC, Alarm, Pakiet Simply Clever, Podłokietnik z tyłu, SUNSET, DAB+, Bolero, felgi alu czarne ANTIA, zapas i pakiet pogwarancyjny, cena katalogowo: 76250 zł (od Skody do upustu 4700 są jeszcze gratis koła zimowe na stalówkach)
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM@(148KM/229Nm) | MY16 | Style MAX + Emotion | Biel Candy | 135 tkm | Warszawa
  • supermajku, żona katalogowo miała 92tyś
  • 92 tysie - wow...

    a w realu na czym sie skonczylo?
  • 92 tys za Rapida?jak dla mnie to już przesada ;)no chyba że dali jakiś mega rabat.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Nie oszukujmy się, żeby rapid jakoś wyglądał, to musi być dobra 17" szklany dach itp... Zawsze wychodziłem z założenia, że wolę "gorsze" auto max wyposażone, niż większego golasa. Zwykły rapid jest po prostu ZWYKŁY. A jak do tego w jakimś podstawowym kolorze to już w ogóle masakra. Nie mówiąc o plastikowym wnętrzu. Kierownica czy nawiewy bez chrom dodatków wyglądają jak z najtańszej dacii... Jak dla mnie racje bytu mają tylko wersje typu style+, monte carlo, edition itp... Ale wiadomo, zaraz zacznie się lincz ze strony tych użytkujących te bardziej przystępne cenowo modele. Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Jeśli ktoś ma pieniądze to nie będzie kupował do miasta audi a6 w 3,0 TDI żeby robić 10-15 tyś rocznie tylko kupi sobie np max wyposażonego rapida i z pewnością będzie to zwinniejsze auto w mieście :)
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Fredi88 dokładnie takie samo podejście ma żona
    Krakowskim targiem zeszliśmy na przyzwoitą cenę ;) 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?