FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Witam. 
    W środę odbiorę Rapkę L 1,2 TSI 77 kw AmbitionMax
    Cena wg configuratora wychodzi 70700 z alufelgami i gwarancją na 4 lata.
    Ja bez alu mam za 57250 pln. Dodatkowo dywaniki, mata do bagażnika i listwy na progi.
    Jak to widzicie ??
    Pzdr ;-)
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Witam,u mnie to wygląda tak:
    Skoda Rapid Liftback Ambition Max 1,2 TSI 85 KM w cenie 56 550 PLN + gratis nakładki na progi drzwi + chlapacze błotne przód i tył + rabat pieniężny ? na 5 przeglądów w ASO Skoda - jestem zadowolony,a co koledzy o tym myślą ?
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Witam,

    Dostałem ofertę na Rapida Spaceback Ambition MAX z 2014 roku. Silnik 1.2 TSI 85KM. Kolor: Czerń Magic Perłowy. Dodatkowo stalowe koło pełnowymiarowe. Podobno jako, że to wyprzedaż to radia już nie można wymienić :(. Cena 47502. W porządku czy jeszcze można zejść w dół? Z dodatków co jeszcze Panowie proponujecie. Tylko tak jak już pisałem podobno nie wszystko można zmienić.
  • Dostałem jeszcze opcję 1.2 TSI 85KM Ambition MAX. Rocznik bieżący . Kolor niemetalizowany. Dodatkowe wyposażenie: Radio Swing 2DIN, Stalowe koło zapasowe pełnowymiarowe. Tempomat. Cena 51900. Z tym, że cena może pójść w górę bo nie wiadomo czy zdążą wyprodukować, a podobno będzie zmiana silników z 85KM na 90KM. Mają się również zmienić dostępne elementy w pakietach.
  • Moja konfiguracja auta:
    Skoda Rapid LB 1,2 TSI 105 KM Ambition Max 
    lakier Szary metal, Climatronic, Radio Swing, listwy boczne, pełnowymiarowe koło zapasowe, 
    blokada skrzyni biegów, dywaniki gumowe,  4 lata gwarancji, bezpłatny pakiet przeglądów przez 4 lata,
    Cena wyjściowa 65500 zł
    Cena ostateczna 56300 zł
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Silnik 1,2 85 jeżdżę tylko po mieście na moje potrzeby starczy mi taki we wtorek auto juz będzie w salonie a zamawialem 2.03
  • Zamówiłem 17.03 rapida wersji elegance max silnik 1.2 105 KM do tego wejsc MDI i nawigacje. Cena katalogowa wyszla 70900 zł, a auto mam za 61830 zł.
  • W moim przypadku samochód roczny (zastępczy w serwisie) konfiguracja i przebieg jak w stopce : 40 000 płn.
    Rapid SB | 1.2 85KM | MY14 | Ambition + komfort + swing | srebrny | 120000 | Ciechanów

  • m_smrek
    niezły rabat
    ale jak Ci wyszła cena wyjściowa
    65500 zł?
    jak dla mnie to coś koło 70tyś
  • Listwy boczne,blokadę skrzyni,dywaniki dostałem gratis z salonu
    natomiast na pakiet przeglądów oraz przedłużoną gwarancję dostałem imienny kupon w ramach promocji skody. Ten kupon ostatecznie przekonał mnie do zakupu Rapida, brałem pod uwagę jeszcze Seata Toledo. Kupon dostałem akurat wtedy, gdy rozglądałem się za samochodem.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • @m_smrek kiedy kupowałeś auto? Byłeś już klientem Skody i stąd przysługiwał Ci kupon, czy otrzymałeś od dealera?
    Ja odbierałem samochód tydzień temu i informowano mnie, że nie ma obecnie takich bonusów a zależało mi też na gwarancji i serwisie.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Ostatni kupon otrzymałem na początku lutego, a auto zamówiłem 23.02.2015
    Do tej pory jeździłem od nowości Skodą Octavią I - auto ma 9 lat, więc przyszedł czas na zmianę auta. Kupony od kilku lat  przychodziły ze Skody (centrala). 


    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek
  • Witajcie.
    Obecnie oczekuję dopiero na zamówionego Rapida i nawet jeszcze nie wiem, kiedy się go spodziewać. Ale mogę już napisać o cenie. A zatem Zamówienie złożone na koniec marca po długich negocjacjach z siedmioma dealerami (pisałem do jedenastu, ale nie wszyscy podjęli negocjacje). I tak:
    Rapid Ambicion Max 1,2 MPI z instalacją gazową, pakietem na bezdroża, radiem Swing, automatyczną klimą, alarmem i chlapaczami przód i tył.
    Cena z konfiguracji -   64300
    Cena z zamówienia -   51000   :).
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY16 | Ambition MAX | błekit | 32200km | Łódzkie | 6,5 l/100km w motostat
  • @m_smrek dzięki za info, już wszystko jasne.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Dokładnie , lojalny klient :)
  • Skoda Rapid LB 1,2TSI 85KM z grudnia 2014r. odebranego w tym roku w wersji Active Max z takimi dodatkami jak:
    podłokietnik przedni + fotel pasażera z regulacją wysokości + komputer pokładowy +  dwa dodatkowe głośniki z tyłu + radio Swing 2 + koło zapasowe + zimówki + czujniki parkowania tył + dywaniki + chlapacze + 4 lata gwarancji + bezpłatny pakiet przeglądów przez 4 lata 60.000km - Kolor podstawowy niemetalizowany
    w cenie 47 450zł

    Wszystko co chciałem mam :)

    Samochód z wyprzedaży rocznika.
  • skodzina, a jaką masz klimatyzację ??
    Bo ja mam jak wcześniej pisałem prawie to co Ty z tym, że bez alu, tego bezpłatnego pakietu przeglądu i chlapaczy. 
    Auto z tego roku, 1,2 TSI 105 KM, kolor metalizowany i klimatyzacja manualna za 57250. I tak teraz patrząc 10 tysi więcej za rok i 20 KM więcej to troszkę dużo ...
    Pzdr.
    Rapid LB/1,2 CBZB 105KM/MY15/Ambition Max/ Błękit Race/.../Sosnowiec
  • Waski to ja mam 1,2 tsi. Wersja elegeance Alu 16 plus Zimowki 15 jak to w elegance Climatronic tempomat Grzane siedzenia zapasowe koło pełnowymiarowe Lakier beż cappuccino rok 2015 gwarancja na 4 lata cena 59300 
  • Witam nowych kolegów.Właśnie zamówiłem swojego SB Ambition Max z podtlenkiem lpg.Ponieważ już nie można zamówić tego silnika w fabryce,musiałem zgodzić się na niższy rabat i zapłacę 51800+100 za koło zapasowe.
    SB-1,2MPI +lpg,MY2015/Ambition Max/Srebrny Brilliant metalizowany/Zielona Góra
  • Waski - w Active Max jest klimatyzacja manualna - alusek nie miałem - dokupiłem sobie osobno oszczędzając 1000zł (mam dwa komplety opon)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?