FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • @konry cena nie powala, mogles jeszcze ponegocjowac
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dokładnie, znajomy zamawiał niedawno metalizowanego LB 1.2 105 KM z paroma dodatkami i oponami zimowymi i bez większego targowania dostał 55 tys.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • gross81   w tej cenie mam jeszcze hak fabryczny, szyby sunset, listwy na drzwi, koło zapasowe, radio swing, pakiet funkcjonalny do bagażnika i komplet dywaników wraz z bagażnikiem. Rabat wyszedł mi 10100 zł plus dywaniki za rocznik 2015.
    Rapid SB I 1.2 TSI 105KM I MY15 I Ambition Max I Warszawa
  • @krisr77
    wystarczy dodac navi, halogeny, kompletne koła zimowe i kwota juz sie ok wydaje 
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Trzeba było od razu mówić jaką masz konfigurację. Hak robi cenę więc tu nie wygląda to tak źle. Choć da się jeszcze trochę zyskać patrząc na swój przypadek... ;-) W każdym razie oferta nie jest zła jak ją uszczegółowiłeś
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • nie wydaje mi sie zeby ktos do Ambitiona dodawał navi i xenony:) o (poza tym byla to raczej jakas budzetowka na stalowkach z kołpakami)
    moj wpis jest bardziej o tym ze ludzie na wyprzedaży zadowalają sie oficjalnym rabatem wyprzedazowym (w koncu to 9700 rabatu :) ) i juz nie targują sie dalej a przecież dealer moze jeszcze dolozyc do tego 5tys od siebie :)
    własnie dlatego sie ciesze ze mi sie udało ten rabat wywalczyć dodatkowo do normalnego - tak jak bym czekał do stycznia to pewnie skończył bym jak to małżeństwo :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Stalowki z kolpakami mogły byc zimowkami, a 17 calowe felgi czekają do wiosny :)
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • LB 1,2 mpi Lpg active max + biały, zapas, pilot, komputer za 44,1?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Na twoim miejscu bralbym lepsze radio od standardowego
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Ja zamówiłem LB 1.2MPI + LPG, Kolor Czarny, komp. pok. radio swing, lusterka ogrzewane, dodatkowe głośniki, podłokietnik, wejście aux, alarm + centralny (montowane w salonie), chlapacze, dywaniki, mata bagażnika reflektory przeciw mgielne i pakiet funkcjonalny bagażnika i to wszystko mam za 48600zł. Chyba dobra cena, czekam teraz tylko, aż go wyprodukują. Generalnie inne salony już nie chciały rozmawiać o obniżce ceny zakupu, w szczególności, że nie chcę kredytu. Auto zamówiłem w połowie stycznia.
  • Zamówiony R LB 01.2015 1.2 TSI 105KM kolor metalizowany, AMBITION MAX, do tego: doświetlanie zakrętów, boczne listwy, mata do bagażnika, radio Swing 2DIN, kolo zapasowe + zestaw do wymiany, pakiet pogwarancyjny 2 lata, i przeglady basic 4 lata, dywaniki gratis. Cena konfigurator: 68230, zjechałem do 56.400. Łódź.
    Rapid LB | 1.2 TSI/77kW (105KM) | MY15 | Ambition MAX | Błętkit Race metalizowany | 1000km | Łódź
  • Ładny rabat. Prawie 12000
  • @wojtekswho możesz zdradzić w którym salonie w Łodzi dostałeś taki rabat? Ja jak swojego zamawiałem to nikt w łódzkim czyli na lokalnym gruncie nie był w stanie dojść do 10 tys. Dlatego jechałem 240 km po auto gdzie miałem sporo większy upust.

    W Łodzi to jedynie Zimny na Rzgowskiej próbował walczyć. Bednarek w Dobroniu do którego jeżdżę na serwisy, poprzestał na niecałych 8 tys. ale chociaż konkretnie powiedział, że bardziej zejść nie może bo mają taką politykę i jak gdzieś mam lepszą ofertę to brać gdzie taniej.
    Trochę dziwne bo serwisy jak do tej pory mieli dość tanie tylko auto drogi sprzedają. Co ciekawe, nieźle im idzie. Może człowieki nie targują się tak jak my i biorą to co jest :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Powiedziałbym ze niemożliwy :) coś musiało być w gratisie za jakieś bony  (np kupno kolejnej skody)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zimny. Uważam, że bardzo fajny salon, miła obsługa. Słyszałem, że w Łęczycy i Radomiu też nie jest źle jeżeli chodzi o rabaty. Byłem też w Dobroniu, fakt kiepskie mają ceny aut ale serwis faktycznie ponoć dobry (zasłyszane opinie). Obok nie ma innego salonu więc może mają monopol i o tym wiedzą więc się trzymają z cenami. Tak to drugie auto u Zimnego. Natomiast nie znam zupełnie Bednarka przy Szczecińskiej.
    Rapid LB | 1.2 TSI/77kW (105KM) | MY15 | Ambition MAX | Błętkit Race metalizowany | 1000km | Łódź
  • Widzieliście jaki jest artykuł na onecie ? porównują Volkswagena Jette do Rapida :) - że to niby konkurencja :) a Jette od 69 000 zł można dopiero kupić :D jakis chyba przedstawiciel VW :)
    http://moto.onet.pl/volkswagen-jetta-pod-kazdym-wzgledem-lepszy/60j56

    tytuł : Konkurent Skody Rapid już na rynku, znamy cenę :D
    Ps. nie da się przenieść tego posta do Prasówka czyli co i kto pisze/mówi o Rapidzie? walnąłem się na działach :) sorki



  • Widziałem, artykuł. Oni specjalnie takie durne tytuły nadają.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Przecież to nie jest artykuł tylko reklama. Film i lektor też czyta z katalogu
    poza miastem "nie spala wiecej niz 4,4" w cyklu miejskim "zapotrzebowanie rośnie do zaledwie 6,8"
    nie spala więcej niż...
    do zaledwie...

    Nic dziwnego że się nie podpisał pod artykułem.
  • Ja kupiłem Skodę wersja elegeance max lakier beż cappuccino alufelgi 16 plus koła zimowe na stalowkach 15 Przedłużenie gwarancji na 4 lata bądź do 60tys kolo zapasowe I to chyba tyle. Cena 59300 skoda zamówiona 2 
    Marca czekam póki co. Co sądzicie o cenie ciężko było ugrać coś więcej 3 salony negocjacje. 
  • Wiesz... Cena jest mocno zależna od chwili zakupu. W zeszłym roku można było sporo ugrać w tym jest już trudniej. Także ceną można się trochę podpierać ale imo nie ma co porównywać.

    + nie napisałeś jaki silnik.
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?