FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Rapid LB Ambition 1,2 55kW. Biel candy, koło zapasowe stalowe, hill hold control, listwy boczne ochronne, reflektory corner, LPG, dywaniki gumowe. 47 500, odbiór koniec stycznia.
  • Ja pokazałem 4 najlepsze oferty z Polski z tekstem ze wszystko jedno mi gdzie kupie bo jeżdżę i tak często po polsce wiec wsio ryba gdzie taniej to biore i pytanie czy da mi oferte taka jak byla najlepsza, papatrzyl pomyslal, ponoć skonsultował sie z kierownikiem nastepnego dnia zadzwonił z info ze może dać taka samą a miasto nie jest duże, jest jeden salon a następny za 80 km i nie muszę dodawać ze blefowałem ;) Ale oferty miałem autentyczne chyba z 25 salonow w Polsce, zawsze to polecam żeby wysyłać zapytania.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dzisiaj bylam w tym samym salonie tylko teraz rozmawialam z innym dealerem i zamienilam lakier zwykly na metaliczny i cos jeszcze maz dobral cos jeszcze wyszlo 65700 oferta koncowa jaka mi zaproponowal to 56500. Teraz chyba lepiej?
  • 9200 rabatu - jeszcze tysiaka możesz ugrać jak nie gotówkowo to może w akcesoriach jakies gratisy?
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • dobra dzięki za info 
  • rzeczywiście tak jak ktoś wcześniej pisał, cena jest juz z wersji Elegance, zastanowiłbym się nad tym na waszym miejscu
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • 9050 rabatu+4300 w doposażeniu auta LB 1,2 TSI 77kW ,może jeszcze uda mi się coś dostać jak będę odbierał rapida,zobaczymy .
    Nie wiem tylko czy brać pakiet pogwarancyjny na 60 tyś.km?.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • te 4300 to liczysz z bonami ?? tak czy owak ładnie.
    co do pakietu to zależy ile jeździsz - dla mnie to pakiet obowiązkowy bez tego w ogóle nie brał bym pod uwagę kupna nowego samochodu. ale ja właśnie tyle max zrobię w 4 lata
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • na bony nie załapałem się ,bo na początku pażdziernika zamawiałem auto.Ja może zrobię około 40-45 tyś w cztery lata,może jednak wziąść ten pakiet???.Jeszcze udało mi się załatwić gniazdo 12V w bagażniku,a którego tam nie ma.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • No zależy za ile :) ja mam w pakiecie razem z przeglądami BAsic do kredytu za 533 to sie nawet nie zastanawiałem. Za gotówkę chyba jeszcze caly czas jest za tysiaka taki zestaw.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Bonów już dawno nie ma, ja zamówiłem w październiku, odbieram w lutym i nie dostałem bo akcja już skończona. Nie róbcie ludziom apetytu...
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • no bo rabat kolegi niemożliwie wysoki, tylko te pracownicze sa na takim poziomie, chyba ze to juz z rabatem wyprzedażowym albo wersja za 75 tys
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam ponownie po przemysleniu wyslalalm zapytanie o rapida speecebacka elegant max z kolem zapasowym i doswietleniem zakretow lakier rio metalik silnik 105 km. Dostalam konfoguracje na 65600 po rabacie na 58600. 
  • za 75 tys bym już chyba brał octavkę :) bo nie oszukujmy się dużo osób zamawia rapidy bo jest segment między fabią a octavką fabia nie wystarcza a octavia za droga:) - też tak zrobiłem zresztą octavia zalicza się już do flagowego modelu skody - po za superb oczywiście bo to już premium.
  • @Drash, kup Octę z wyposażeniem Rapida za 75 tys, powodzenia :) :P Ale zgadzam się z Twoim rozumowaniem co do wyboru Rapida, bo też takowym się kierowałem :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ale mnie nie chodzi o wyposażenie tylko o sam samochód - jest podobno bardziej udanym samochodem niż rapid
  • Aha, no tak, to wiadomo. Może nie tyle co bardziej udanym ile lepiej i drożej wykonanym :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • ale jakoś nie wierze w rabat rzędu 13 350 bez bonów, rabatu pracowniczego lub wyprzedażowego
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • http://www.skoda.porscherudaslaska.pl/promocje/pages/wyprzedaz-rocznika-2014.aspx
    na Rapida 15700 - czyli rabaty za rocznik troche wyzsze niz te 7700 (9700) ktore wczesniej sie pojawiały (np na stronie Lellka)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?