FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Fredi, ale roznica miedzy ambition a style to bodajze 3500 zl to nie tak duzo, tyle ze nie kazdy chce doplacac do automatycznej klimy i alufelg i tego pieknego (poki czyste!) bezowego wnetrza. Osobiscie sam byl wybral style - z bezowym wnetrzem - gdybym nie mial przewozic czworonoga ktory te lapki ma zawsze... czarne ;-)

    A co do spacebacka to tez sie zgadzam, ze lepiej wyglada doposazony - i to wyglada duuuuzo lepiej. 

    Tyle, ze Pawel z Zona wsadzil do Rapida ze wyszlo ponad 90 tysiakow to nie wiem - zlota kierownice? ;-)

    Ps. w Gdyni stoi taki Rapid spaceback rowniez za ponad 90t zl. Szklany dach, ladne kola, pieknie wyczyszczony czerwony lakier - przyciaga wzrok... tyle ze cena szalenstwo ;-)

    PS.2 jakos w tym roku chyba tu na forum jest mniej osob kupujacych Rapida bo na razie watek dotyczacy zakupow ubogi w porownaniu z ubieglym rokiem.
  • Nie wyobrazam sobie w nowym aucie niepraktycznej manualnej klimy. A sama wersja style to nie tylko bezowe wnetrze. Sa 2 ciemne i bez do wyboru... Zlota kierownice mowisz? Hmm wystarczy dokupic navi, xenony, szklany dach, 17 ray, kubełki, tempomat, doplacic ciut za lepszy silnik i juz robi sie przyjemna kwota. Mi 110km tsi wycenili na 22500€ o czym juz pisalem. Daje to na dzien dzisiejszy tez jakies 93 tys zl :)

    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • Trzeba też liczyć pakiet pogwarancyjny i dodatkowe zabezpieczenie
  • 1,4  TSI DSG Ambitiom max, Bolero, ksenony, tempomat, climatronic, podłokietnik z przejściem z tyłu, opony zimowe, listwy boczne i inne drobiazgi: 69 900 zł
    Rapid LB/1,4 TS I/122 KM /Ambition Max DSG/Beż Cappuccino/Limanowa
  • witam, 
    miesiąc temu kupiłem salonowe
    Ambition Max 110 km lakier metalik+ 2 kpl kół na felgach+ pakiet serwice 4 lata+ przedłużona gwarancja 4lata+ klima automatczna+ pełnowymiarowe koło zapasowe+ radio swing zapłaciłem 59500
    Ignaszak Kalisz
  • Style Max(sedan) +lakier metalik, +sunset +zapasowe koło wymiarowe.
    po rabacie 57260 + koła zimowe gratis .

    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • A mnie ciekawi jak się mają w tym roku rabaty względem 2014 r.

    Chłopaki @Speceback_2015 i @grzesik1 nie macie złych cen choć nie podajecie całej specyfikacji ale mam wrażenie, że w tym roku ceny ostateczne są wyższe i trudniej uzyskać takie rabaty jak na jesień 2014 r.
    Ja za bogatszą wersję niż u kolegi @Speceback_2015 (@grzesik1 nie podał wszystkich danych np. silnika) dałem 58 tys. i miałem auto pod zamówienie a nie z placu.

    Wiem, że Skoda dla klientów, którzy już coś kupowali daje w tym roku kupony lojalnościowe i w zależności od modelu są to koła lub opony, do tego przeglądy i gwarancja, ewentualnie dodatkowy rabat finansowy.

    Może przez to trudniej o dodatkowe profity.

    @Speceback_2015 miałeś ten kupon ?


    _________________
    Chłopaki prośba od moderatorów.
    Uzupełnijcie stopki z informacjami o aucie. Ułatwi to dyskusje.

    Moderator
    grzesk
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • grzesk,  ja pierwszy raz kupiłem nowe auto i pierwszy raz skode. Mój egz. to 1.2 TSI 110KM, podobno dostałem bardzo dobrą cenę. niestety nie mam żadnego pakietu ani na przeglądy ani wydłużonej gwarancji. Muszę jeszcze wywalczyć chlapacze :)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Zamówiłem 2 tygodnie temu w takiej konfiguracji.

    Skoda Rapid Sedan 1,2 TSI/90 KM, Ambition Maxx
    - Lakier metalizowany
    - Listwy boczne w kolorze nadwozia
    - Pełnowymiarowe koło zapasowe
    - HHC system 
    - Komplet kół zimowych
    - Komplet dywaników

    Cena 54800

    Co ciekawe w cenę wliczona jest planowana podwyżka na 2016 rok w wysokości 1% kosztów produkcji czy czegoś takiego. Gościu określił ją na około 600 zł. Był to jedyny salon, który mi coś takiego wliczał do oferty. W innym jak się o to zapytałem, stwierdzili, że rzeczywiście jest coś takiego planowane ale na dzień rozmowy nie znali dokładnej skali podwyżki (nie byli pewni czy to będzie dokładnie 1% czy coś koło tego) i jej nie uwzględniali w ofertach. Zastanawiam się tylko czy przy odbiorze (planowanym na luty 2016) i tak mnie nie porobią, bo nie ma gwarancji ceny i jak ta podwyżka rzeczywiście wejdzie "w życie" to mi ją jeszcze doliczą. Tym się jednak będę martwił potem.
    Rapid LB | 1.2 TSI 90KM | MY16 | Ambition MAX | Błękitny Denim | Warszawa
  • nie wiliczą ci, ciebie obowiazuje cena w dniu zamowienia
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • RAPID SB, TSI 110 KM FUN , czarny metalik, klimatronik, pakiet przegpądów na 4 lata gratis, koła zimowe w cenie, podłokietnik, cena z bonem lojalnościowym 53.000 zł . Auto z placu.
    RAPID SB/ 110KM/ 2015/ FUN/ CZARNY MAGIC/ 9000KM/ OSTÓW WIELKOPOLSKI
  • @luki76 super cena 
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Zamawiałem jeszcze w październiku Rapida 1,2 TSI 110KM Ambition Maxx Rok Produkcji już 2016 (bo tak chciałem) w kolorze biel Candy dodatkowo koło zapasowe, dywaniki, radio SWING i bluetooth do radia SWING. Kwote jaką ugrałem to 55K zł. Obiór koniec stycznia 2016
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | Ambition Max | Biały | 10000km | Kraków
  • Witam,
    Skoda Rapid Ambition MAX LB 1.2 TSI 110KM, niebieski metalik, tempomat, dywaniki, gumowa mata bagażnika, przyciemnione szyby, opony letnie 15" +alu, zimowe +stalowe felgi + kołpaki, radio swing, koło zapasowe, pakiet przeglądów, przedłużona gwarancja, darmowe mycie samochodu wewnątrz i na zewnątrz raz w miesiącu przez dwa lata, 4 lata darmowa wymiana opon, przechowanie opon letnich za 1 zł.
    55 160zł Rybnik
    Rapid LB | 1.2 110KM| MY16| Ambition Max| Błękit denim| 10000km | Rybnik
  • Witam,to co kolega @Giant84 przedstawił w tej cenie to naprawdę rewelacja,nawet i ja takiego pakietu nie miałem przy cenie 56,500 zł.
    Pozdrawiam sąsiada z Rybnika i prosimy o włączenie stopki identyfikacyjnej.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • cena @Giant84 rewelacyjna;) Aż kusi zadać pytanie czy to aby na pewno brutto;)
    Rapid LB|1.2 TSi 90 KM|MY16|Ambition Max|Biel Candy|20500 km| Praszka
  • Czy rewelacyjna to nie wiem :), jest do wynegocjowana.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • odebrałem w tym miesiącu auto z placu. Rapid SB beż,wersja Fun 1.2 110KM climatronik,ksenon itp,alu16" kpl stalówek z zimówkami 15" kpl dywaników,kołpaki alarm za 50% ceny -wyszło 55tys zł
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów
  • Rapid SB, 1.4TDI 90KM, Active Max, Biel Candy, alarm z f. monitorowania wnętrza + pełnowymiarowe koło zapasowe, cena podstawowa 65.150zł, po rabatach 51.900zł.
    Rapid SB | 1.4TDI 90KM | MY16 | Active Max | Biel Candy | Przebieg: 1.300km | Warszawa
  • Osman71 ja dałem 53tys bez kołpaków , bez alarmu z dywanami gumowymi, z kołem zapasowym pełno wymiarowym, jakby do ambitiona dołożyć wyposażeni z funa wychodzi prawie 70 tys zł.
    RAPID SB/ 110KM/ 2015/ FUN/ CZARNY MAGIC/ 9000KM/ OSTÓW WIELKOPOLSKI

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?