FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Aplikacja Skody- data pierwszej rejestracji a gwarancja
  • Ta dyskusja została utworzona z wydzielenia komentarzy z wątku: Wymiana oleju.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Tak przy okazji zainstalowałem sobie skodowską aplikację na androida. Dodałem dane mojego samochodu i wyświetla mi że mam 4 lata gwarancji. Jeśli masz androida sprawdź z ciekawości jak to u Ciebie wygląda.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • U mnie na apce pokazuje tylko datę produkcji i datę pierwszej rejestracji. Nie ma nic o gwarancji.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • pod polem pierwsza rejestracja mam dodatkowa sekcje - rozszerzona gwarancja z informacja na ile lat i ile kilometrów.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Ja nie mam rozszerzonej gwarancji więc dlatego pewnie nic nie jest napisane. 
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • @jajacek dokładnie tak samo mi się wyświetla w aplikacji
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • @ryba8013 dzięki wielkie za info, zaraz sobie ściągnę aplikację:)


    Panowie zainstalowałem sobie aplikację i jednej rzeczy od razu nie rozumiem. Dlaczego pokazuje mi że pierwsza rejestracja była 01.04.14 jak auto kupiłem 8 maja? Może dealer coś kombinował jak u kolegi Bountiego? Dodam, że samochód tak jak on brałem z placu. Niestety nie mam tego rozszerzenia na temat gwarancji:(

    Aaa i jeszcze jedno wyszło. Powiedziano mi, że gwarancję mam na 4 lata przy sprzedaży i takiego mam maila od sprzedawcy. Teraz w serwisie powiedzieli, że jest wpisana, że tylko na 2 lata, co z tym zrobić, żywnie lecą sobie w kulki. 
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • A w dowodzie jaką masz datę w lewym dolnym rogu?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • 09. 05.2014 r. i tak się właśnie nad tym zastanawiam dlaczego tak jest?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Data rejestracji w systemie skody, czyli od wówczas auto stoi na placu
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • U mnie data rejestracji to data rejestracji w urzędzie komunikacji. Samochód był wcześniej na placu.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • @ryba8013 ale jak wcześniej, kupiłeś auto z placu?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • 19 listopada było wyprodukowane, w piątek czy w sobotę było już na placu a w poniedziałek rejestrowałem. I mam datę poniedziałkową.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • no tak, to jest zupełnie inna rzecz, bo auto jest zamawiane pod konkretnego klienta i nie jest w systemie u nich zaznaczane, a jak nie jest pod konkretnego klienta to zupełnie zmienia postać rzeczy wtedy odnotowują to u siebie, bo nie wiedzą ile auto będzie stać na placu
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Z tym to do końca nie wiadomo jak jest.  Mój produkowany 3-4 listopada. Około 20 a może i wcześniej był już w salonie. Zaraz na drugi dzień kurier przywiózł mi papiery do zarejestrowania. Czekałem jeszcze kilka dni na skompletowanie wszystkich gadżetów co zamówiłem, jak wszystko przyszło wtedy dostałem informacje, że mogę rejestrować. Zarejestrowałem 27 listopada po odbiór pojechałem 28 listopada i taką datę mam w aplikacji jako pierwsza rejestracja i od tej daty biegnie mi gwarancja. Informacje o rozszerzonej gwarancji mam w aplikacji jak i wbite w książkę serwisową.

    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Co to za tajemnicza aplikacja ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Z ciekawosci sprawdziłem w aplikacji jak wyglądają daty w mojej F1, która była brana z placu i stała tam około 2,5 miesiąca. Data produkcji 6 lipca a data pierwszej rejestracji pokrywa się z datą w dowodzie rejestracyjnym czyli 29 września. 

    Z drugiej strony nie ma co polegać na tej aplikacji, bo tam może być błąd w datach. Lepiej na dowodzie i karcie pojazdu, chyba że ktoś ją zmanipulował.


    Ps. A nie mylicie dat w dowodzie. Tam obok siebie jest data pierwszej rejestracji i data wydania twardego lub ostatniego dowodu rejestracyjnego.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • Wracając do wcześniejszych postów. Jak ustaliliście dokładny dzień produkcji samochodu. Jest to gdzieś zapisane?
    Rapid LB | 1.2 110 KM | MY16 | Style Max | Szczytno
  • Oświećcie mnie, gwarancja leci od daty zarejestrowania auta w Urzędzie? Myślałam, że od daty odbioru....
  • U mnie to tak wygląda i wszystko się prawidłowo pokrywa. Data produkcji + data pierwszej rejestracji w urzędzie. 
    Gwarancja leci od dnia odbioru . 
    2016-02-10 17.47.53.png
    1080 x 1920 - 82K
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?