FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Znak rozpoznawczy
  • Propozycja kol.amiskiew bardzo dobrze wyglada na aucie natomiast kiepsko bedzie wygladac na stronie co widac na podobnej propozycji wizualizacji kol.crady.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ile klubowiczów, tyle opinii. W dodatku każdy mówi o symbolu graficznym na samochód, na stronę rapidklubu czy pod tablicę pod kątem koloru swojego samochodu. Sądzę, że pora to trochę uporządkować i skupić się na jednym temacie. Proponowałem wcześniej znak graficzny na stronę forum, ale sporo z nas potraktowało wszystkie projekty jako uniwersalne, na wszystkie możliwe miejsca, nie biorąc pod uwagę konkretne i jednoznaczne "wymogi" graficzne, podane przez grafika ze studio.
    Sporo klubowiczów podpowiada swoje wizje, ale nie daje konkretnego rozwiązania graficznego. Korzystniej by było, gdyby więcej wypowiedzi/podpowiedzi klubowiczów było do przedstawionych już na forum projektów logo. Po wyborze - można "doprecyzować" i dopasować kolorystycznie, rozmiarowo do poligrafii na wlepkę.
    Proponuję wybrać logo na stronę. A później, po zmianie szaty strony rapidklubu, przejdźmy do tematu wlepki czy dalszych elementów graficznych. Nie ciągnijmy tematu każdy na swoją stronę, bo upłynie znowu kawał czasu i efekt będzie podobny do tego, co mamy aktualnie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jako administrator dorzucę również swoje propozycje :) Loga projektowałem "na szybko" i są b/w celowo - żeby można było ew. wykorzystać na różnego rodzaju materiałach: strona / wlepka / naklejka pod tablice rejestracyjną, lub puścić je również w odcieniu szarości.
    Mamy już zebrane propozycje, które pojawiły się wcześniej na forum i niebawem powstanie ankieta gdzie będzie można oddać swój głos na konkretny typ logo.
    Także, jeżeli ktoś jeszcze ma swoje propozycje proszę zamieszczać.
    pozdrawiam
    logo_adm_1.jpg
    571 x 227 - 27K
    logo_adm_2.jpg
    599 x 236 - 22K
    logo_adm_3.jpg
    585 x 234 - 25K
    logo_adm_4.jpg
    592 x 227 - 23K
    logo_adm_5.jpg
    595 x 229 - 23K
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • I moja propozycja wlepki:
    Rapid logo czarne 3.png
    1838 x 588 - 15K
    Rapid logo srebrne 3.png
    1838 x 588 - 18K
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @van_daal - fajny projekt. Sprobuj coś pokompbinować, żeby RAPIDKLUB.PL było w całości. 
    Chyba jeden z lepszych projektów.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Dzięki :)
    Z tą całością to właśnie problem jest. Bo w całości to małe litery wychodzą
    a moim zdaniem większe = czytelniejsze są lepsze...
    Edit: wersja bardziej dynamiczna... i ew. logo dla forum.
    Rapid logo czarne 4.png
    1832 x 584 - 25K
    Forum Rapid logo.png
    1832 x 696 - 27K
    Nasz z wlepką 4.jpg
    2613 x 2371 - 1M
    RapidKlub.pl .PNG
    1580 x 310 - 230K
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Najlepsze!!!!!!!
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • A tam, nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być troszkę lepiej?
    Rapid logo czarne 5.png
    1832 x 696 - 27K
    Rapid logo srebrne 5.png
    1832 x 696 - 27K
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • A po skosie wizerunek rapida? Takie coś jak na obrazku o którym wcześniej wspomniałem?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Po skosie czyli z półprofilu?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • W wersji obrysowej raczej nie wyglądało by dobrze. Myślałem o tym i nie widzę tego w połączeniu z płaskimi napisami (płaskimi czyli z profilu). By jakoś wyglądało litery musiały by być z perspektywą a to skutkowało by mniejszą widocznością. Dodanie płaskich pod konturem z kolei wymusza ich pomniejszenie a to zaś zmniejsza czytelność z większej odległości.
    To co wykombinowałem daje możliwość zastosowania tak na stronie jak i na wlepce co uważam za fajne. Jednak wlepkę pozbawił bym podpisu bo ten zmniejsza czytelność wlepki i - jak sądzę - zwiększa jej koszt nie wnosząc przy tym zbyt wiele. Podpis raczej tylko na potrzeby loga forum.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Hej admini co z tą ankietą odnośnie loga. Temat umarł?
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Będzie :)
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • cisza ...
    3 propozycje jednokolorowe . . .

    rap kolor 3 mini.jpg
    320 x 138 - 7K
    rap kolor 1 mini.jpg
    320 x 138 - 6K
    rap kolor 2 mini.jpg
    320 x 138 - 6K
  • @van_daal super propozycja. Zgadzam się z Tobą w 100% że na potrzeby wlepki wystarczy logo z nazwą forum bez podpisu. Powinno być proste, czytelne i jednoznaczne. Świetna robota.
    Rapid LB | 1,2 TSI 105KM | 2014 | Elegance | Szary Metalic | Łódź
  • Propozycja @van_daal bez podpisu na dole mi również się podoba, najlepiej czarne kontury i bezbarwne tło.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Dzięki :)
    Wlepki - niezależnie od wybranego wzoru - by były "eleganckie" powinny być w dwóch wersjach:
    jasna (biała, srebrna, najlepiej chromowa) dla ciemnych samochodów i
    ciemna (czarna, ciemnoszara) dla jasnych.
    W każdym przypadku tło bezbarwne.
    Chromowa i czarna nie wprowadzają dodatkowego koloru do auta, bo oba już występują.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ja musiałbym mieć dwie wersje i porównać;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Mój typ:
    5ef2500f5b9931d69055672477fe0e.png
    1832 x 584 - 25K
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?