FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Kupon lojalnosciowy jedna z opcji -wydluza ci gwarancje w rapidzie do 4 lat .  Jest imienny:/nr klienta. Gdy bys mial jakas skode i robil przeglady w aso -w ramach promocji( sadze ze z centrali) wysylaja raz na jakis czas gadzety do domu: brelok,foldery reklamowe itd Aby przyjsc i kupic nowy model;-) 
  • broda4444 

    coś w tym stylu

    Kupon przysyłała w 2013 roku (może teraz też ) skoda dla swoich klientów - ja w 2007 kupiłem fabię i miałem w ramach tego 1000 zniżki na fabię lub 1250 na rapida lub 1500 na octavię lub wydłużenie gwarancji do 4 lat. Wybrałem zniżkę. W grudniu ubiegłego roku pomagałem teściowi kupić fabię i w porównaniu do np. Radomia w Gliwicach cena była korzystniejsza o 6000. polecam kupno auta tam gdzie jest dużo salonów.

    Powodzenia
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Dzis zamowiłem Rapida

    - silnik 1,2 TSI 85 km
    - Ambition Max
    - Lakier Czarny Perłowy
    - Felgi aluminiowe 215/45/R16
    - Climatronic
    - Radio SWING
    - Dekor PIANO WHITE
    - Koło zapasowe
    - Dywaniki wnetrza
    - 10% rabatu na serwisy

    cena katalogowa całości 64 800
    cena po negocjacji 53 300
    Rabat 11 500

    Wydaje mi sie ze ok ;)


    pozdrawiam
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dostałem 10800 rabatu na Rapida Ambition.
    Jak myslicie czy w wyprzedaży rocznika 2014 rabaty będą znacznie korzystniejsze?
    Na jaki rabat można wówczas liczyć?
  • gross81 widzę, że cel osiągnięty - gratulacje!
  • damon1 na wyprzedaży rocznika zyskasz max 4 - 5tys
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @lookie85 tak jakos sie udalo choc moze wielkiego szału nie ma to uważam ze cena jest dobra (uczciwa). Dzieki za rady, czesciowo zastosowalem, okazywanie ofert innych dilerów robi swoje ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • no właśnie czytając ten wątek można wysnuć prosty wniosek - na Rapida wartego wg cennika ok 64k można dostać ok 11k rabatu (czyli jakieś 17-18%). Nawiązując do wypowiedzi @damon1 jest sens czekać na wyprzedaż rocznika czy raczej będzie wyglądało to podobnie tzn. rabat na wejście pokażą większy ale możliwości negocjacji znacznie zmaleją i sumarycznie i tak te 18% będą "rozdawać"?
  • Nie mam doświadczenia w negocjacjach przy wyprzedaży. Rozmawiałem o takich opcjach w Fordzie i sprzedawca słusznie zauważył, że rabat jest symboliczny, a auto ma już swój wiek, więc rabat nie jest współmierny do utraty wartości tego auta. Mnie np to przekonało do tego żeby jednak konfigurować auto i mieć to co chcę, a nie to co dealer daje.
    @macias - ja bym obstawiał właśnie taki scenariusz - większy rabat na wejściu, a potem symboliczne zmiany.
  • Cos w tym jest, sam rozważałem tez ten temat z wyprzedażą ale tak jak kolega lookie85 napiszał, dostaje sie auto juz roczne do tego trzeba znowu swoje odczekac wiec mam auto powiedzmy w marcu i do tego nie takie jakie sie chce. Podliczajac wszystko, oferty wyprzedaży rocznika juz tak pieknie nie wygladaja.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Według mnie to nie jest ze skoda daje mega rabaty.Skoda z końcem roku podnosi ceny żeby póżniej dawać solidny rabat,tak bynajmniej było w zeszłym roku.
    Rapid LB/1.2 MPI/MY14/Ambition/Czarny Magic/Toruń
  • Witam
    czy jest opcja wyhaczyć Skodę rapid 85km w wersji ambition, za powiedzmy 48 tys ?
    to dawałoby  upust około 10tys
  • Ja najprostszym sposobem zebrałem z 20 maili do salonów SKODY i wysłałem zapytanie co chce i jaką dają cenę. Drogą eliminacji od razu odpadło dużo salonów gdy zostało kilka dałem im się poprzepychać cenowo między sobą i tak dosyć ładnie wszystko wyszło :) 
    Rapid Spaceback | 1.2 TSI 105km | 2014 | Elegance | Błękitny Race | 33000 | Sosnowiec
  • nie pomyślałem o tym, dzieki za naprowadzenie, na pewno spróbuje:)
  • aryst 

    za 48 myślę, że da się kupić ale np. bez pakietu komfort i bez zimówek
    ale z lakierem metalik

    bo z powyższymi elementami to około 50 - 51 tyś.
    tak przypuszczam
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Pakiet Komfort jest teraz integralna czescia wyposażenia Ambition wiec i tak go dostanie. Sadze ze jest mozliwe dostac te 9-10 tys ale na wiele gratisow bym nie liczyl. Rozmawialem z jednym dilerem ktory jasno zasugerował ze na gratisy moga sobie pozwolic tylko wtedy gdy kwota jest niezbyt "utargowana" oraz auto jest cenowo z wyższego poziomu, zwyczajnie jest z czego "przyciąć" ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Kurcze jak tak czytam o tych gratisach to aż się łezka w oku kręci. Ja brałem salonówkę z praktycznie maks wyposażeniem i nie dostałem nic :( Jak stał tak wyjechał.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Odkujesz się następnym razem. A teraz najważniejsze, żeby się nie psuł. I pomyśl o tym, że gdy ty już jeździłeś inni czekali długie tygodnie na wiadomość od dealera, czy rapidek jest złożony.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • @roca - tutaj racja, jak pomyślę, że od telefonu do salonu a wizyty w nim po odbiór minęło raptem 20 dni, to nie potrafię wyobrazić sobie czekania tak jak koledzy po X tygodni :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Zamówiony :)

    Liftback, 1.2 TSI, 105 KM
    Czarna perła
    Ambition Max
    Felgi Dione

    Dodatkowo listwy progowe, dywaniki i pakiet pogwarancyjny

    Wyszło 54 000 zł

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?