FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • .

    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • Witam wszystkich serdecznie!
    Jak sądzicie po swoich doświadczeniach ze sprzedawcami. Czy Rapid Spaceback 1,2 105km, Style Plus, kolor czerwony Corrida, climatronic za 61000 to dobra oferta?
    Skoda Rapid SB|1.2 105KM|MY14|Elegance Max + Emotion|Czerwony Corrida|10800km
  • @slash
    Chyba nie podałeś dokładnej pełnej konfiguracji, z tego co się orientuję to climatronic wymaga co najmniej radia Swing. Jeżeli to jedyna zmiana to wychodzi około 7500 rabatu. Myślę, że można byłoby wyrwać więcej, chyba, że masz jakieś inne dodatki, o których nie napisałeś.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja za swój Rapid Liftbak Ambition, kolor metalik 1,2 85 KM climatronik, alufelgi, listwy boczne, mata do bagażnika, nakładki na progi, dywaniki, radio Swing, pakiet komfort, stalowa zapasówka, i komplet zimówek zapłaciłem 56300 rocznik 2014.
    Rapid LB | 1.2 TSI 85KM | MY15 | Ambition MAX | Szary Metal Metalizowany | 13000km | Białystok
  • Mój wybór padł na Skoda Rapid Liftback.
    Silniczek 1.2 TSI 105KM
    Kolor Candy biel
    wyposażenie Elegance + pakier komort
    Dodatkowo Sunset, koło zapasowe, nawigacja Amundsen+

    Całość 61600zł
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • Witam,

    Mam pewien problem, z zawodu jestem handlowcem, ale nie jestem pewien czy dobrze wynegocjowalem cenę swojego rapidka :)
    Zamowilem go przed weekendem majowym, konfiguracja:
    Rapid SB:
    Style plus (panoramiczny dach, felgi 17, sunset, pakiet dynamic itd)
    1.2 TSI 105KM
    czerwien corrida
    climatronic,
    kolo zapasowe
    radio swing

    wydaje mi sie fajna konfiguracja, dodali byscie cos? :P zaluje 2 rzeczy ktorych nie zamowilem, to alarm i tempomat, nie wiecie czy da sie domowic cos, jezeli zlozylo sie juz zamowienie i wplacilo zaliczke?

    Druga sprawa, nie mam w zamowieniu daty dostarczenia, i do dzis nie moge sie o nia doprosic, z salonu przychodzi mi informacja, ze tej daty jeszcze poprostu nie ma z fabryki i sami czekaja...

    trzecia sprawa, samochod wziety w kredyt w VB, w jednym salonie powiedziano mi ze ubezpieczenie za 1 rok mam w cenie kredytu, podczas gdy juz po podpisaniu oczywiscie w drugim salonie w tym samym miescie powiedziano mi ze tego ubezpieczenia nie ma...

    cena jaka mi zaproponowano to 62 300, przy katalogowej 70600...

    jeszcze jedno, cena katalogowa w nowym konfiguratorze jest jeszcze wieksza... sa jakies roznice w wyposazeniu w konfiguratorze ktory wszedl po 5 maja?

    mam cos negocjowac jeszcze?:) czy w ogole mozna?


  • @rogertango
    Myślę, że spróbować zawsze możesz, ale szczerze wątpię, czy uda Ci się jeszcze coś wynegocjować. Trochę dziwne z tą data. Ja przy popisaniu zamówienia miałem datę dostarczenia, chociaż, co z tego, termin już minął tydzień temu a samochodu nie mam:/. Co do kredytu, to jak ja się dowiadywałem to biorąc kredyt w VB, to ubezpieczenie jest do niego doliczone, inaczej nie dostałbyś tego kredytu, tak było, ale to w styczniu. Chodziło o to, że nie płacisz całej kwoty ubezpieczenia, tylko doliczona jest do rat. Opłacało Ci się brać kredyt w VB, mi zaproponowali bardzo niekorzystne warunki w porównaniu do innych ofert.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • no kredyt w porownaniu z kredytami gotowkowymi w jakimkolwiek banku lub kredytami z salonu ale z innych bankow, jest korzystny, ale to i tak rozboj w bialy dzien :P a mozna wiedziec w jakim banku Ty wziales?
  • Nie wspomniałeś o czujniku cofania/parkowania oraz tylnej wycieraczce. A jak z wyświetlaczem w Twojej wersji - masz maxi DOT?
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • W mB.... . Mój salon oferował mi na początku mB..., VB i jakieś inne. Później ja poszedłem indywidualnie do różnych banków, najlepsza oferta była z mB.... . Poszedłem z nią do salonu i zapytałem czy mogą mi też dać kredyt na takich warunkach, bo łatwiej mi załatwiać wszystko w jednym miejscu. Powiedzieli początkowo, że nie mogą i takie warunki jak dostałem są nierealne i musieli by dokładać do kredytu. Koniec końców dali mi na takich warunkach, na pewno nic nie dokładają;) . W porównaniu z ofertą VB, teraz przepłacę o połowę mniej. Nie da się ukryć, że kredyty to rozbój w biały dzień, niezależnie od ich super korzystnych ofert.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • @jarcen
    maxi dot i czujniki sa i wycieraczka tez.

    @konwel
    ciekawy ejstem bo w mB nie sprawdzalem.... musielibysmy porownac koszty całkowite kredytu
  • @rogertango
    Prowizje dostałem 3%
    Roczną stopę oprocentowania 6,29%
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • konwel sprawdz prywatna wiadomosc prosze :)
  • Kolego rogertanko jak ja zamiawiałem swojego rapida liftback 26 marca to powiedzieli mi że na rapid SB z dachem panoramicznym nna chwile obecną czeka się min. pół roku :( produkcja odbyła by się na początku listopada auto do odbioru w drugiej połowie listopada. Wydaje mi sie, że może uda Ci się coś ugrać z ceną. Twoim argumenten może być to, że kupując teraz auto otrzymasz je na koniec roku, więc jeżdząc nim 2 miesiące to w rzeczywistości będzie to już roczne auto!
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • o kurde... to mnie nastraszyles... musze wiec meczyc dealera, jak cos zmienie zamowienie na jakiegos eleganca z dachem :((
  • Nie problem jest w wersji wyposażenia tylko w dachu panoramicznym. Przez dach się ponąć długo czeka :(
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • no wlasnie, mowie o elegancie ze zwyklym dachem :/ ale chcalem panoramiczny :(
  • Panorama dużo dodaje atrakcyjności rapidowi SB. Spróbuj jeszcze poszukać na otomoto - czesto są oferty dealerów z calej polski, którzy mają auta dostępne w salonie. Może tam znajdziesz to co Cię interesuje.
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych
  • rogertango odnośnie finansowania mam kredyt 0% w VW Bank i jestem zadowolony ;-)
    na dzień dobry 50%, drugie 50% (po roku) + 1.590zł za ubezpieczenie w Allianz (po roku)
    Całkowity koszt kredytu / prowizja ~1.600zł (po roku) i żadnych dodatkowych opłat
    Jak analizowałem inne: kredyt niskich rat, 3,99%, leasing etc. to wychodziło dużo więcej.
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • już nie ma kredytu 50:50, zamiast tego od kwietnia jest 50% jednorazowo, a druga połowa rozłożona na 36 miesięcy. Różnica w kosztach jest taka że ubezpieczenie kredytu jest droższe chyba o ok 800zł. Prowizja w obu kredytach jest taka sama
    Rapid LB | 1.2 105KM Chip 130KM/221Nm | MY14 | Elegance Komfort | Biel Candy | 61000km | Wałbrzych

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?