FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • czyli w 1.2 mpi bedzie przy 120 km/h gdzies z 3.5 tys to tak bardzo autko sie nie bedzie meczyc gdzies w trasie :)
  • Udało nam się w firmie kupić coś takiego:
    http://skoda-car-configurator.cloudapp.net/CarCard/50958590
    Ubiegły rok produkcji. Ktoś zamówił Rapida, a odebrał nową Oktavię (dziwię się, że przy takim zamówieniu ktoś nie wziął Elegance)
    Na firmę udało się zbić cenę do 50 tysięcy netto (upust na rocznik 2013, zniżka dla firmy, upust od sprzedawcy). Do tego dywaniki: przód, tył i bagażnik.
  • @Adler -patrząc na specyfikację mam wrażenie ze mogliscie dostać jeszcze lepsza cenę ale to tylko moje odczucie.
  • @Alder my do firmy za 50 000,00 zł netto kupiliśmy (wydaje mi się) trochę lepiej wyposażony z rocznika 2014.
    http://skoda-car-configurator.cloudapp.net/CarCard/50989584
    W cenie samochodu dywaniki gumowe i alarm z montażem
  • @Adler. Wychodzi na to, że dostaałeś jedynie 8840PLN rabatu od ceny katalogowej. Uważam, że spokojnie kilka tysięcy niżej byłbyś w stanie jeszcze zejść. Wg opinii innych rapidowców, niektórym udało się wytargować około 15000 od ceny z katalogu.
  • A jakby był policyjnym negocjatorem dali by mu za połowę ceny.
    Teraz to już po ptokach. Nie pójdzie do salonu i nie będzie się z nimi sądził.

    O takie sprawy trzeba pytać/czytać/sprawdzać przed zakupem, a po fakcie nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Rozpamiętywanie ile można było jeszcze wydusić źle wpływa na samopoczucie.

    Notabene, jak salon za bardzo zjeżdża z ceną, to takiemu autu trzeba się dwa razy dokładniej przyjrzeć.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Witam,
    RAPID Spaceback 1.2 TSI 85 KM, wersja AMBITION + pakiet komfort+koło zapasowe+radio Swing+mata bagażnika+dywaniki+(pojemnik na odpadki+uchwyt na telefon, zestaw siatek do bagażnika-gratis), lakier srebrny metalik
    upust 15.800 cena 46.400 zł
    Model 2014, rocznik 2013.
  • Gratuluje - Super cena!
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @kpawel - ładny rabat naprawdę
  • kpawel - napisz w jakim salonie dostałeś taki rabat, bo przyznam szczerze, że aż trudno mi uwierzyć, chyba że auto kupowałeś na "rabacie pracowniczym"?
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Samochód zamówiłem w salonie Lellek w Gliwicach 02.01.2014. Miałem troszkę szczęścia gdyż salon miał kilkanaście sztuk na stanie (miałem w czym wybierać) i nie wiedział jeszcze jakie będzie zainteresowanie. Dlatego udało mi się mocno wynegocjować cenę. Przy odbiorze 09.02.2014 osoba u której zamawialiśmy sama przyznała że kupiliśmy w dobrej cenie gdyż później salon nie dawał już takich rabatów.
  • kpawel uzyskałeś bardzo dobry rabat, autko ma fajny silnik, przyjemny kolor - bezawaryjnej jazdy życzę!
    ...czyli wychodzi na to, że jak kupować autko to najlepiej na południu (Kraków, Katowice, Gliwice, etc.)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witam
    Wczoraj wieczorem odebrałem swojego RAPIDa
    Konfiguracja z placu (nie zamawiana).
    RAPID Spaceback 1.2 TSI 85 KM, wersja AMBITION Seria limitowa STYLE PLUS (szklany dach, alufelgi 17, Pakiet Dynamic, czarny spojler+czarne lusterka zewn., SUNSET,światła CORNER,czujniki parkowania,elektr. szyby przód+tył,Maxi-DOT, skórzana kierownica,Dekor Piano Black) +koło zapasowe+(radio Swing, 6 głośników)+mata bagażnika+dywaniki, lakier Czerwień Corrida 
    upust 13.000 zł cena 54.000 zł
    Model 2014, rocznik 2013.
    RAPID SB | 1.2 TSI | MY2014 | STYLE PLUS | CZERWIEŃ CORRIDA | 47 500 km | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE
  • mam pytanko do kolegi kpawel skoro dostałeś taki duzy rabat to czemu nie wziąłeś wersji elegance???
    a co do rabatu jaki kolega dostał to jest możliwe ze tyle dostał bo to rocznik 2013 i duze rabaty były
  • Rapid z pakietem AMBITION + Komfort.  Silnik 1.2 TSI 105KM plus koło zapasowe i mata gumowa do bagażnika, lakier Grey metalic. Model 2014, rocznik 2013. Cena 51.500


  • magdallena cena niezła i tyle to teraz może warte
  • też uważam, że cena dobra i auto było odebrane na początku lutego więc konkurencyjna cena z tymi co podawali poprzednicy
  • RAPID Sedan Ambition 1,2/77kW TSI 6-M SREBRNY BRILLANT METALIZOWANY, KOŁO ZAPASOWE STALOWE, LISTWY BOCZNE, PAKIET KOMFORT,
    RADIO SWING, DEKOR SILVER BRUSHED, ROCZNIK 2014






    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy
  • @marcinzolnierz7
    No to chyba ponad 12000 zł rabatu, jeśli dobrze liczę? Gdzie kupiłeś?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?