FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Ja dokladalem 2 rzeczy,daty produkcji nie mialem wyznaczonej i dalej nie mam ( poczatek maja- rozpoczoal sie 3 miesiac od zamowienia). Dieler i centrala kazali uzbroic sie w cierpliwosc. Gdyby ogarneli produkcje do konca czerwca szczerze wzial bym rapida,tak mam wplacony zadatek i lezy mi kasa...wypatrzylem auto u konkurencji i gdy dogadam sie cenowo byc moze wezme opla w kredycie 50/50. Z tego co juz wyczytalem i ustalilem czy rapida czy merive mialbym na przelomie wrzesien/pazdziernik.
  • Potwierdzam. Do 1,5 tygodnia po złożeniu zamówienia można jeszcze coś korygować.
  • broda4444, a co z wpłaconą zaliczką? Jak myślisz, nie będzie problemu z odzyskaniem?
  • W końcu dotarł do salonu dziś, w środę lub czwartek odbieram. Prawie 2 miesiące od zamówienia.
  • @lookie85 orientujesz sie czy do tego by dodac jakis element do wyposażenia potrzebna jest wizyta w salonie czy mozna to zalatwic telefonicznie?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Alor9 : zaliczka jest w kasie. Gdyby auto zostalo wyprodukowane i stalo fizycznie na placu zaliczki mi nie wyplaca...tylko w momencie jak sprzedadza samochod moglo by to trwac chocby pol roku...Mozna dolozyc cos telefonicznie-jak jest opcja targowac sie sam tak robilem. Ja wplacilem terminu mi nie podali,od kilku tygodni cisza-auta nie ma kase powinni zwrocic. Patrzac po auto swiecie rapid ma super wzrost sprzedazy w tym roku. Ogolnie to niezle auto,do zludzenia przypomina oktavie 3-sam juz kilku krotnie ja pomylilem z rapidem. Cenowo wyszedl jak O2fl w 2012r ,niemniej jednak w tej cenie mam w 1 rzedzie fabie ( lokciami 2 osoby stukaja sie z przodu-mala serzokosc wnetrza). Na drodze tez by go nosilo- trasa i wiatr. Prosze mi nie jechac na posta bo dalej jezdze i mam fabie. Fabie 1 i rapida zawieszeniowo stawiam na podobnym miejscu. Tworzyw miekkich wiecej w fabi. Moge tutaj pisac i pisac. Rapid to rozbudowany fabian albo mini okta. Dilerzy wala w.....z terminami produkcji...place to wymagam. Czy biore za gotowke,lising czy raty. 
  • @gross81 wydaje mi się, że wystarczy handlowcowi przesłać ID konfiguracji. Jeśli jesteś z nim "po słowie" to nie powinien być to problem dla niego.
  • Witam wszystkich !!
     Skodę Rapid 1.2 Mpi w Krakowie 
    Zamówiłem Rapida 25.06.2014 dzisiaj  tzn 09.07.2014 dostałe informację od dealera że auto ma być na 1 tydz. sierpnia Zobaczymy czy dadzą radę :)

  • To super szybko!
  • Piotrko a Ty długo czekasz na swojego rapida ?

  • Zamówiłem 12.05, do salonu trafił 04.07 a jutro odbieram, więc prawie 2 miesiące.
  • To czyli mój dealer może ściemniać co do daty odbioru....

  • Witam, odebrałem telefon od dealera - Rapid ma być w salonie 8. września 2014. Wcześniej o miesiąc od zakładanego w zamówieniu terminu. Jeśli dobrze liczę to wyjdzie 10-11 tygodni. Może uda się wcześniej :P
  • @chudy20 termin błyskawiczny, w normalnym terminie jakie teraz sa niewykonalne, musial sie jakis napatoczyc zamowiony wczesniej któremu mozna bylo zmienic konfiguracje jeszcze lub jakas rezygnacja klienta, cos w tym stylu. Ja mam termian na 16 wrzesnia i uwazam ze to i tak szybko jesli sie wyrobia w co watpie...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • No to się doczekałem :) zamówiony Rapid Spaceback 1,2 105 Elegance 15.05.2014, produkcja 23-26.06.2014 a odbiór jak się uda jutro czyli 10.07.2014
    Rapid SB | 1,2 105KM | MY14 | Elegance | Czarna Perła |Tychy - Lędziny
  • Ja swój odebrałem wczoraj. Na razie zrobiłem niecałe 100 km. Jedyne co mnie wkurza to zaciąganie ręcznego, które przez podłokietnik jest mocno utrudnione.
  • Podłokietnika używa się raczej w trasie. Wbijasz 5 lub 6 bieg i kładziesz rękę na podłokietniku. W mieście podłokietnik bezużyteczny. nawet zmiana biegów jest utrudniona
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Ja używam w mieście i jest mi wygodnie. Tylko ten ręczny ;/
  • chudy20 nie ma powodu by ciebie okłamywać a na pewno zależy jemu byś dostał auto jak najszybciej bo wtedy zarabia.
    w moim przypadku miałem info co się dzieje z autem kiedy zszedł z taśmy kiedy transport itd. tak się starał bym był zadowolony że nawet jak mnie spotka nawet dzisiaj gdzieś w sklepie nadal jest miła rozmowa.

    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Cezar  czyli mam rozumieć że jest taka szansa wcześniejszego odbioru? Zamówiłem go 25.06.2014 roku i mówił że powinien być pod koniec lipca początek sierpnia A gdzie kupiłeś swego rapida ?bo Ja w Krakowie 

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?