FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Siatki do bagażnika - spaceback
  • Rose nic takiego nie słyszałem by miało miejsce też dużo rzeczy przewoziłem i nie pękł reklamacja i niech wymienią.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Wiecie może, gdzie najlepiej kupić czarne siatki do SB nr 5JJ065110C poza ASO?
  • @piotrko na alle, od ASO tylko ceny niższe - Plichta5
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Witam. Mam skode rapid spacebeck ambition 1.2 i nie moge zamontować siatek. Kupiłem oryginalne siatki w salonie specjalnie do modelu spacebeck. I chyba brakuje mi jakiś zaczepów? Czy siatka podłogowa nie powinna być zamontowana do podłogi? Coś mi tu nie pasuje.
    20160626_162538.jpg
    800 x 600 - 477K
    20160626_162629 (1).jpg
    800 x 600 - 422K
  • Hej!
    Wszystko jest ok. Dolne zaczepy siatki bocznej i tylnej mocujesz do tych samych uchwytów co siatkę podłogową. Jeżeli chodzi o to uszko, które jest na pierwszym zdjęciu - uchyl tylne oparcie i naciągnij je na zaczep, który trzyma oparcie.
    Rapid Spaceback | 1.2 CBZH 105KM | MY15 | Ambition MAX | Błękit Race | 86000km | Wrocław
  • no właśnie nie da sie tego zrobić. Bo ten zaczep co trzyma oparcie jest w kształcie ,,kwadratu,, nie da się tam zaczepi ucha siatki. Wiem że można pokombinować ale nie po kupiłem oryginały w salone za 120zł żeby ich nie moc dopasować. 
    Poz tym te siatki sa strasznie naciągnięte. Jak jest u was?
    20160626_162609.jpg
    800 x 600 - 369K
  • Nie zaczepiasz o nie, tylko naciągasz na nie gumkę. Oparcie fotela blokuje możliwość jej ześlizgnięcia. Na pierwszej stronie tego wątku kol. Cezar wrzucił fotki. Na jednej z nich widać sposób mocowania.
    U mnie siatki też są naciągnięte. Jednak są na tyle elastyczne, że można pod nie sporo wepchać.
    Rapid Spaceback | 1.2 CBZH 105KM | MY15 | Ambition MAX | Błękit Race | 86000km | Wrocław
  • coś takiego, a siatki są bardzo napięte w końcu mają "trzymać" przedmioty by nie "latały" po bagażniku.
    20160628_141421.jpg
    800 x 600 - 173K
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Takie siatki na początku muszą być bardzo napięte, bo z czasem wiadomo, że się zużyją i rozciągną. Tylko trzeba uważać przed ostrymi narzędziami :P
  • Zamierzam się do zamówienia R. SB w wersji Ambition.
    Zastanawiam się nad Pakiet funkcjonalny do bagażnika II:
    • 3 siatki,
    • haczyki na torby,
    • kieszeń na prawym nadkolu,
    • zabudowane wnęki nad kołami.
    Orientujecie się czy:
    - haczyki montażowe na siatki są dostępne w tej wersji jeśli nie zamówię pakietu?
    - jaka jest różnica z zabudowanymi wnękami nad kołami od std. wersji bez pakietu funkcjonalengo?
    Jakoś oglądam różne zdjęcia na internecie i nie widzę różnicy w zabudowie kół.
    Jedyne co wyłapałem to że w liftbacku nadkola są otulone włókniną/filcem, a w SB są obudowy plastikowe.
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM | MY17? | Ambition I Race Blue | Tychy
  • Wersja Joy ma domyślnie takie siatki, ja jestem zadowolony i polecam, zarówno z torby, siatek jak i ograniczników na rzepy które przyczepia się do podłogi bagażnika. :)
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM DSG | MY17 | Joy | Czarny Magic | ~5000km | Katowice
  • Ja ten pakiet funkcjonalny sam poskładałem ( allegro + zakupy w aso ) . Wyniosło mnie to około 160 pln ;) 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • kisiek, czyli uchwyty pod siatki są "seryjnie" w Ambition?
    czym są "zabudowane wnęki nad kołami" ?
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM | MY17? | Ambition I Race Blue | Tychy
  • Pod siatki uchwyty są w każdej wersji jak dobrze pamiętam . 
    To są male plastiki po lewej i prawej stronie bagażnika. Można w nich pochować małe rzeczy
    P.S 0.7 wódki tam wchodzi i się trzyma ;) 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • Kisiek, a mógłbyś podać jakieś namiary (linki) do tych pozostałych bo na allegro tylko siatki widziałem. A w ASO nie mają tylko tego co w e-sklepie Skody ?
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • http://archiwum.allegro.pl/oferta/schowki-bagaznika-skoda-rapid-spaceback-kpl-aso-i5815882353.html 
    Tutaj kupowałem boki do bagażnika . Podpytaj się ich może maja jeszcze jakieś sztuki . 
    Chaczyki po 12 pln za sztuke . 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • Dzięki @kisiek :-) Boczki i haczyki w takich cenach zamówiłem w ASO. Z jakiegoś powodu nie mają tego w e-sklepie ale dało się zamówić.
    Rapid SB | 1,2 130 km (box) | MY16 | Ambition Max | Blue denim | 40 000 km | Trójmiasto
  • Zamów sobie jeszcze haczyki do na siatki . Naprawdę świetna rzecz ;) . 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?