FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Witam,
    RAPID 1,2 110KM STYLE MAX
    Błękitny Denim Metalik
    dodatkowo:
    Pakiet Comfort, Składany podłokietnik z tyłu, SUNSET, Smart link, Obsługa głosowa, Zapasowe koło stalowe dojazdowe, dywaniki gumowe (od salonu), przedłużenie gwarancji do 4 lat
    Cena 76,000 po upuście 64,700
    Rapid SB | 1,2 TSi 110 KM | MY17 | Style MAX | Błękitny Denim Metalik | mazowieckie | Spalanie - Motostat.pl
  • Witam,
    Silnik: 1,2 110 KM
    Rapid Liftback Style, Szary Quartz Metalizowany
    Wyposażenie dodatkowe:  
    FRONT ASSIST
    Alarm z funkcją monitorowania wnętrza,  
    Listwy boczne w kolorze nadwozia
    Kamera cofania ze spryskiwaczem
    SUNSET
    Listwy wzdłuż dolnej części szyb bocznych w kolorze chromu
    Radio BOLERO
    Zapasowe koło stalowe dojazdowe, podnośnik, klucz, bez zestawu naprawczego
    Pakiet pogwarancyjny 2 lata, do 60 000 km
    Pakiet przeglądów 4 lata, do 60 000 km
    Cena bez rabatu: 77 120 zł
    Cena końcowa: 68 050 zł
    + konkurencyjna cena za odkup obecnego samochodu
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY17 | Style | Szary Quartz | 200km | Kraków
  • Nie jest to troche za wysoka cena ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • A sami negocjowaliście cenę, czy korzystaliście z usług zewnętrznej firmy? 
  • yunior nie jest, ceny rapidów podskoczyły bo i wyposażenie dosyć spore jest ;)
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY17 | Ambition | Biel Candy | 1700 km | Gdynia
  • No to i ja się pochwalę moimi umiejętnościami negocjacyjnymi :)
    Zamówiony wczoraj tj. 17.08.2016

    Rapid Spaceback Ambition 1,2 TSI 110KM
    Cena podstawowa: 63 650 zł 
    Kolor nadwozia: Błękit Race Metalizowany + 1 800 zł
    Wyposażenie dodatkowe:
    Pakiet Audio + 2 350 zł
    • Radio SWING z Bluetooth
    • Škoda Surround i dwa dodatkowe głośniki z tyłu
    • Trójramienną skórzaną wielofunkcyjną kierownicę (radio i telefon) z małym pakietem skórzanym
    • Funkcję EASY LIGHT ASSISTANT
    • Przednie reflektory przeciwmgłowe z LED
    • Aluminiowe obręcze kół MATONE 6Jx15" w kolorze srebrnym
    Radio BOLERO (kolorowy ekran dotykowy 6,5", Bluetooth, Car Menu, wejście SD, USB, obsługa telefonu poprzez ekran radia, Škoda Surround, 2 dodatkowe głośniki z tyłu) + 250 zł
    Alarm z funkcją monitorowania wnętrza, czujnikiem przechyłu i zdalnie sterowanym centralnym (2 składane kluczyki) + 950 zł
    SUNSET - tylne szyby o wyższym stopniu przyciemnienia + 700 zł
    Funkcja SMART LINK + 650 zł
    Listwy boczne w kolorze nadwozia + 250 zł
    Zapasowe koło stalowe pełnowymiarowe, podnośnik, klucz, bez zestawu naprawczego + 350 zł
    Pakiety dodatkowe
    Pakiet przeglądów 4 lata, do 60 000 km ( YME) [ZMERA0254060] + 0 zł
    Gwarancja Mobilności + 0 zł
    SUMA: 70 950 zł
    RABAT: 11 600 zł
    Suma pod odliczeniu rabatu: 59 350 zł

    Gratisy:
    + od salonu voucher turystyczny o wartości 1500zł
    + dywaniki gumowe?

    Dealer: Welm Centrum Pszczyna


    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM | MY17? | Ambition I Race Blue | Tychy
  • Voucher turystyczny? :D Skoda szaleje...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @adamb, bierz ksenony !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I nie mów, że ci są niepotrzebne !!!! ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Wg mnie cena bardzo dobra :) Pogratulować ;)
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Ambition | Błękit Race | Warszawa
  • Super cena szkoda że ten słabszy motor ale gratulacje wyposażenia...
    Co do ksenonow też  bym się zastanowił na dzień dzisiejszy. Standardowe oświetlenie nie jest złe ale zamierzam spróbować z zarowkami tungsram +50% lub +90% może jeszcze tym coś wyciągnie więcej 
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM LPG | MY 2016 | Style Max | Czarny Magic perłowy | 218000 | Oświęcim
  • @gross81, moim zdaniem ten voucher to fajna sprawa zawiera m.in. gadżety (kubek, termos, plecak, latarka z logo Skoda), 30% rabatu na usł. serwisowe, darmowe 1/rok sprawdzenie stanu techn. po gwarancji, mycie, 2 x przegląd klimatyzacji, zestaw siatek do bagażnika!
    @yunior81, powiedzmy, że to był mój max. budżet, równie dobrze mogłem opcji dokładać i dokładać i wyszedłby mi Superb ;)
    @Szymon, thx
    @MDMA66, Motor 110KM :) mocniejszy tylko w automacie...
    Rapid SB | 1.2 TSI 110KM | MY17? | Ambition I Race Blue | Tychy
  • Przy odbiorze dostałem dywaniki gumowe, zestaw startowy z długopisem, notatnikiem, breloczkiem i nożem do pasów i butelkę wina (czerwone, wytrawne, włoskie, ok. 70 zł).
    Rapid LB/ 1.2 110KM / MY17/ Active Max + dodatki / Czerwony Corrida / Siedlce
  • A rabat na auto?
    Seat Leon ST FR | 1,4 TSI 125KM | MY17 | FR | Alor Blue | 0km :) | Hönigsberg
  • 8650 zł
    Rapid LB/ 1.2 110KM / MY17/ Active Max + dodatki / Czerwony Corrida / Siedlce
  • Cześć
    To mój pierwszy nowy samochód.  Nie wiem czy cena dobra, pewnie dało się lepiej, ale i tak jestem zadowolony.
    Rapid Liftback wersja Style 1,2 TSI 110km.
    W standardzie za 65tys . Co jest w standardzie nie będę się rozpisywał. Ale jak policzyłem niższą wersje np.Ambition  i dołożyłem / + climatronic, tempomat, alu 16 i inne pierdoły to zawsze wychodziło mi finalnie drożej.
    Dołożyłem parę rzeczy ponad standard wersji Style i cena wyszła 71800PLN (według konfiguratora)
    Po rabatach zapłaciłem 65000tys.
    za free dostałem
    - pakiet przeglądów 4 lata (ale to chyba jest standard).
    - mate gumową do bagażnika
    - listwy progowe
    - siatki bagażnika
    - komplet kół stalowych z oponami zimowymi 15 cali
    - przez cztery lata (raz w miesiącu) za darmo mycie wew i zew samochodu w serwisie
    - przez cztery lata wymiana/wyważanie i hotel dla kół
    i to na tyle
    Najbardziej żałuje ze za głupie 1100zł nie dobrałem +dwa lata gwarancji do 60tys przebiegu.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Ja  telefonicznie na piśmie w Łodzi wynegocjowałem:
    Rapid Liftback 1.2 TSI 110 Model 2017, Style
    -wyposażenie Style ( opcja na 2017r. wg specyfikacji  )
    + dodatkowo:
    -Kolor Blue race metalik
    - xenony
    -koła czarne 16 cali 215/45/16
    - czujniki parkowania przód i tył
    -listwy zewnętrzne chrom
    -koło zapasowe pełnowymiarowe
    -Radio Bolero z tylnymi głośnikami + DAB
    -HHC
    -reflektory czarne Corner z LED
    -alarm
    -tylny podłokietnik
    - wyposażenie Dynamic ( fotele sportowe, piano black, peały chrom )
    -zewnętrzny pakiet Dynamic
    - 4 lata serwisu gratis
    - ubezpieczenie OC i AC
    Cena 78.600zł
    Rabat: 12.400zł
    Cena końcowa  66.200zł
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Co to znaczy?
    "Ja  telefonicznie na piśmie w Łodzi wynegocjowałem:"


    Rapid LB | 1.2 TSI 110KM | MY16 | STYLE | Czarny Magic perłowy | 67000km | Żory

  • Oj tam, od razu "trollujesz"...
    Korespondowali SMS-owo na przykład.
    ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Umowe mam podpisaną, zaliczka wpłacona, u siebie w Aso oglądałem auta. Rozesłałem zapytanie ofertowedo serwisów zapytanie ofertowe wg mojej specyfikacji  i wybrałem najkorzystniejszą ofertę. Skontaktował sie ze mną osoba z salonu której ofertę wybrałem , przesłała oficjalną ofertę na piśmie  na konkretne auto o konkretnej specyfikacji. Odbiór auta w listopadzie, że to będzie w mieście oddalonym o 400km to mi nie przeszkadza. Nie musze tam być żeby dopełnić wszystkich formalności i tak auta nie ma bo jest robione w fabryce. Poszedłem z najkorzystniejsza oferta do Salony Krotoski Cichy w Szczecinie  czy sa w stanie dac mi taką ofertę, odpowiedz na drugi dzień- że jest to niemożliwe i że mam wybrać tamta ofertę jak mi taka dają , więc auto zamówiłem tam  gdzie jestnajkorzystniejsza oferta. Robiłem tak wiele razy i za każdym razem nie musiałem tam jechać, dopiero jak odbierałem auto. Jak specyfikacja się nie zgadza z zamówieniem nie odbieram auta- nic nie tracę na tym ( niezgodnie z zamówieniem ). Jak odbieram auto jade pociągiem, pracownik salonu mnie odbiera, jak auto pasuje wg tego co się umawialiśmy podpisuje, płace i cieszę się nowym samochodem. Zapytanie ofertowe rozesłałem do 20 punktów, tylko jedna była z taką cena. Zawsze tak robię, dla 3-4 tys korzyści warto się przejechać nawet 400km. Nadmieniam, że kupować będę jeszcze dwa inne auta m-ki VAG więc może dlatego taka cena.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Gdzie konkretnie kupujesz auto ? Chyba, że mi umknęło.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?