FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • Aha, to dobrze trafiłeś :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Skoda Rapid Spaceback Emotion Plus 1.4 TSI DSG (zależało mi na mocy i wygodzie)
    Wyposażenie:
    -Automatyczna klima
    -Easy light assistans
    -Radio bolero z dodatkowymi dwoma głosnikami z tyłu
    -Światła przyciemnione przeciwmgielne z LED
    -Pakiet Dynamic
    -Panoramiczny dach 
    -Czarne lusterka i spojler na dachu oraz przyciemnione lampy tylne
    -Oświetlenie LED we wnętrzu i podświetlenie rejestracji
    -Ksenony
    -Koła 7*17'' BLADE (bardzo fajny wzór)
    -Tempomat
    -Sunset
    -Trójramienna skórzana sportowa kierownica ze sterowaniem radiem i telefonem
    -pełnowymiarowe koło dojazdowe
    -pakiet przeglądów na 4 lata lub 60000 km
    Od dealera:
    -Dywaniki gumowe
    -Komplet siatek do bagażnika
    -opony zimowe(pirelli) ze stalówkami
     Cena wyjściowa:91000
     Po rabacie;81500
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • motomaniak1989 a dołożyłeś SmartLinka do radia Bolero ? bo bez tego to masz tylko większy wyświetlacz w radiu bez innych fajnych opcji ? 
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice
  • Akurat tego nie mam ale opcje są.
    Rapid SB| 1.4 CZCA 132 KM | MY17| Emotion Plus| Szary Quartz| 71000km| Pszczółki
  • To poczytaj sobie i pomyśl o tym. Ja domówiłem na miesiąc przed odbiorem. Doszedłem do wniosku że wole sobie nawigacje na radiu oglądać niż przyklejać uchwyty na szybie żeby telefon trzymał.
    Rapid LB |1.2 110KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz metalizowany | ok 2500 km | Katowice
  • Skoda Rapid Spaceback 1.2 90KM Style + kolor metalik + kolo zapasowe.
    Cena katalogowa 67770
    Zamowiony za 56000, bedzie pod koniec marca (czyli 2017 r.), salon w Wieliczce. Ponoc maja teraz (jeszcze) jakąś superpromocje ograniczoną w czasie.
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | MY17 | Style | Szary Quarz | Kraków
  • polecam auto salon w Tarnowskich Górach.Dzisiaj zamówiliśmy Rapida Sedan 1,2 TSI 90KM Active r produkcji 2017 brąz topaz metalik odbiór za 3 miesiące intalacja LPG za 49900zł dodatkowo w tej cenie dostaliśmy zapasowe koło stalowe pełnowymiarowe podnośnik ,listwy boczne, chlapacze,opony zimowe,blokada skrzyni biegów,dywaniki gumowe oraz pakiet specjalny mycie samochodu wewnątrz i na zewnątrz raz w miesiącu przez okres 24 miesiące bezpłatne przechowywanie opon 48 miesięcy bezpłatny przegląd pośredni raz w roku przez okres 48 miesięcy oraz dobra oferta cenowa za aktualne auto skoda octavia Wlodek
  • Gratuluje bardzo dobra cena koncowa
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • Witam,
    Rapid LB JOY 90KM
    Błękit Race Metalizowany
    Dodatkowo:
    - pakiet komfort (Klimatyzacja CLIMATRONIC, Pakiet zimowy (podgrzewane przednie fotele, podgrzewane dysze spryskiwaczy szyby),  Czujniki parkowania z tyłu i z przodu
    - koło zapasowe pełnowymiarowe
    - kamera cofania
    Odebrany pod koniec listopada 2016. Był w trakcie produkcji, gdy zamówiłem go dla siebie i nie mogłem już zmienić wyposażenia, ale JOY miał wszystko czego potrzebowałem.
    Cena konfiguracji 71130zł, rabat 9200zł, cena końcowa 61930zł.
    W gratisie dostałem opony zimowe 15" i kupon na myjnię (5 myć).
    Rapid LB | 1.2 90KM | MY17 | JOY | Blue Race | Kujawsko-Pomorskie
  • Jako nowy uzytkownik witam Was wszystkich:)
    Przymierzam sie do kupna Rapidki w Liftbacku.
    1.2 TS
    I 90 KM - Ambition + Lakier metalik Braz + Skoda Audio pakiet + przeglady
    Cena katalogowa: 65080
    Oferta Zimny Lodz: 55000
    Wyslalem jeszcze kilka zapytan na Slask i zapytanie przez Carly.
    Co myslicie o Lodzkiej ofercie?
    P.S jeszcze nie negocjowalem, to jest pierwsze slowo dealera (mam nadzieje ze nie ostatnie)
    Pozdrawiam
  • Wyslij wiecej zapytań do wielu dilerów wskazujac za kazdym razem najnizsza cene a nawet zaniż jeszcze od siebie, takim sposobem mozna juz wstepnie zorientować sie gdzie wyrwać najlepszą cene. Z najlepsza ofertą z maila idz do lokalnych dilerów, gwarantuje ze przynajmniej zrównają się z nia.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Również witam wszystkich jako nowy użytkownik :)
    Oto mój Rapid i co udało się wynegocjować:
    Skoda Rapid Style 1.2 TSI 110km Szary Quartz
    Dodatkowo:
    Pakiet Comfort
    EASY Light Assist
    Smart Link
    Zapas
    Dywaniki
    Cena katalogowa: 73870
    Oferta TMT Wrocław: 63500 
  • Witam wszystkich jako nowy użytkownik forum ale jeszcze nie posiadacz R :) choć zamówienie zostało złożone i teraz ten przyjemny czas oczekiwania.
    To ja się pochwalę czym będę szalał po drogach:
    Skoda Rapid Ambition 1.2 TSI 90KM Pacific Blue (niemetalizowany), a poza standardem dostępnym w tej wersji wynegocjowałem:
    1. Komplet opon zimowych
    2. Klimatyzacja automatyczna
    3. Radio Bolero + SmartLink
    4. Koło zapasowe pełnowymiarowe
    5. Easy Light Assit
    6. Kierownica wielofunkcyjna z obsługą radia i telefonu
    7. Obsługa głosowa
    8. Dywaniki
    9. Podwójna mata gumowa do bagażnika
    10. Pakiet funkcjonalny do bagażnika
    Oczywiście auto objęte jest bezpłatnym pakietem przeglądów na 4 lata lub 60 tys. km
    Cena katalogowa: 67.380
    Oferta dealera - Skoda Wieliczka: 55.600 czyli rabat w wysokości 11.780 zł
    Pozdrawiam
    S.
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Trzeba wysyłać zapytania przez forum do sprzedawców a wtedy cena wygląda jeszcze lepiej.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Dobra cena, mogles jeszcze pomyslec o przedluzonej gwarancji na 4 lata
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @yunior81 - wysłałem zapytania prawie do całej Polski - ta cena była bezkonkurencyjna
    @gross81 - tego nie wynegocjowałem natomiast prawdopodobnie wykupię przy odbiorze :)
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • Sprzedawcy z Wieliczki, od Zimnego z Łodz, z Torunia itd. ogłaszają się na różnych forach i daja lepsze ceny niż normalnie.
    Zapytanie trzeba wysyłać przez forum.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Rapid SB Ambition, z dodatków dywaniki i koło zapasowe - 1.2TSI 90KM
    49.900zł, Wieliczka
  • @sethcracow jeszcze się potarguj. Cena nie jest zła choć ja za podobne pieniądze kupiłem lepiej wyposażone auto i też we Wieliczce u Pana Marcina.
    Chyba, że to Bolero z SL, Easy Light Assit i obsługa głosowa tyle podbijają cenę bo tego u mnie nie ma ale za to jest co innego. Albo tak bardzo ceny podskoczyły.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • To nie są żadni brokerzy, tylko sprzedawcy z salonów, często się zdarza, że są tez forumowiczami od wielu lat.
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?