FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • abor dobrze zrobiłeś też bym wybrał octavie
  • A jaki motor w Octavii?
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Miejmy nadzieje, że nie 1,0 ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • 1.4 TSI. Szatan. Przy 1.2 110 w Rapidzie bez porównania
  • Chętnie się z Tobą zmierzę :)
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • To raczej nie była próba szukania towarzystwa do wyścigów :) ale dzięki za propozycję
  • Heh to by była ciekawa konfrontacja chip rapid 1.2 Vs octavia 1.4 podejrzewam wynik:D
  • Na letnich oponach schodzę do 7.5 s do 100km/h :) ale v max ciągle ten sam 228km/h i koniec.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • 228 nie No dramat,ja bym z górki tyle nie ugrał:)Ciepło się robi,czas najwyższy myśleć już o jakimś małym spocie w Szczecinie,trzeba jeszcze van_daala odpalić.
  • Cześć,
    to mój pierwszy i najprawdopodobniej ostatni post :)
    Cena z konfiguratora za RS 63 250zł -> dogadaliśmy się na 53 000.
    Trochę za dużo zwodzenia (prawie 3tyg) z (nie)dostępnością silnika 1.2, więc zrezygnowałem ostatecznie z wersji 1.0 i ze Skody w ogóle.
    Noma Tarn. Góry
  • No i dobrze, taki silnik można mieć ale w.maszynce do golenia ewentualnie kosiarce. Cena taka sama lub większa za mniej - ciekawa polityka, aby odbić sie za aferę spalinową. VAG po prostu popada w skrajności, co nie jest dobre. Ja bym zrobił tak 1.0 tsi 90KM ( 5 biegow )i 110KM z DSG i 6 biegow, 1.2 tsi z DSG lub na manualu 6 biegow 140KM, 1.4 tsi manual 6 biegow lub DSG 170KM, 1.6 tdi 100KM 5 niego i DSG i 1.6 TDI 140KM ( 6 biegow i DSG) i sprzedaż by była bardzo dobra. Cena 1.2 tsi w 140KM zachowana jak w wersji 1.2 tsi 110KM ( to tylko program ). Doszedł by tylko 1.0 tsi a reszta to tylko zmiany programowe.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • 1.2 90 KM wersja Active, srebrny metalik, liftback , koło zapasowe, centralny zamek, pakiet przeglądów ,z 2016 roku , za 47 tyś zł. Uboga i ze słabszym silnikiem, ale szukałem prostego , nowego auta. Miał być Tipo, ale rozczarował mnie.
    Rapid LB, 1.2 cjz 90KM,active 2016, srebrny, Elbląg
  • Co się dziwisz, samochodem jeździ się momentem obrotowym, KM to ma wpływ na V max, przy takim niskim Nm i położonym wysoko nie ma się co dziwić. 
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Witam kupilem Rapida w sedanie  poprosze o komentarz czy cena jest ok czy za wyska ?
    Rapid Ambition 1,2 110 km Blekit Race Metalik
    wyp. dodatkowe.:
    -Climatronik z czujikiem wilg. + automatycznie sciemniajace lusterko wsteczne
    -alumy 15 MATONE
    -kolo stalowe zaposowe
    -przednie reflektory przciwmglowe z LED i tylnia tablica z led 
    -radio SWING dotykowe wejscie USB AUX SD
    -Skoda surrund 2 glosniki dodatkowe
    -pakiet przegladow 4 lata do 60 tys kmm
    Cena 70 730 zl po rabatach 62 000 zl rocznik 2017 przed liftem model
    Rabat delera 5 230 Rabat PROMO 3500 bez opon zimowych  
    Jeszcze rozmawialem z delerem zeby mi zjechal z ceny bo zimowek nie dal i dywanikow powiedzial ze sie dogadamy 
    Auto do odbioru przed Majowka nie moglem nic sobie dodac do wyposazenia bo dostalem auto z bazy ogolnopolskiej tj ktos zrezygnowal i ja wskoczylem za tego kogos i auto juz w fabryce klepali jak zamawialem. 
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Chyba troche drogo, ja za style max placiłem 57 po rabatach. W sumie to cennikowo wyszło już drogo.
    Rapid LB | 1.2 110KM | MY16 | StyleMAX | Czarny Magic perłowy | Zielona Góra
  • Wplacilem 1000zl zaliczki mozna ja odzyskac jak cos ?Ewentualnie na ile cisnac skode zeby zjechali
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Od cennika możesz teraz max ugrać 10.000zł, ważne że się podoba i dali rabat, ja dostałem rabatu ok 11.000zl ale w Szczecinie to mogłem najwyżej 1500zl dostać.  Warto korzystać z zapasów bo teraz nowe będą wciskać 1.0 tsi.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Przypominam ze to nie jest auto z wyprzedazy to jest rocznik produkcji 11,04,2017
    LB 1.2 110km 2017 Ambition Błękit Race Metalizowany 17 500km Gliwice
  • Ja się dzisiaj dowiadywałem o kolejnego R u jednego dealera dostałem rabat 7500zł ale u drugie oddalonego o 80km już 9000zł i do tego pakiet funkcjonalny do bagażnika.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Szukaj dalej czasem pojedziesz na drugi koniec Polski a i tak będzie Ci się opłacać.Wyślij ofertę dalej do kolejnych salonów,będą przebijać.W tym wypadku pośpiech jest niewskazany.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?