FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Dziwny cherkot w środku kabiny
  • Witam, otóż dzisiaj rano zauważyłem ten oto niepokojący mnie cherkot, który jest słyszalny w kabinie, po otworzeniu maski przy chodzącym silniku, nie słychać jakby dobiegał od samego silnika, jednak gdy siądziemy do środka, słyszymy go. 

    http://www24.zippyshare.com/v/95241297/file.html
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • To jest ten taki cykliczny dźwięk? Masz wtedy powyłączane nadmuch i radio?
    Jeżeli tak, to możesz mieć obluzowaną jakąś osłonę, albo coś wewnątrz kabiny wpada w drganie.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Tak to ten dzięk. Wszystko wyłączone i go słychać, a jak włącze radio i nadmuch jest to samo. Jutro najprawdopodobniej bedzie telefon do ASO.
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Dzisiaj byłem w ASO. Posprawdzali, dali wydruk. Nic nie wykryli. Nie było słychać tego dzwięku w serwsie, podczas gdy kilka dni temu, on był. Wróciłem od ASO, wjechałem do garazu, i go usłyszałem. Zrobiłem rundke obok osiedla po pewnym czasie, i go nie było. Przestaje drążyć temat, szkoda nerwów :).
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • U mnie jest dokładnie to samo. Dzieje się to tylko, gdy na dworze jest zimno, niezależnie od temperatury silnika na wolnych obrotach po wyłączeniu się automatycznego ssania. Dźwięk dobiega ewidentnie tak jakby spod szyby przedniej. W komorze silnika tego dźwięku nie słychać...
  • A moze to od dmuchawy? Ja tak mialem jak odebralem auto rok temu wlasnie jak bylo zimno,jak sie zagrzal bylo cicho.Wyciagnij filtr kabinowy i zobacz czy jest to samo.
    Rapid SB|1.2 CJZD 110KM|MY16|Fun|Beż Cappucciono|1800 km|Chorzów

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?