FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Świąt Wielkanocnych, zdrowych i pogodnych
Wszystkim miłośnikom i właścicielom :)

Skody Rapid życzy

RapidKlub.pl

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Moderatorzy FORUM
  • Rano zgłosiłem post do przeniesienia do właściwego wątku.
    Trzech z was czterech od tego czasu odwiedziło forum i żaden nic nie zrobił.
    Czy dostajecie o tym jakieś info? Maila albo co? Bo jeśli nie, to do czego służy opcja "Moderacja" w każdym poście?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Info dostaje tylko admin więc jeśli nie da nam cynku o zgłoszeniu to zwyczajnie o nim nie wiemy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • OK. Zapamiętam. Dzięki.
    W takim razie opcja powinna nazywać się "Administracja"...
    ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Cały dzień próbuję i nie mogę dodać załącznika.
    Próbowałem .jpg .png .gif i nic. Duże, małe, ciężkie i lekkie - żadne nie przechodzą.
    Wiecie o co chodzi?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Właśnie testowo coś wrzuciłem i bezproblemowo sie załączyło. Cos juz było z tym problemem wczesniej i admin chyba tez nie wiele mogl zdzialac, ostatnio działało.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Sprawdziłem miejsce na serwerze i wszystko wygląda ok. Więc "teoretycznie" powinno działać. Jeżeli jednak nadal byłby z tym problem, trzeba będzie szukać innej przyczyny.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Nadal mi nie działa.
    Próbowałem w różnych wątkach: starych i świeżych a nawet założyć nowy...
    Do Admina:
    A może jak likwidowałeś mi moda to coś za dużo "odhaczyłeś"? Chyba od tamtej pory do teraz nie próbowałem dodawać załącznika...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @van_daal Uprawnień do możliwości załączania plików nie zmieniałem. Ale sprawdziłem teraz na swoim loginie (adminie) i też nie bangla (pasek uploadu "wisi"). Jak się okazało występuje to tylko na FF (ja korzystam na co dzień z FireFoxa) - coś się musiało zmienić :/ od strony FF, bo wcześniej było ok. Na IE11 oraz Chrome Wersja 54.0.2840.99 m można dołączyć plik (zaczytuje się).
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • Ja też używam FF. Spróbowałem na IE i faktycznie udało się.
    Niemniej pomyśl o jakimś updacie strony by FF też działał normalnie.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Chciałbym zwrócić uwagę na problem. Dzisiaj nie mogę odpalić części dyskusji ani wysłać maila bo klikając wyślij lub klikając w prawym menu na wątek odpala się okno w IE (używam FF) z ofertą Żabki.
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Adblock plus i NoScript masz?
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Problem jest z przegladarka FF, proponuje poki co uzywac Chrome
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Gross, dzięki za poniższe.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Zrobione ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Nie za duzo pracy dajesz ludziom ........ ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • Mogę was wspomóc - przynajmniej w dziale VCDS. Ale to już nie do mnie decyzja...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Jestem tu nowy. Przeglądam forum. Spotkałem kilka razy sytuacje - moderator na forum firmuje wpisy kilku osób w różnych działach. Czy to jest tu zwyczajem? Czy nie prościej przenieść wpis do włąsciwego miejsca? Jak potem mam szukac swoj wpis, skoro nie będzie go w moim zestawieniu komentarzy? Milego dnia wszystkim.
  • @malutki nie jest to zwyczaj a ostateczność wynikająca z charakterystyki technicznej forum. Nie mamy możliwosci technicznych by przeniesc cały wątek stworzony np przez Ciebie do wątku już istniejącego, mozemy tak robić tylko z postami, pod warunkiem też ze nie jest to pierwszy post zaczynający wątek. To samo jeśli user w swoim poscie zawrze tematy z kilku działow, wowczas wyodrebnienie ich moze byc zrobione tylko poprzez stworzenie nowych postow przez moderatora. W takim przypadku zawsze tresc autora jest kopiowana w calosci z jego loginem i datą wprowadzenia.
    Taka sytuacja to ostatecznosc a wystarczy tylko wprowadzać swoje zapytania do juz istniejących tematów, przydatna jest do tego wyszukiwarka, polecam lekture FAQ. Zaden post/wątek który nie narusza regulaminu nie jest usuwany, wiec jesli poszukasz w odpowiednim dziale napewno go znajdziesz. Mozesz tez stworzyć własny już w odpowiednim wątku, wówczas ten moderatora zostanie usunięty.

    pozdrawiam
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A nie można napisac na PW do danej osoby, by sam przeniosła w e własciwe miejsce swój wpis? A po takim przeniesieniu - sama skasuje ten niewłasciwie umieszczony?
    Tak robi się małe zamieszanie i to całkiem niepotrzebnie. A jak się zwróci uwage raz - to jeszt szansa, ze drugi raz już wpisujacy bedzie uważnie dobierał miejsce lokowania swojego wpisu.
  • Wrecz przeciwie, zamieszanie powoduje osoba wpisami "byle gdzie". My porzadkujemy to by forum mialo zwarta, uporzadkowana strukture, opierajac sie o takie mozliwosci jakie daje obecnie forum. Umieszczanie wpisow we wlasciwym miejscu to obowiazek kazdego uzytkownika, jest to zapisane w regulaminie ktory zaakceptowal, nie bedziemy prosic indywidualnie o przestrzeganie tej oczywistosci  Zazwyczaj uwaga do osoby jest umieszczana w jego poscie, po to by jak sam napisales na przyszlosc zwracal na to uwage.

    Pozdrawiam
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?