FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Witam Rapidowców
    Z racji ze zamowilem to auto bede tu zapewne czesto zagladał i licze na wymiane sugestii i wzajemna pomoc. Moze wzorem innych forów tego typu, niech kazdy kto ma ochote napisze cos o sobie, swoim aucie o ew. zmianach, modyfikacjach i wrzuci fote swojej bryki. Taka moja sugestia do rozważenia ;)
    pozdrawiam
    Jarek
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 - witamy!
    a teraz co do drugiej kwestii poruszonej przez Ciebie - przeglądałeś już nasze forum?
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • @eklime teraz zauważyłem ze w Społeczności jest cos takiego :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 - no to teraz czekamy na Twoje auto i Twój wpis o nim :)
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Witam wszystkich na forum. Jestem nowy i oczekuję na swoją skodę rapid ! Po 10 tygodniach mam nadzieję ją otrzymać.
  • Witaj @mirnar, dołącz zatem do zacnego grona oczekujacych ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Jak w temacie:)
    Witam wszystkich, w szczególności tych upatrujących gdzieś na horyzoncie nowego samochodu:) Ja muszę jeszcze poczekać ok 9 tygodni.
  • Witam wszystkich na forum,
    od półtorej tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Rapida (1.2 TSI, wersja Ambition z maja 2013).
  • Dziś wyprzedziłem na drodze z mińska do wawy rapidka srebrny na WI....  też fajny kolor no i nieźle się zbiera.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Witam! Póki co nie jestem jeszcze w grupie posiadaczy Rapidów ale powaznie się zastanawiam nad tym aby dołączyć do tego grona :) Póki co korzystam z Waszych doświadczeń. Mam pytanie tylko nie wiem gdzie z nim powinienem sie udać-skoro rapid ma już ponad dwa latka może wartoby założyć wątek kupię/sprzedam?
  • nie glupi pomysl!
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Może i kupców brakować nie będzie ale kto zechce sprzedać swoje nowe auto po 2 latach? Wystarczy przejrzeć oferty na necie,  jak 2 letni rapid to tylko rozbity.
  • też racja, przymierzałem sie do zakupu Chevroleta Cruze tak 2-3 latka, po obejrzeniu 5 wszystkie były bite albo z innymi przygodami wiec sobie darowalem auto w tym wieku.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • W salonach pojawiają się roczne rapidy (we Wrocławiu na Horbaczowskiego były 2), ale niestety jak tylko się pojawią są rezerwowane i ciężko jest je kupić.
    Mi udało się roczną używkę z windykacji zakupić
  • czesiek1102 i jak na tym zakupie wyszedłeś) w sensie cena/wersja ?
  • 44 tys Liftback, 1.2 TSI, 2013r, 27 tys przebiegu, wersja Ambition, dodatkowo radio swing, pełne koło zapasowe, dodatkowy kluczyl z pilotem, 4 el. szyby, lakier metalik (nie pamiętam co poza tym w standardzie było, a co mam dodatkowo)
  • Witam wszystkich serdecznie :)
    Już niebawem, bo w poniedziałek będę szczęśliwym posiadaczem Skody Rapid!
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Elegance | Beż Cappuccino | Warszawa
  • marisztsi... witamy w klubie ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Witam :) wszystkich posiadaczy bądź przyszłych posiadaczy Rapida
  • Witam serdecznie, wczoraj złożyłem zamówienie na rapida w krakowie ale niestety termin realizacji będę znał dopiero za dwa tygodnie. Jak na razie pozostaje mi oczekiwanie i przeglądanie forum.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Srebrny metalik | 21000km | Przesławice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?