FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Rapid by halif
  • Ta dyskusja została utworzona z wydzielenia komentarzy z wątku: Galeria.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Moja Skoda. W sumie mocny standard: Biel Candy, trochę chromu i czarny dach - ten ostatni robi różnice...
    20140515_184100_mp.jpg
    1124 x 643 - 515K
    20140515_184113_mmp.jpg
    872 x 600 - 366K
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif ten czarny dach to folia? Ile zaplaciles za to? Mozna to zamowic w salonie? Zastanawiam sie tez nad cznym dachem 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dach foliowany. Koszt z robocizną od 400-500zł. Różnica w cenie wynika z jakości folii. Ja zamówiłem w salonie, ale dla nich wykonała to zewnętrzna firma. Nie chciałem dłużej czekać (i tak przedłużli odbiór o 7 tygodni...), więc jak montowali gaz to firma zdjęła wymiary z dachu i wycięła na ploterze (albo laserze, nie wiem). Zatem już obyło bez dodatkowych zwłok... (głównie dealera, jakbym miał czekać kolejne tygodnie :P )
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • mozna to usunąc bez uszkodzenia lakieru?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ponoć bez problemu i deklarują, żę pod spodem lakier jak nowy, a żywotność folii zakładają na ok.3-5 lat. Ale... jak to będzie, będę mógł napisać za parę lat. 
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif a jak wykończenie nad szybą przednią? Nie będzie z czasem odłazić ta folia?
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Dosyć dokładnie docięte i dochodzi ładnie. Na razie nie wygląda jakby chciało odchodzić, a jak zacznie złazić to - ew. po zimie - będę reklamował. Po to brałem FV...
    Ew. mógłbym się przyczepić samych narożników, ale może wytrzymają...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @halif jestem ciekawy jak to wyglada na zywo, skąd jestes? Czytalem tez o tym ze te folie nie tak latwo usunąć i troche sie obawiam

    A samo auto twoje bardzo fajnie sie prezentuje ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Z Łodzi. Trudno mi powiedzieć czy odejdą, czy nie. Pewnie - jak mi sięznudzi dach, albo bedzie ponisczona folia - to legalnie zlecę tę robotę firmie zakłądającej. Jak zniszczą lakier to pogadamy o kasie, ale mam nadzieję, że będzie ok...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • no to ciezko bedzie zobaczyc Twojego Rapida, póki co zobacze jak prezentuje sie z bialym dachem i ew. juz poza salonem cos pomysle
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Widziałem taką folię na lambo imitowała karbon na necie (wiecie jakiej stronie) sa filmy odnośnie montażu i demontażu takiego gadżetu. sam zastanawiam się nad bezbarwną folia na drzwi uniknął bym zarysowań na razie nie znalazłem firmy blisko.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?