FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • @tomasz87  wg konfiguratora 1,2 105KM active jest wart 55 550, sadze ze ok marca 2015 jest to do zrobienia, tylko pytanie czy naprawdę chciałbyś jezdzic takim gołym active i to juz rok starszym? Ja bym sie na twoim miejscu rozejrzał za autem używanym przy takim założeniu i tymi pieniedzmi. Ale to oczywiscie zalezy tylko od ciebie ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • tomasz87 wspomniał o wersji ambition, nie active...
    Edit: choć faktycznie i o active była mowa ;-)
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • aaa nie doczytałem, jakoś przy tej cenie narzucił mi sie zaraz temat Active :) Przy Ambition to chyba nierealne...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wojtekk18 a jaka wersja wyposażenia i jaka cena wyszła?

  • Wersja podstawowa active, 51,000. W porównaniu z wariantem średnim trzeba by było już solidnie dopłacić. W późniejszym terminie dołożę sobie czujniki i podłokietnik.
  • Przepraszam ale pomyliłem coś w cenniku i myślałem że cena wyjściowa to 55000 a nie 60000. W takim razie liczyłbym na 45000 :) gross81 tak jak mowisz rozgladam sie rowniez za uzywka. Teraz za ok43tys idzie kupic 1-1,5roczna taka jakbym chciał z przebiegiem do 30tys wiec mysle ze lepsza taka opcja niz na sile brac mniejszy silnik i gorsze wyposazenie byleby nowy :)
  • @tomasz87 tez tak uwazam, polecam kupno uzywanego w salonie skody z udokumentowanym przebiegiem i serwisem bo wiesz teraz zaczynaja sie znowu dylematy, czy nie bity, czemu ktos sprzedaje 1-2 letnie auto ;) Ja mialem juz dosc sprawdzania takich samochodów dlatego zdecydowalem sie na nowy.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 co to bredzisz czlowieku??? Dla mnie mozesz sie ubezpieczyc nawet w psiej budzie ale nie wpraowadzaj ludzi w bład. Nawet dawny monomolista musi sie dostsowac do rynku, a to co co teraz proponuje jest bardzo sensowne i godne uwagi. Akurat tak sie sklada, ze dwie szkody juz kiedys z PZU realizowalem i bylem generalnie zadowolony. Poczekaj tylko jak przyjdzi ci szkody z link4 realizowac ciekawe czy dalej bedziesz tak piał z zachwytu. Oni specjalnie tak zanizaja pakiety zeby takich frajrów jak ty łapać tylko potem z wypłatą odszkaodowania tak sie jakos ociągają....
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan mogłbym z Toba dyskutowac ale widze ze nie miałoby to wiekszego sensu, powtarzasz moje slowa tylko w odwrotna strone. Dla mnie mozesz sobie płacic po 4 tysie temu komunistycznemu PZU i badz happy ale wypraszam sobie teksty typu frajer itp, hamuj sie człowieku, masz swoje przekonania do zachowaj je dla siebie i tkwij w tym marazmie ile chcesz. Powodzenia w wywalaniu kasy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Panowie!
    Wpisy na Forum mają pomóc innym a nie być jak obrady Sejmu, czyli zwyczajna pyskówka!!
    A tak przy okazji dyskusja o ubezpieczeniach toczy się już w innym wątku na Forum!!!
    Wykażcie się tam, wiedzą, analizą merytoryczną polis. A nie dyskutujcie na zasadzie mojszej i najmojszej prawdy.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • gross81 narpiew obrażasz mnie wyzywając od naiwniaków, a potem strzelasz fochy bo odałem Ci pięknym za nadobne i nazwałem Cię frajerem? Uwielbiam takich ludzi jak Ty, którzy uważają się za najmądrzejszych i dają sobie prawo do obrażania innych, natomiast powiedziec coś w ich kierunku wtedy następuje święte oburzenie. Tak jak nie dociera do Ciebie, ze to Ty mnie narpiew obraziłeś, tak nie dociera do ciebie, ze zapłaciłem za ubezpieczenie 1590 PLN nie 4 tys. Z pełnym pakietm asisstans i z pełna kwota zwrotu z faktury w razie kradzieży, przy wartosci auta 62 280, co uwazam ze jest w sumie atrakcyjną ofertą. . A zdecydowanie większe zaufanie mam jednak do PZU niż do Link4 i wcale nie zamierzam Cię przekonywać, wyraziłem tylko swoje zdanie.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja brałem w Alianz, cena pakietu taka jak w PZU, różnica była taka, że mam asisstans bez limitu km na terenie kraju, w PZU był limit. Do firm typu Link4 jakoś też nie mam zaufania.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja miałem tak; Spaceback Elegance TSI 105KM+sunset+hak+lakier+midi+pakiet na bezdroża + dekor piano, jako gratisik parę drobnych elementów i wyszło około 61 tyś. Jak odbiorę i będzie bez przykrych wydarzeń to polecę salon ;-). Choć do tej pory kontakt i przygotowanie super, obiecali termin i auto jest. ;-). Prośba Panie i Panowie nie obrażajmy się, to tylko samochody. Czas naszego życia jest za cenny by poświęcać go na pokazywanie kto jest mądrzejszy ;-)). 
    Rapid SB | 1.2 TSI 105km | MY14 | Elegance | siwy | 13000km | Łódź
  • Witam
    Czy do Waszych Autek zamawialiście fabryczny autoalarm jest to 900 pln
    Moje zamówienie na poniedziałek to
    Rapid Ambition Max 1.2 TSI 77 kW (105 KM) 6-biegowa manualna

    Gratis

    1. Listwy ochronne w kolorze nadwozia
    2. Gniazdo multimedialne MDI (Mobile Device Interface)
    3. Radio Swing 2 DIN z CD, MP3
    4. Stalowe koło zapasowe pełnowymiarowe (podnośnik, ......)
    5. Dywaniki podłogowe gumowe
    6. Gumowa wykładzina podłogi bagażnika


    CENA DO ZAPŁATY*: 55 400 zł
    Jak myślicie dobra jest to cena, czy można jeszcze coś negocjować. Może ten autoalarm

    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • bemakr ja zapytałem w salonie dokładnie o taką samą opcje plus tempomat , pani wliczyła mi niby jakis rabat flotowy za to ze mam zarejestr.3 auta w firmie i wyszło..57600 ;/ wiec wychodzi na to ze radio warte 500zl kolo zapasowe chyba 300 i inne rzeczywiscie dostales w gratisie. Choc z tego co widze to oferta ktora dostalem w salonie u mnie w Poznaniu była rzeczywiscie droga ;/ Cena spoko ale ja na Twoim miejscu wynegocjowałbym cos ostatecznie przy dopisaniu umowy np, ten autoalarm :) Ja osobiscie brałbym tempomat :)

  • Mi tak brakuje tempomatu, że szok !!! Jestem właśnie w Chorwacji i podróż bez tempomatu samo wiecie - przedałby sie na te 1300km gdzie po drodze autostrad mnóstwo ... alarmu bym nie brał wcale, zbędny wydatek ...
  • nermak dobrze mowisz, wystarczy jeden wyjazd nad morze autostrada i juz wiesz jakby sie przydał tempomat nie mowiac o trasach typu 1500km, a z drugiej str moim zdaniem jesli kupujesz nowe auto i bierzesz oc ac nw i assist to po co Ci autoalarm..

  • Zamówilem 1.2 MPI liftback Ambition Max w kolorze bialym z kołem zapasowym jako opcja. Cena do zapłacenia to 45 402 zl. Termin odbioru to 31.10.2014. Trochę długo będę czekał ale mam nadzieję że będzie warto.
    Rapid LB | 1.2 MPI + lpg 75 KM cgpc | MY 2015 | Ambition MAX | biały | 333 000 km | mazowieckie
  • ZAMÓWIONY Rapid Ambition Max 1.2 TSI 77 kW (105 KM) 6-biegowa manualna SREBRNY zamówiony odbiór wstępny na 2014-10-04 pozostałe jak wyżej. nadal zastanawiam się na AUTOALARMEM czas mam do piątku.
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @bemakr  Alarm co prawda zawsze można dołożyć później, ale wiąże się to ze zdejmowaniem tapicerek itd. Z doświadczenia wiem, że alarm założony fabrycznie to inna bajka. Poza tym masz potem zniżkę przy AutoCasco.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?