FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Cena Rapida - co, jaki upust i gdzie udało Wam się wynegocjować przy kupnie nowego Rapida?
  • alarm to zupelnie zbedny wydatek jak dla mnie zwlaszcza jesli mamy dobry pakiet ubezpieczeniowy a przy nowym aucie prawie wszyscy maja. Ja k ktos bedzie chcial ukrasc nasze czeskie cacko to i tak to zrobi.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  •  W takim razie w ogóle go nie zamykaj :-)
  • Powiem Wam tak... 7 lat temu kupilem sobie nowa octavie z salonu i alarm mi zakladali w serwisie bo taniej ... dalem za to 900zl. Gdybym cofnal czas to wolalbym cos innego dokupić...
    W styczniu 2014 kupilem Rapida i tu już nie bralem alarmu a wolalem komplet opon zimowych bo wiadomo wszedzie kurde wyjezdzasz na letnich nawet w srodku zimy !!! Różnica tylko kochani z tym alarmem jest taka ze jak go nie zamowiles to masz jeden kluczyk skladany(scyzoryk) a drugi zwykly bagnet... także jak komus na tym zależy to alarm brać.

    P.S. Do ubezpieczenia AC wymagają zabezpieczenia np. Immobilizer a to mamy zawsze w kluczyku.
  • @nermak Nie wiesz, czy to, że miałeś alarm nie uchroniło Cię od kradzieży.
    A za każde dodatkowe zabezpieczenie jest dodatkowy upust, za blokadę skrzyni biegów, czy kierownicy też.
    Zimówki kupuję zawsze, nie rozumiem ludzi którzy oszczędzają na oponach.
  • @lukasz13 zamykam tylko po to by menele nie robili sobie w nich libacji ;) Co do alarmu to dla obecnych złodziei jest on śmiesznym gadżetem, co najwyżej dzieciaki spłoszy gdy im pilka niefortunnie wpadnie pod auto ;) Roznica w składce ubezpieczenia symboliczna a zimówki potwierdzam warto mieć i nie szukać tu oszczędności. Inna sprawa ze raczej nasze Rapidy nie są głownym targetem złodziei.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • "Inna sprawa że raczej nasze Rapidy nie są głównym targetem złodziei"
    Między innymi tym razem wybrałem Skodę a nie VW.
  • @bemakr a jaka cene dostales? i w jakim miescie

  • Cena ja wyżej czyli 55400 Ambition Max 1,2 105 KM , miasto z Borutą w tle......
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • @benakr1, ale Łęczyca czy Zgierz? ;-)
  • Wersja ELEGANCE MAX 1,2 TSI 85KM 55,500 ,do tego w cenie- opony zimowe, dywaniki,dojazdówka na zapas,HHC
  • Witam
    Bylem dzisiaj w salonie
    za taki konfig http://skoda-car-configurator.cloudapp.net/CarCard/57360214
    zaproponowano mi cene 60 tys.  (z 66 650) co przekłada sie na prawie 2 tys dodatkowego rabatu.
    Ile da sie jeszcze ugrać mając na uwadze ze w tej chwili daja w cenie pakiety MAX które same w sobie sa wg nich warte z 4-5 tys ???
    Druga sprawa ?? czy warto sie pakować w Elengance czy pozostać przy Ambition i próbować wydębić dodatki gratis ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Zapytaj o tę konfigurację w innym salonie i porównaj oferty. :-)
    Ambition. Chyba, że musisz mieć wszystkie bajery to Elegance.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • @krisr77 słabą oferte ci zaproponowano. Ja z 64 750 z konfiguratora zszedłem do 53 600 plus gratisowo dywaniki pełnowymiarowe kolo zapasowe i 10% rabatu na serwis, wiec jest jeszcze z czego targowac. Jesli chodzi o druga sprawe to uwazam ze elegance jest sensowniejsze, poczatkowo tez zamowilem Ambition ale z dodatkami ktore dołozylem okazalo sie ze roznica w cenie wzgledem Elegance wynosila 250 zl, tak wiec zmienilem na Elegance i wyposażenie automatycznie zwiekszyło mi sie o rownowartosc prawie 4000 do tego masz mozliwosc zamowienia wnetrza w kolorze bezowym co o niebo polepsza wzgledy wizualne jak dla mnie. Wyslij zapytania mailowo do kilkunastu salonow w kraju, zbierz najlepsze 2 oferty, wydrukuj  i wtedy idz do lokalnych salonow, bedzie inna gadka zobaczysz ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • nie muszę ale jakbym nie konfigurowal to Ambition + alusy + tempomat + cliamatronic + pakiet dynamic wychodzi drozej niz standardowy Elegance :)
     
    plan mam taki jesli koniecznie beda chcieli ode mnie 60 tys to beda musieli dolozyc do elegance nie wiem np pakiet style lakier perle zimowki jakies dywaniki i moze rozszerzona gwarancje. 

    jak nie to ambition na 50 -53 tysie i te dodatki gratis

    Realne ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Sam widzisz ze Ambition nie ma sensu jesli do niego dokladasz np Climatronik, alusy, tempomat itd
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • wiem ze słaba ta oferta chociaż jak wychodziłem z salonu to myślałem ze spoko bo wg niektórych salony jada na 3 % marzy :) dobrze ze trafilem na to forum :)

    coz w Warszawie pare salonow jest moze sie cos ugra

    PS myślisz ze w okolicach Radomia lub Kielc upusty moga byc większe (niestety na Slask mam za daleko :) )
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • ponoc im wiecej salonow w danym miescie tym wiecej cos mozna wynegocjować, czytalem po forach ze na slasku wlasnie sporo mozna ugrac dzieki temu ale nie ma reguły, ja wyslalem zapytanie chyba do 30 salonow w calym kraju a ostatecznie dostalem najlepsza oferte u siebie w Słupsku gdzie jest tylko jeden salon ;) Ale tak jak wczesniej pisalem, patent z ofertami z innych salonow zrobily swoje.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @krisr77 jeszcze masz Lublin, Mińsk może Łódź? Jeżeli chcesz ugrać tyle to będziesz musiał się sporo nachodzić po salonach.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Krisr77: z Warszawy moge polecic Ci auto wimar aleje konkretnie Tomasz Pierscieniewski. Mi wyszedl niezly rabat od centrali i dilera. Carsed minsk,siedlce,zimny z lodzi,wimar modlinska,sinclan bis 2 salony,polmoty przebil wszystkich ktore wymienilem bo w nich bylem. Teksty ze czyjesc dzieci na pomarancze nie beda miec tez slyszalem rabacik 4700 i nic wiecej! Z tym gosciem idzie sie najlepiej dogadac. Daty mi nie wpisal- moj blad...i zrezygnowalem po przeszlo 2 miesiacach. Czekam na auto od konkurencji:-) w lpg. 
  • Ja kupiłem rapida na stalowych kołach z kołpakami, a alusy dokupiłem osobno. kosztowało mnie to 140 zł więcej, ale dzięki temu mam dodatkowo komplet felg stalowy i kołpaków do zimówek.
    LB|1.2 CBZB 105KM|MY14|AMBITION Komfort|Srebrny metallic| 107000km|Nieciszów k. Oleśnicy

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?