FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Gaśnie przy hamowaniu, dojeżdżaniu, na LPG
  • Awaria powróciła. Nadal auto gaśnie w momencie redukcji biegu (przy wciśniętym sprzęgle) gdy dojeżdżam do krzyżówki lub ronda. Nie jest to jedno zgaśnięcie, ale zdarzyło się przynajmniej 7 razy od naprawy przez specjalistę z LR (ze starej instalacji zostawił jedynie przewody i zbiornik; resztę wymienił - a reduktor na innego typu). Jest to dość niebezpieczne, bo jadący za mną i ten z prawej na rondzie nie wiedzą co się dzieje i dlaczego ja nagle zatrzymałem się na środku ronda.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Czy zawór jest wciąż na reduktorze?
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • nie, to jest ten nowszy typ, z elektrozaworem na zewnątrz. ASO wysłała nagrany przeze mnie film do LR i ... "zadzwonię jak coś będę wiedział". więc czekam.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Witam

    Proszę o informację, czy sprawa docelowo się wyjaśniła i jaka była odpowiedź LR? Mam analogiczny problem.
  • mi tak się działo zimą przy dużym mrozie po regulacji instalki przeszło - podobno ją zalewało, ale mi obroty spadają często do 500 jak zimny silnik na lpg ale nie gaśnie, za 2 tys km przeglad instalacji więc powiem żeby sprawdzili wtryski i reduktor, oczywiście nie jeżdze z lpg do aso bo nie mają pojęcia o regulacji wgrywanie map jest bez sensu w przypadku L-R tylko regulacja jeżdzenie po mieście z laptopem na kolanach
  • ...... i z sonda AFR - tylko w taki sposob mozna prawidłowo wystroić sintalacje pod warunkiem, ze fachowiec wie co robi. Wbrew pozorom wystrojone instalacji to nie taka prosta sprawa a w ASO .......... robia jak robia :)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • przeprogramowanie sterowników, i wolniejsze przechodzenie poszczególnych wtryskiwaczy, zamiast jednoczesnego

    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?