FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Usunięcie zadrapań z lakieru
  • gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • he, he, niezły efekt osiągnąłeś:) Ciekawe czy na czarnym lakierze też by się tak sprawdziła;)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @rico a jak z trwałoscia twojego zabiego, pewnie po pierwszym deszczu powrót do stanu pierwotnego?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81 Nie przyglądałem się, ale wydaje mi się, że nic się nie zadziało.
    Tak naprawdę, Fabii jeszcze nie sprzedałem i korzystam z niej na krótkie wypady po bułki ;) wsiadam i jadę.

    Zrobię fotki i wrzucę.

    @dodan, myślę, że na czarnym również będzie efekt. Pasta do zębów ma, tak jak pasta polerska, właściwości ścierne.
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • No i już wiem wszystko. @gross miał rację, zadrapania nie zniknęły, ale nie są już tak widoczne. Przypuszczam, że dlatego, że niewiele przykładałem się do nacierania.

    Wstawiam zdjęcia z 4 sierpnia i 26 września. Rezultaty każdy zobaczy.
    1sp1.jpg
    1092 x 614 - 63K
    1sp.jpg
    4128 x 2322 - 777K
    1st1.jpg
    1092 x 614 - 65K
    1st.jpg
    4128 x 2322 - 622K
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Wynika z tego, że na jakiś czas pasta do zębów wystarczy, tak samo pewnie jak pasta polerska kupiona za znacznie większą kwotę:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Słuchajcie zdarzyła mi się nie miła przygoda. Wczoraj umyłem auto, patrzę i oczom nie wierzę, mam na masce przez całą szerokość maski, tak nad logiem skody, zrobioną czymś ostrym rysę. Widać że jest to specjalnie czymś przejechane, kurna jak bym dostał w swoje ręce tego s....co mi to robił, to bym nogi z d....powyrywał. Co teraz można z tym zrobić? czy spotem można to załatwić czy całą maskę trzeba lakierować? jak myślicie jakie to mogą być koszty?
    Wydruk na całej stronie.jpg
    1754 x 1240 - 483K
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Zalezy jak gleboka i szeroka ta rysa bo mozna sobie poradzic samemu jakas zaprawka i polerka ew. w firmie zajmujacej sie auto detalingiem mysle ze bez problemu nie tak drogo mozna to zrobic. Ja bym calej maski nie malowal przy czym takim takiej rysie. 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wspolczuje na zdjeciu widac ze gleboko zarysowane... sprobuj pasta polerska przejechac wylplycisz ryse nie bedzie sie tak rzucala w oczy
    Skoda Rapid Liftback | 1.2TSI 90KM | MY17 | active MAX | beż cappucino metalizowany | Łódź
  • @dodan jedź na auto detailing w pierwszej kolejności tak jak pisał @gross81.Byc może papier wodny,zaprawka i polerka załatwią sprawę.
  • Dzięki Panowie za wszystkie rady. Pojechałem na detailing - mają zrobić polerkę, koszt 120 zł i powinno być dobrze. Jeśli by to nie pomogło to wtedy lakierowanie, ale to już koszt 6 stówek, więc mam nadzieje, że sama polerka to załatwi.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan jeżeli powiedzieli że będzie dobrze to będzie dobrze :)
  • Ok dzięki za słowa otuchy:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Obyło się tylko na polerce. Pięknie zrobili, śladu nie widać. Przy okazji nawet jakieś wcześniejsze malutkie ryski też spolerowali. Maska jak nowa:) Do tego natarli ją w ramach promocji takim twardym woskiem, żeby zobaczył jak to wygląda i ewentualnie zdecydował się na całość:) Za wszystko wzięli 120 zeta, także z czystym sumieniem mogę polecić S-plusa.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan no i gitarka:)Wosk możesz sobie sam nałożyć na całe auto zupełnie za darmo i wierz mi jest sporo satysfakcji.Pamietasz nazwę tego który Ci położyli ?Fusso czy może collinite 
  • Chyba to jest collinite ale nie jestem pewien. Taaak, tak, Ja sobie kładę samemu, ostatnio shine garage sobie kładłem i byłem bardzo zadowolony, mogę z czystym sumieniem zarekomendować.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?