FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • no to lipa, trudno coś wynegocjować jeszcze bo nie ma na czym się oprzeć, salony lubią takie zamówienia bez daty odbioru bo mogą spychac takie zamówienia bez końca, ale chyba jakiś termin ci słownie obiecali więc zawsze można postraszyć trochę że zrezygnujesz
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • tak obiecali od 25.06.2014 już minęło 2 miesiące i niby do 10 września ma być auto!!! 
    Ale sam nie wiem  czy to realne....
  • 2 miesiące opóźnienia? grubo! to ile juz lacznie czekasz?
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Wczoraj odebrałem telefon od dealera, auto jest gotowe do odbioru. Mam nadzieję, że do końca tygodnia uda mi się wszystko załatwić i odebrać Rapida... :)

    Biorąc pod uwagę datę zamówienia - 24.06.2014 wychodzi około 2 miesiące oczekiwania. W porównaniu do terminu na zamówieniu (połowa października) jest duuużo szybciej.

    Napiszę coś więcej łącznie ze zdjęciami jak już odbiorę auto.
  • gross81 zamówiłem auto  25.06.2014 r. więc już jest ponad 8 tyg. tzn 2 miesiące 
    Z informacji od dealera w tym tyg miał być produkowany.....
  • Ja swojego Rapida zamówiłem jakoś w maju miał być na koniec Lipca. 
    Oczywiście telefon od Dealera że będzie opóźnienie nie wiadomo ile ale mogą mi zaproponować inny kolor (miał być czerwony) zaproponowali srebrny więc się zgodziłem i był na czas. 

    Zadowolony wsiadłem do auta pojechałem i się zdziwiłem jak maskę otworzyłem, że silnik jest bez pokrywy, miałem jechać do salonu żeby o to spytać ale poszperałem w internecie widziałem na paru zdjęciach że nie ma pokrywy to olałem sprawę. Ale nadal nie wiem czy nie powinno być heh.  

    A no i moja Rapidka to Spaceback 1.6 TDI 105km w wersji Elegance Max
  • To prawda, pokrywa jest w Octavii i Superbie :) Właśnie pierwszy raz zaatakowała Cię budżetowość Rapida, ale nie zniechęcaj się.
    Już było na forum.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @chudy20 to co ty placzesz, skoro zamowiles 25.06 to termin masz calkiem dobry 2,5 m-ca
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 całkiem dobry termin mam ?! to jaki jest ten zły????
    Wczoraj dostałem wiadomość od dealera że jest już produkowany 
    Czyli kiedy mogę się spodziewać odbioru?
  • poczytaj ten wątek od początku a szczególnie tych co zamawiali w lutym to zrozumiesz. Teraz normalny termin to ok 9-10 tygodni, chyba nie spodziewałes się auta po 3 tygodniach... Już wyżej pisali ci koledzy ile czeka się od produkcji, widzę że diler ma ciężkie życie z tobą, stale łącze tel :-)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • hihih tak jest gorące łącze !!!!!!!!! :))))))))))))Ale w myśl przysłowia ,, klient nasz Pan,,
    ;)))))))))))
  • Witam auto zamówione w połowie maja br. Dealer powiedział, że auto będzie do odbioru 18-19 września. Swoje sprzedałem wcześniej i teraz jestem skazany na autobus.
  • chudy masz przykład kolegi wyżej ile można czekać na auto, ponad 4 miechy
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  •  Witam. Ja zamawiałem 28.05 w umowie miałem dostawę do końca sierpnia.  Przez 2 miesiące 0 kontaktu z Dealerem... Gdy odwiedziłem salon dowiedziałem się ze auto bedzie w połowie września. Wczoraj dostałem informacje, że rapidek trafił do produkcji 25 sierpnia.  Zobaczymy kiedy bedzie do odbioru...

  • ok rozumiem czekanie innych W tym tygodniu jest produkowana więc pozostaje mi czekać. :)
  • Witam, moje zamówienie z 19.08. do produkcji ma trafić w 43 tygodniu a więc od 20.10. Mam cichą nadzieję, że się wywiążą z tego terminu i auto zdąży dojechać przed końcem października...
  • krótki raport z mojej strony: auto zarejestrowane, jutro o 12 odbiór. Can't wait... :)
  • Miłego śmigania i do zobaczenia na drodze :)
    A przy odbiorze nerwy na wodzy i sprawdzaj wszystko czy się zgadza ze specyfikacją. ;)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Oby nie za blisko na tej drodze :D
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Wiem właśnie, trzeba mieć zimny łeb, bo łatwo zapomnieć o szczegółach

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?