FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Serwisy Škody (opinie)
  • Prośba taka - opisujcie wasze przygody z serwisami, po to aby smy wiedzieli gdzie klient traktowany jest podmiotowo, a gdzie przedmiotowo.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Pierwszą skodę (fabię) kupiłem w 2007 w Lellku w Gliwicach, serwisowałem ją tylko na gwarancji w salonie i było ok. W maju br. moje auto zostało mocno stuknięte przez pijanego gościa, chciałem oddać do Lellka ale nie mieli aktualnie samochodu zastępczego dla mnie. Oddałem do skody - Śliwki w Zabrzu - ściemnianie, gadanie bzdur i przeciąganie tematu podczas gdy od początku mieli świadomość, że będzie szkoda całkowita - serwis tragedia. tydzień temu facet walnął moją rapidkę w tył. Tym razem oddałem do Lellka. Mam nadzieję, że będzie dobrze.
    Rapid LB/ 1.2 85 KM / MY 13 / Ambiente/ srebrny / 199 600km/ Śląsk - okolice Gliwic
  • Jeszcze jak jeździłem Fabią miałem dość pozytywne wrażenia po wizytach w ASO w Kielcach (dawniej mieściło sie to w Nowinach), zaś niezbyt miło wspominam wizyty w ASO w Ostrowcu świetokrzyskim. "Obdarowano" mnie tam swego czasu częściami, które nie wytrzymały nawet 15000 km.
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Miałem wcześniej skodę felicie serwisowałem ją w carserwisie w mińsku mazowieckim traktują klienta poważnie. Raz byłem w  silcan bis w stara miłosna i tam to dopiero się dzieje oddalem samochód do naprawy blacharskiej i wrócił nie kompletny samochód brakowało paru części(antena zaślepki bagażnik i wnętrze samochodu) jak zwróciłem uwagę powiedziano mi że samochody w takim wieku mają braki. tak więc pozostałem przy carserwisie w mińsku mazowieckim tam siadam piję kawę czytam książkę i wyjeżdżam czystym naprawionym samochodem w rozsądnej cenie.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Podobnie jest w centrum serwisowym w Dzierżoniowie, kawa , poczekalnia z wglądem na warsztat i widać że coś cały czas robią, dopóki nie skończy nie odchodzi od auta, jednym słowem nie ma tragedii u nich. W przyszłym tygodniu odwiedzę TMT we Wrocławiu na Horbaczewskiego (plastiki trzeszczą) i zdam dokładną relację, pzdr.
  • Salon Skody w Radomiu. Serwis zarąbisty. Stoją po stronie klienta. Serwisowałem tam 13 lat fabie,  a teraz rapida. Co do fabii to byłem bardzo zadowolony. O grosze drożej niż u zwykłego mechanika. Po wypadku zajęli się wszystkim... i co najlepsze to nie jest udawana życzliwość tylko żeby wejść w d... klientowi. Przy kupnie samochodu poradzili co warto dokupić a czego NIE WARTO... co w salonach bardzo rzadko się zdarza, inni  wpychają wszystko byle więcej zarobić. Polecam bardzo. 

    P.S. Ze skoda mam tyle wspólnego co samochód, nie współpracuje z nimi :P tylko jako klient. Więc nie reklamuję.

  • taki sprzedawca to faktycznie skarb zależy mu na zadowoleniu klienta
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • @Lukasz1989 kolega opowiadał mi wręcz odwrotne zdanie na temat salonu w ... R wiec ktoś mija sie z prawdą  
  • @Maciek_1991 A Ty w Pol-Mot Auto Warszawa Połczyńska kupowałeś swojego rapidka?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan, tak
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ja po przeciwnej stronie w Wimarze, na Jerozolimskich:). Generalnie jesteś z połczyńskiej zadowolony z serwisu?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Na razie trudno mi osobiście ocenić, bo to moja pierwsza Skoda i byłem w serwisie tylko z tą kierownicą, ale póki co nie narzekam. Nawet go umyli po geometrii :) Przed wydaniem nowego samochodu mieli trochę "gratów" do dołożenia i wszystko zamontowane jest bardzo dobrze, najbardziej bałem się, że porysują mi tunel przy montażu blokady skrzyni i że krzywo lub niechlujnie nakleją te paski ozdobne na drzwi i klapę, ale wszystko jest idealnie :) Mój kolega serwisuje u nich swoje dwie Skody i zawsze jest zadowolony i to też miało wpływ na decyzję co do miejsca zakupu i serwisowania swojego Rapida.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Ok wielkie dzięki za opinie. Ja póki co też jestem z Wimaru zadowolony ale dobrze wiedzieć, że jakby co, to też jest w pobliżu dobre ASO:) Ile dałeś za tą blokadkę?
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Blokada 520, montaż 400. Jedyne o co mogę mieć lekki żal, to przy tylu rzeczach ile zamówiłem nawet dywaników, czy kompletu żarówek nie dali gratis, za wszystko płaciłem, tak samo policzyli za zmontowanie kół, czy kodowanie ryglowania po ruszeniu. Wiem, rozumiem, że mechanicy za darmo nie pracują, ale jak w dniu odbioru auta zostawia się jeszcze 3 tysiące za akcesoria i montaż to coś można było dać gratis :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No to faktycznie nie są zbytnio do klienta nastawieni frontem. Ja od swoich dostałem nieoryginalne dywaniki gratis przy zakupie auta. A jak miałem wodę w bagażniku i wyszło na jaw:), że to od anteny CB, to nawet grosza odemnie nie wzięli, za to sprawdzenie. a mogli bo woda była nie z ich winy i usługa nie podlegała gwarancji.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ja na połczyńskiej wymieniałem tylny zderzak. Na naprawę nie narzeka, choć nie była to naprawa gwarancyjna tylko likwidacja szkody (nie z mojej winy). Ale jak na razie bardzo mili. Za 2kkm czeka mnie pierwszy przegląd przy 30kkm i pewnie też do nich pojadę.
    Koniec OT.
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • Dobra. @eklime pojedź na połczyńską z przeglądem. Ja mam za 5kkm przegląd to zrobię go na jerolimskich i wymienimy się wrażeniami:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ciekawe co mają z tymi kierownicami.
    U mnie opony są idealnie zużyte- wszystkie cztery identycznie ,a auto lekko ściąga w lewo. Przy najbliższym przeglądzie poruszę tę sprawę.
    Chociaż boję się że zbieżność ustawią na "zero" jak mają to w zwyczaju.
    W mojej okolicy warsztaty od zbieżności mnie nienawidzą, za wytykanie im błędów.
    przeważnie spędzam tam od 2 do 4 godzin.
    Toledo LB/1.2CBZA 86/MY2014/Reference/Czarny/44300km/ Kerry
  • Ja do klasycznego warsztatu na korektę kierownicy jeździłem 4 razy i nie marudzili. Mimo że zbieżność sama w sobie była ok.
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław
  • Witam! A co sądzicie o Gall-icm Wrocław? Jak dla mnie to serwis w którym zdarzają się cuda. U nich nigdy usterka nie występuje a jak odbierzesz auto usterka natychmiast wraca...
    LB, TSI 105, MY 2013, Ambition, Wrocław
  • Byłem w każdym aso we Wrocławiu. Wciąż wolę serwisować auto samodzielnie. ASO we wrocławiu temat rzeka.
    ELCAR najtaniej i najmilej i można się dogadać, zbadali amortyzatory co dobijały na stacji diagnostycznej nie stwierdzili nic, mimo moich uwag
    Gall  24h ! dopiero kierownik się przejmuje, doradcy mili, mówią że nie w tmt nie miał gazownik szkolenia gazowego.
    TMT nie znają się na gazie, zwalają na zły montaż w gallu, frazesy o procedurach
    Rapid LB| MY 2015| CGPC 1,2 MPI| Active MAX|Biały Candy|163 tys km.| Wrocław

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?