FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • Aviva.  2 rok ubezpieczenia:
    Oc NNW Szyby ASSISTANCE (holowanie 200km,auto zastępcze na 4 dni , po naprawie auto umyte i wypolerowane, przyjezdzaja i odwozą auto po dom) ,  AC .
    naprawa ASO
    wartośc auta 55 tyś  - 1420zł


    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • Ale jaja :)
    Batalii o moje ubezpieczenie ciąg dalszy
    Wysłałem ta super ofertę do swojego salonu (oczywiście bez danych pozwalających zidentyfikować tamtego agenta), Pani była bardzo zdziwiona tymi stawkami pytała czy policzyli mi brak zniżek itd.
    Jak powiedziałem ze tak bo brał dane z Hestii i UFG powiedziała ze wyśle to do centrali i zobaczy co sa sie zrobić (to było w środę bodajże)
    dzisiaj miałem telefon ze centrala dała mi taksa sama cenę (1586), czeka na mnie aneks i 700 do zwrotu :)
    nie wiem czy aby na pewno za pełen pakiet tak jak w tamtej ofercie (raczej nie) ale to i tak miłe zaskoczenie :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • trzeba się pilnować przy ubezpieczaniu w ASO, mi powiedzieli w ASO gdzie kupowałem auto za cały pakiet 2500zł jak zapytałem się gdzie indziej w innym ASO okazało się ze można to samo ubezpieczenie mieć za 1950zł,
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Ubezpieczenie na 5 rok w PZU, OC+AC+NNW, przy wartości pojazdu 33757 zł wyniosło 1745 zł przy max. zniżkach tj. -60% OC, -60% AC.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Link 4.
    Auto z 2016 roku wycena: 55 tyś 
    Zniżki : 60% OC , 10% AC 
    Pakiet  : OC+AC+NNW+SZYBY  - 1440zł
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • Zapewne z udzialem wlasnym, amortyzacją i wycena kosztorysowa.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • gross81 - udział własny w AC 500zł , brak amortyzacji , ASO
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • koledzy a jest może wśród nas ktoś kumaty jeżeli chodzi o ubezpieczenia lub może jakiś radca prawny lub prawnik, jak to jest jeżeli chodzi o wypłatę odszkodowania jeżeli samochód jest na firme z 50% VAT, w polisie jest wpisana kwota brutto ubezpieczenia stała przez 12 miesięcy. Jak to będzie rozliczane będzie liczona wartość netto pojazdu i części i jak to wygląda przy rozliczaniu z leasingiem, bo leasing pewnie będzie żądał kwoty brutto. Czytam na różnych stronach i to nie jest opisane jednozancznie
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Witam,wczoraj podpisałem zawarcie,a właściwie kontynuację dalszą na 3 rok ubezpieczenia mojego samochodu u ubezpieczyciela ALIANZ.Składka wyniosła - 1492 zł za AC + OC + NW , zniżki po 60 % ,utrzymanie sumy gwarancyjnej przez 12 miesięcy,wartość samochodu wyceniono na 35.000 zł.Myślę,ze składka jest do zaakceptowania,ale wartość samochodu diametralnie zmalała o 20.000 zł w ciągu 3 lat.
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Spadla jeszcze wiecej bo pewnie liczysz po cenie jaka zaplaciles a nie z oficjalnego cennika
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • I ja dokonałem ubezpieczenia. Na 5 rok. W Warcie, suma ubezpieczenia 37 tys. Ochrona zniżek po jednej szkodzie w OC i AC. Utrzymanie sumy gwarancyjnej przez 12 miesięcy. Oczywiście pakiet OC, AC, NNW + assistance złoty. Całość kosztowała 1799 zł.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Przeskoczyłem z PZU które na 3rok chciało mi dorzucić do ubezpieczenia 200zł-2200zl.Link 4 proponowało 2345 a AVIVA 1789 i tak wybór był oczywisty.
  • Aktualnie szukam ubezpieczenia na 2 rok i najniższą ofertę mam z Compensy około 2950, natomiast PZU, Generali, Warta i kilku innych wycenia mi ubezpieczenie na 4500 do 5000. Oczywiście za maksymalny pakiet OC, AC, NNW, Assistance, Szyby i ochrona zniżek
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Style | Srebrny Brilliant Metalizowany | 26400 km | Gdańsk
  • @cepheus89:
    Dwa tygodnie temu ubezpieczałem na drugi rok Rapida 1.4TSI w Hestii za 2400zł z pełnym pakietem przy wycenie 56 000zł. Allianz był o parędziesiąt złotych tańszy, ale nie miał ochrony zniżek, a jedynie pakiet szyba.
    Ubezpieczałem w salonie Skody.
    Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice
  • Właśnie czekam jeszcze na wycenę z salonu, powinno być trochę taniej niż u innych. 
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | MY17 | Style | Srebrny Brilliant Metalizowany | 26400 km | Gdańsk
  • W przyszłym tygodniu ubezpieczam w Compensie. Wartość R - 43 000.
      2 257 zł: stała suma ubezpieczenia, ubezpieczenie szyb i bagażu, bezpośrednia likwidacja szkody, ASS bez limitu, warsztat, części oryginalne, zniesiony udział własny.


    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Czytałem ostatnio o możliwości rejestracji auta w miejscu zamieszkania a nie zameldowania. Gdy zrobi się to w miejscu o mniejszej ilości mieszkańców/aut można sporo przyoszczędzić w cenie OC. W moim wyliczeniu różnica między Łodzią a działką poza miastem gdzie mam domek wyszła około 400zł.
    Zastanawiam się tylko czy jest konieczność przerejestrowania auta czy tylko wystarczy zgłosić przy wykupieniu ubezpieczenia miejsce zamieszkania poza miastem.
    Czy ktoś próbował takiej roszady w swoim ubezpieczeniu by nieco zaoszczędzić.
    Liczę na porady/opinie.
    Rapid LB I 1,2 TSI 90KM I MY 2016 I Ambition MAX I Błękit Pacific I 230km I 18.12.2015 I Łódź
  • Gdy przyszło do podpisania umowy, okazało się, że zapłaciłem 2 125 złociszy
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • Ja ubezpieczyłem auto w Generali. Wartość auta 41000 zł. 
    Zakres: stała suma ubezpieczenia, części oryginalne, brak amortyzacji części, wariant  naprawy - serwisowy, brak konsumpcji sumy ubezpieczenia; NNW, Assistance. Składka 1519 zł.
    RapidLB/1.2 CBZB 105KM/MY15/AmbitionMax/SzaryMetal/Sulejówek

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?