FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Mam pytanie czy ktoś dostał np. opony zimowe od dealera za opóźnienie. Nie wiem jak podejść do tematu. Termin mam na 30.08 a jak już pisałem odbiór prawdopodobnie 19.09. Przy czym auto zamówiłem w połowie maja i na początku rapidek miał być do 7 lipca na 99% - tak mówił sprzedawca. Dzisiaj z salonu do mnie zadzwonili, że mogą mi dać auto zastępcze za  to, że tak dlugo czekam ale tylko na 1-2 dni września. Odmówiłem bo zostaje jeszcze 17 dni minimum i nic mi to nie da, dzieciaki jakoś muszę odebrać od września ze szkoły i przedszkola i będę się musiał nieźle gimastykować żeby się wyrobić do 17- tej -stare auto niestety już sprzedałem. 
  • Negocjuj, może ugrasz. Zawsze możesz postraszyć ich zerwaniem umowy.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Dzięki spróbuję negocjacji, ale ten mój sprzedawca po rozmowie mogę powiedzieć, że nie z jednym klientem postawił na swoim. Ciekaw jestem po prostu czy ktoś za opóżnienie conajmniej 3 tygodniowe - jak w moim przypadku - ugrał jakieś fajne gratisy. 
  • Witam, odebrałem już swoje wyczekiwane auto. Załączam narazie dwa zdjęcia. Jeździ się bardzo wygodnie, a silnik 1,2 105 KM jest optymalny dla auta o tych wymiarach i wadze.
    IMG_1078.JPG
    3264 x 2448 - 2M
    IMG_1079.JPG
    3264 x 2448 - 2M
  • @Biqer Postrasz centralą :) powinien zmięknąć.
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • lookie85 Zazdroszczę Ci!!! :) Jak wrażenia i jak długo czekałeś i gdzie kupiłeś ?

  • @chudy20 przyjrzyj się uważnie, widać gdzie kolega kupił (a na pewno odbierał) auto :)
    @lookie85 Gratulacje nowego auta i szerokości!
    Rapid SB | 1.4 122 KM DSG | MY14 | Elegance | Czarny Magic perłowy | 57000km | Warszawa
  • @chudy20 autko zamówione 24.06.2014 wrażenia lepsze niż mogłem się spodziewać, ale może to też euforia po pierwszym nowym aucie :)
    @eklime słusznie zauważyłeś, że to Auto Wimar - Warszawa al. Jerozolimskie, ale tę informację już zdradzałem wcześniej na forum. Dzięki!

  • Dzięki lookie85 za info. tak wyczerpującą.
    Ja też zamówiłem rapida 25.06.2014 i niby w tamtym tyg. miał być wyprodukowany a więc czekam... I myślę że może też już niebawem stanę się szczęśliwym posiadaczem rapida.
    Pozdrawiam 
  • Warto czekać :) Już nie mogę się doczekać pierwszej trasy.
  • @Jacek dzięki spróbuję
    @lookie85 gratuluję super auto wyglada na zdjęciach - mam nadzieję, że już niedługo sam będę się cieszył z rapidka 
  • @lookie85 gratki, wygląda cudnie - zazdroszczę, ja muszę poczekać jeszcze miesiąc
  • wilczurowa a ile już czekasz?

  • @chudy20 zamówienie z 16 lipca, produkcja na 40 tydzień, więc jak odbiorę w połowie października to będą równe trzy miesiące total
  • Czyli wnioskuję że czas czekania na auto to jakieś 10-11 tyg.
    mi właśnie mija 10 tydzień. 
    Pozdrawiam którzy z niecierpliwością czekają jak Ja z żoną....    
  • 10-11 tygodni przy moich 17 tygodniach brzmi dobrze... ale zachciało mi się dsg i może dlatego takie opóżnienie.
  • Pocieszam w Fordzie np wygląda to podobnie takża spoko

  • @lookie85 auto fajnie sie prezentuje, udanej eksploatacji ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @lookie85 opisz jaką masz konfigurację auta i czy teraz zamówiłbyś coś więcej z wyposażenia?
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • @Biqer mój diler zwala winę na dach panoramiczny. Co diler to inna wymówka...
    @lookie85 gratulacje- szerokości

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?