FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Skoda Rapid - czas oczekiwania na nowe auto
  • Mi każą czekać 12 tyg od dziś :( autko kupione w niemczech.
  • @ryba8013 ogólnie konfigurację opisałem w wątku o rabatach, więc tam proponuję zajrzeć. W skrócie wersja elegance max, sunset, listwy ochronne, podłokietnik z tyłu, MDI, alarm, koło zapasowe i lakier jak widać :) Środek ciemny i srebrny pas na "kokpicie".

    Czy coś jeszcze bym dobrał? Chyba nie. Specjalnie sprawdziłem cennik i nie znalazłem tam nic co byłoby mi jeszcze potrzebne. Zdaje się, że sporo czasu poświęciłem na konfigurację :)
  • Właśnie dzisiaj otrzymałem tel. od dealera że auto jest już w przywiezione do Polski :)))))))))))))))) W końcu jakiś miły akcent :) Ciekawe ile dni do odbioru? 
  • a u mnie diler mówi że pierwsze idą spacebacki :P Obiecał 2miesiące a gdy dzisiaj oddawałem moje dwie skody z firmy na przegląd 30 000 pokazał mi na kompie że hohoho Panie!! Listopad...może ??  a zamówiona 27.lipiec  , Zapytałem grzecznie czy z mordy robi sedes ;) Po co to obiecywać, dla mnie uściśniecie ręki ważniejsze od pieniędzy ;)
  • to ciekawe co piszesz kulosss bo mi diler mowił coś wręcz przeciwnego, ze liftbacki idą jako pierwsze do produkcji, widac odpowiedz jest dostosowana do oczekiwań klienta. Zresztą w kwestii terminu tak samo, chcesz 2 miechy- jest 2 miechy, oczywiście w teorii ;) Ja chcialem wyjechac w polowie wrzesnia na wakacje, wiec termin oczywiscie pasowal a teraz powinni mi zwracac kase za wykupione wczasy, jednak przewidzialem to wczesniej i nie wykupiłem ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Widzę że mało kto tutaj na forum był tak naiwny jak JA że wierzył że auto będzie po miesiącu!!!! :)))) U mnie czekanie wyjdzie prawie 2,5 miesiąca 
  • Wszystko zalezy imo od wyposazenia. Jak ktos bierze dsg + panoramiczny dach to niech sie nie spodziewa szybkiego odbioru. 
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Czekam od 30-07 a termin odbioru ustalony na 04-10. wiec za miesiąc, jak myślicie wyrobią się. po ostatnim kontakcie z salonem otrzymałem wiadomość "mamy czekać"....
    RAPID LIFTBACK | 105KM | 2015| AMBITION MAX | SREBRNY | 43334 | EKU
  • Znasz tydzień produkcji auta w fabryce? Jak twój dealer nie ma jeszcze terminu produkcji to raczej na 04.10 nie wyrobią się.
  • Skoda Rapid Spaceback Styleplus. 3 Miesiące równiutko 1.2 TSI 105 KM 
    Kraków Zakopianka Inter Auto dodam że upust 14 tysi:) ale to może dlatego że kupowałem tam 3 samochód. Ale jak według bardzo wielu opinii jeden z najlepszych salonów Skody w Polsce i ja to potwierdzam :)
  • Też potwierdzam że salon Skody zakopiańska Kraków jeden z najlepszych!!!!
    Zamówiłem tam rapida active max z różnymi bajerami i już jest w Polsce czekam na odbiór od nich !!!

  • Konkurencyjność tego salonu pewnie wiąże się z bliskością do granicy - mają z czego schodzić bo transport ich kosztuje mniej, ale mogę się mylić. Gratulacje Damiannen.
  • Wszystkie auta z Czech jadą do Poznania do VW a stamtąd są rozwożone po Polsce.
  • Czyli w Poznaniu powinni mieć najlepsze ceny :)
  • a jak długo trwa taki przyjazd auta do salonu???

  • około koniec października- 2,5 monat
    Rapid spaceback 1,2/105/2014
  • .....po 17 tygodniach i 3 dniach, w dniu jutrzejszym odbieram mojego Rapida Spaceback
  • Mój Liftback 1.2 TSI 105 kM jest już w Poznaniu. W środę ma być w salonie. Zamówienie z 07.07.2014
    LB 1,2 TSI 105 KM 2015 Active Max Błękit Pacific 30,5 kkm Bydgoszcz
  • lookie85- tu nawet nie chodzi o ceny. Tylko obsługa, serwis itp. W poprzednim aucie ( Skoda Octavia 1 Tour 1.9 TDI) przy brzebiegu 60 tys padła turbina. Auto bylo jakieś 3 miesiące po gwarancji. 
    Najlepsze ze turbo padlo w Zakopanym. Wiec sama laweta to.koszt 750 zl. Ale oni zaplacili koszty transportu do tego wymienili turbine za darmo i pokryli koszty robocizny :) Mogli wypiac tylek ale zrobili. Dlatego bede do nich wracal i polecał :)
    Sorry ze moze troche nie na temat ale mysle ze kazdy salon ma rozne terminy. Jak mowilem ja czekalem 3 miesiace. Ale warto bylo.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?