FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Spotkanie Rapidów - Górny Śląsk - Katowice
  • Propozycji spotkań było już trochę. Jednak zainteresowanie klubowiczów udziałem w takim spotkaniu jest coraz mniejsze. Z różnych powodów. A że jest to spotkanie niezobowiązujące, to często na początku było zainteresowanie, a w miarę zbliżania się do daty spotkania, kolejni "odpadali" czy rezygnowali.
    Można podać konkretny termin z godziną i miejscem. Ale że to okres wakacyjny - to sporo z nas wykorzystuje pogodę i długi dzień na swój sposób.
    Zaproponuję może dwa terminy: jeden w ciągu tygodnia (by weekend był wolny) oraz drugi termin - właśnie sobotni. Zobaczymy, może będą chętni.
    1. termin: środa 12 lipca, godz. 18:00, parking przed wejściem głównym do MCK w Katowicach, ok. 100 m powyżej budynku NOSPR,
    2. termin: sobota 15 lipca, godz. 9:30, parking przed wejściem głównym do MCK w Katowicach.
    To są propozycje. Zawsze można zaproponować inne miejsce czy termin. Wystarczy podać tu na stronie swój akces do jednego ze spotkań lub inne rozwiązanie.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Akurat w środę mam siłownie w Kato i parkuje na nosprze :) 
    RAPID SB| 1.2 CJZD 110 KM | MY16 | Ambition MAX + Bolero + SmartLink| Beż cappuccino | 2300000 km | Sosnowiec
  • Pisze się na środę :) Kto jeszcze? ;) 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • Mamy okres wakacyjny - stąd praktycznie nie ma odzewu. Może dołączą jeszcze ze dwa - trzy Rapidy na 18:00 w środę - wtedy możemy się spotkać.
    Jest to o tyle ciekawe, że w Katowicach widać sporo R. Widocznie jednak przeważają sprawy zawodowe, urlopowe czy rodzinne.
    A może by tak spróbować jaki spot wyjazdowy, z noclegiem? Np. we wrześniu? :)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • I to jest fajny pomysł :) A co do środy to w tej sytuacji "przekładamy" raczej... 
    Rapid LB | 1.0 110KM CHCZ | MY18 | Ambition Max | 163200km | Sosnowiec
  • Urlop więc mnie nie będzie. Pozdrawiam :)
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Roczek minął. A tu cisza. Nie tylko w Rapidklubie przybyło nowych właścicieli R, jest też sporo kierowców z R z drugiej ręki.
    Kto ma możliwość i czas na spotkanie Rapidów w Katowicach lub okolicy?
    Może nie centrum miasta a spokojna okolica? Np. historyczna dzielnica Nikiszowiec, sobota 1 września, godz. 10:00.
    Jest okazja porobić fotki Rapida w nietypowym miejscu, samemu można zobaczyć unikalną dzielnicę Katowic.
    Jest okazja do wymiany poglądów, zobaczenia starszych modeli R jak i pochwalenia się swoimi pojazdami.
    Temat otwarty. Zapraszam do dalszych propozycji.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • myślę że bardzo dobry pomysł, wstępnie jestem na tak :)
  • Ja też wstępnie
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • Chetnie przyjadę
    Rapid SB 1,2 TSI 2017 Ambition Czerwony Corrida 39500 Gliwice
  • jestem na tak w kato
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Piszę się również... może coś z jedzeniem - dobrym.
    Pozdrawiam
    SB
  • Zainteresowanie jest. Czy do tego czasu jeszcze kto dołączy?
    Czy wszystkim odpowiada sobota, do południa, pierwszy dzień września?
    Jeżeli nie wszyscy znają czy byli w Nikiszowcu, to można tam jak coś ciekawego zobaczyć, tak i siąść przy stoliku (w całkiem miłej knajpce) i w miłej atmosferze powymieniać uwagi, przeżycia czy opowiedzieć swoje wrażenia z podróży R.
    Znajdzie się też chwila na prezentacje swoich kółek i modów czy też wykonanie kilka fotek w nietypowym miejscu.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Na początku sierpnia padła propozycja, powoli dołączali klubowicze, zgłaszali swój akces.
    Kiedy termin się zbliża, większość odpisuje, że ma swoje zajęcia. Bo termin czy godzina nie odpowiada.
    A można było podać swoje propozycje daty czy miejsca wcześniej, by zebrała się grupa kilku zainteresowanych konkretnym miejscem i datą.
    Kolejny raz powtarza się schemat: pierwsze zgłoszenia, potem kolejne potwierdzenia, że nie da rady ...
    No to może 6. października, sobota? To ponad 5 tygodni ...
    Jestem otwarty na propozycje miejsca i godziny.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • 6 październik pasuje, godzina obojętna!
    Urlop mam i ja już wtedy będę na 1000%
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • 6 października też może być :) 
    Rapid LB | 1.0 CHZ | MY18 | Ambition | Czerwony Velvet Metalizowany | 40000km | Balin
  • Podjadę :) może być
    Rapid SB| 1.2 130 KM do poprawy|MY14| Ambition MAX|Błękit Race|50000|Jastrzębie-Zdrój
  • Mhy Bagsiu może będzie to może i ja się też zjawię. Miałem być w tą sobotę ale plany się pokrzyżowały i niedalem rady się zjawić. Będzie okazja do podziwiania najpiękniejszej RS w Polsce.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Kto 6 października będzie na zlocie i weźmie kabel z lapkiem aby dokodowac pare opcji
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?