FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Forumowy koncert życzeń
  • Wg. mnie połączenie tych dwóch działów będzie lepszym rozwiązaniem oraz podział na PB 1,2 lub 1,4 diesel oraz LPG
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Nie bardzo rozumiem "zakazu' podawania linków. Sporo materiałów jest przecież na youtubie, na portalach ze zdjęciami,... A jak to są materiały związane z samochodem czy Rapidem - no to promujemy inne portale. A przecież przy coraz szybszych łączach nie ma problemu z zaglądnieciem na inne strony. 
    Jest to anachronizm, wręcz brak dostosowania się do mozliwosci internetu.
    A jak się mają do tego podpowiedzi na forum dot. zakupu samochodu innej marki? To jest dopiero wtopa.
  • Tapatalk nie działa, dodatkowo ograniczenia w dodawaniu linkow... dobrze ze na skodaclub tego nie ma ;)
  • Na forum mamy dosyć uciążliwą reklamę. Po kilku chwilach na stronie forum pojawia się reklama, a po kliknięciu na nią - zostajemy przeniesieni w nowe miejsce. Jak chcę kontynuować przeglądanie strony Rapidklubu, to nie można strony odświeżyć ale trzeba cofnąć do strony poprzedniej. Pomimo tego, że na górze jest cały czas wyświetlana strona Rapidklubu.
    Może by admin coś poradził i tą nieszczęsną reklamę usunął?
  • popieram malutki, przez tę reklamę nie da się korzystać z forum
    Rapid SB | 1.0 TSI 81 kW (110 KM) | MY18 | Style |Błękit Race Metalizowany | 67 000 km | Gorzów Wlkp.
  • Tak! Z tą reklamą to jakaś masakra! Niech Admin coś z tym zrobi, bo ludzie przestaną pisać niebawem!

    Tak. Niech Admin z tym coś zrobi!
    EDIT: Forum dopadł wirus MILENIJNY? ;D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • tak to wygląda
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Reklama Millenium Bank jest pod zestawieniem dyskusji. Nie ma dalszej potrzeby, by nas bank nagabywał tak natrętną reklamą. W dodatku, po cofnięciu strony, nie jesteśmy tam, gdzie aktualnie przeglądaliśmy strony forum.
    Zdecydowanie NIE takiej reklamie ! ! !
    Nawet w trakcie wpisywania postu, reklama wtrąca swoje trzy grosze, i nie zapisana część postu znika.
    Sądzę, że ta sprawa szybko zostanie wyjaśniona i poprawiona.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Zdecydowanie jest to bardzo upierdliwe. Myślałem, że to tylko pojawia się u mnie.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  • Nie mam tego problemu o ktorym piszecie wyzej, ta reklama pojawia sie na urzadzeniach mobilnych, stacjonarnym czy w obu przypadkach? 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Zdecydowanie NIE!!! takiej reklamie. Jak widać po braku reakcji jest to zabieg celowy. 
    Rapid SB | 1.0 110KM | MY18 | Ambition | Szary Quarz | 58000 km | Słupsk
  • Pewnie admin forum dostał jakąś dotacje na forum za zgodę na reklamę. Niech będzie na boku a nie żeby trzeba było dawać stronę wstecz bo wyświetlana jest tylko ta durnowata reklama.
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska
  • Proponuję stronę z reklamą odświeżyć. Wtedy wrócimy do czytanego wątku i do zapisanego szkicu postu.
    Rapid SB | 1.0 110KM | MY18 | Ambition | Szary Quarz | 58000 km | Słupsk
  • Chyba nie masz racji. Może u Ciebie to działa. U mnie odświeżenie strony nic nie zmienia. Brak reakcji. Trzeba cofnąć stronę, a strona pojawia się z ustawieniem na początku. Czyli dodatkowo jeszcze trzeba przewinąć do stosownego miejsca, gdzie byłem przed wskoczeniem reklamy.
    Ale najbardziej wkurza wskoczenie reklamy w trakcie pisania postu. jak nie zdążysz go zapisać, to zapomnij o nim albo pisz ponownie ...  To jest chore!
    Chyba to jakiś nowy typ reklamy, który jest tak skuteczny, że nie można go pominąć czy obejść.
    Jeżeli jest umowa na tą reklamę, to nic nie zrobimy do czasu wygaśnięcia umowy.
    Szkoda tylko, że brak przynajmniej jakiej wzmianki od admina. Przynajmniej byłaby jasna sytuacja.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam Wszystkich,

    chciałem odnieść się do wątku z reklamą i zacząłem pisać odpowiedź, po czym sam się zdziwiłem (!!) jak wyskoczyła mi ta reklama (chodzi o tą boczną Banku M. co była po prawej, a po rozpoczęciu odpowiedzi pojawiała się tylko ona.. ). Jestem mocno zaskoczony, że ta reklama w jakiś sposób miała tak negatywny wpływ na możliwości wypowiadania się na forum.

    Chciałem PRZEPROSIĆ wszystkich za utrudnienia jakie powstały przez tą zmianę, które nie były zamierzone. Reklama to był tradycyjny baner (skrypt), który był statyczny i powinien być prezentowany tylko w tym jednym miejscu (boczne menu).

    Również pragnę zapewnić, że na forum nigdy nie będzie reklam, które będą utrudniać korzystanie z forum, tak jak miało to miejsce (przypadkowo) teraz.

    Ta sytuacja to przypadek i sam jestem mocno zdziwiony takim działaniem i że miało to taki zaskakujący / negatywny wpływ na funkcjonalność forum.

    Reklama została usunięta.

    Proszę dajcie znać czy jest już ok?

    PS dziękuję również za reakcję, takie zachowania (jakieś przekierowania itp.) mogą powodować również wirusy :/ ale mam nadzieję, że się to nam nie przytrafi, jednak jakby kiedyś pojawiło się coś niepokojącego dawajcie znać

    pozdrawiam
    Krystian
    administrator


    Administrator forum RapidKlub.pl
  • U mnie na laptopie jest już w porządku. Dziękuję za wyjaśnienie.
    Skoda Rapid Spaceback Style / 1.0 TSI, 110KM / MY18 / 2017 / Pakiet Komfort /Pakiet Emotion / Refelktory B-Xenon / felgi Evora 16" / SmartLink / Blue Race Metalic/40000km / Zielona Góra
  •  ja też potwierdzam na telefonie działa prawidłowo. Przepraszam za pochopne wnioski że admin dostał kasę za tego typu reklamę na utrzymanie forum. 
    Rapid SB | 1.2 CJZD 110 KM | MY16/7.10.2015 | 81000 km | Małopolska zachodnia, Ziemia Chrzanowska

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?