FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • To zgoda ze Skoda sama nie wychodzi z taka inicjatywa mimo ze dobrze na tym zarabiaja. 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Czy ktoś próbował porównywać oferty między salonami? Kończy mi się polisa i zawsze ubezpieczałem w "macierzystym" salonie i nie mam rozeznania, czy oferty salonów będą się różnić ceną. Proszę o podpowiedź, bo nie wiem czy zawracać gitarę. Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Z tego co slyszalem to roznice sa, salon jest w tym przypadku agentem ubezpieczeniowym i to od niego zalezy jaka prowizja sie zadowoli
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @gross81, miałeś rację, różnica między Płockiem, a Warszawą to 100 zł na korzyść Płocka. Dużo i niedużo, ale zawsze. Dzięki za pomoc :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • a ja ubezpieczyłem swojego w AXA w promocji z mbanku ze zwrotem 200zł OC + AC.
    stała suma ubezpieczenia. brak udziału własnego w naprawach. naprawa w ASO.

    1200zł
    po zwrocie
    1000zł

    łyknąłem jak pelikan
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • @Maciek_1991 stówka zawsze cos ;)
    @Mullrof zaszalałeś z tą AXA, towarzystwo z bardzo kiepską renomą i wielkimi problemami po szkodzie, niestety miałem okazje obserwować to na wlasne oczy gdy niedawno moja dziewczyna 3 dni wisiała na tel zeby w ogole sie połaczyć i zgłosić szkode, potem 3 tyg cisza, ostatecznie sprawa oddana do firmy zajmujacej sie odzyskiwaniem odszkodowań.
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Z Wartą nie ma problemu, jak masz pakiet natychmiastowej wypłaty czy z OC sprawcy czy ze swojego AC. Warta się wszystkim zajmuje jak masz u nich AC.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • no tak, tylko że niewiele mnie to interesuje bo szkoda z OC to nie moja sprawa a szkoda z AC i tak będzie robiona w ASO, które to samo się ściąganiem pieniędzy zajmuje
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • W Warcie jak masz OC i ktoś z innej ubezpieczalni.sowoduje Ci szkodę  to Twój ubezpieczyciel wypłaca ci expresowo nie zanizone odszkodwanie i się rozlicza z ubzpieczycielem sprawcy w ramach OC.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • w PZU chyba też tak jest.
    no ok. zgadzam się. tyle, że różnica w kasie robi swoje.
    a sam fakt tego, że nie oddam samochodu i tak do roboty nigdzie indziej jak do ASO sprawia, że jest mi to obojętne jaki to ubezpieczyciel.
    prócz tego - u dilera wyliczyli mi najtaniej... 2150zł.
    z doświadczenia lat poprzednich prawie już brałem.
    ale tak jakoś baner promocyjny banku mnie skusił i policzyłem.
    jak kwotę zobaczyłem to się już wiele nie zastanawiałem.
    nawet żadnego głupiego assistance nie potrzebuję bo mam od seata kozacki assistance za terminowość przeglądów za free
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Ubezpieczenie na kolejny rok wykupione
    Przystałem na kontynuowanie polisy w Hestii, jedyna zmiana to salon na Płock (o wiele lepsza obsługa niż w Warszawie)
    Wartość auta 33045 zł, stała suma ubezpieczenia, Assistance wariant Premium
    Koszt: 2115 zł
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Brałem teraz demo Rapid Spaceback z rocznika 2018 1.0tsi - 62000zł brutto - auto w leasing, oferta Hestii 2436zł z podstawowym Asistance.
    Salon zaproponował 3,7% wartości auta, czyli 2294zł (najtaniej), ale musiałbym doliczyć 150zł za polisę nie kupioną od leasingodawcy, więc...
    Rapid SB | 1.0 CHZC 110KM | MY18 | Style | Zieleń Rallye Metalizowany | 8500km | Poznań
    Octavia 3 FL | 2.0 CUNA 184KM | MY18 | RS | Szary Steel Niemetalizowany | 22000km | Poznań
  • Ja wlasnie ubezpieczylem na 2 rok auto w leasingu hestia 2257zl taka sama kwota jak za 1 razem wycena auta na 54000
    Rapid SB/1,4 TDI CR DPF 90KM/MY18/AMBITION/BIEL CANDY/KRAKÓW
  • Ale was czeszą za te ubezpieczenia..... serio nie macie nikogo w swojej okolicy kto daje dobra polisę za normalna cene ?
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • no czeszą, czeszą.
    sam jestem zdziwiony. pisałem przecież jak tanio wyrwałem.

    +Maciek_1991 dziwi mnie taka wartość samochodu.
    U mnie MY15 - 40 000zł
    Seat Toledo | 1.2 TSI CBZB chip 122KM/200Nm@Pb95 | MY15 | Mocno doposażony reference | Czerwony | ~60 000km | Gliwice
    Seat Tarraco | 1.5 EcoTSI Evo 150KM | MY19 | Xcelence | deep black | ~20 000km | Gliwice
  • Moze masz zawyzona wartosc, w takim wypadku tylko placisz wiecej a i tak takiej kwoty w razie czego nie zobaczysz
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • OC z lawetą w razie wypadku 476zł :) Wyszło taniej od mojej starej fabii
    Hyundai I30 1.4
    Mitsubishi Pajero Sport 2.5TD
  • Axa 1135zl

    Oc 60% ,ac 20%, assistance 200km, ubezpieczenie opon, ubezpieczenie szyb,  brak udziału własnego,  kradzież 100% zwrot, naprawa w Aso. 
    Wartość auta  50200zl rocznik 2016
    Skoda Rapid LB/1.2 TSI 133KM /MY16/ biała perła/ BIERUŃ
  • @Mullrof, tylko wg stopki masz przebieg 46000 km, a ja mam prawie 90000....
    Poza tym miałem wymienianą szybę w ASO z AC, choć nie wiem czy ma to wpływ na wartość.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Nie wiem czy czesza , wymagają w leasingu full ubezpieczenie a zmiana ubezpieczenia to koszt jeszcze dodatkowo 300 zl netto , mysle ze po wykupie znajda sie tansze opcje ;)
    Rapid SB/1,4 TDI CR DPF 90KM/MY18/AMBITION/BIEL CANDY/KRAKÓW

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?