FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Moderatorzy FORUM
  • @malutki, taki "urok" ;/ tego forum....
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • A czy mozna sprawic by forum działało na tapatalk? strasznie uciązliwe to zaglądanie do komputera tak by było wygodniej...
  • @demo87 to już leży w gestii Administratora Forum, można zapytywac go o takie sprawy w tym wątku http://rapidklub.pl/discussion/548/forumowy-koncert-zyczen#Item_222
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Można samemu pobawić się czy pośmiać ...

    Wystarczy napisać posta na forum. Potem już tylko czekać :) Nawet nie musiałem czekać całego dnia.
    Jest kilku modów. Jeden prawie od roku nie jest na forum. Drugi zagląda, mało a dobrze pisze. Trzeci chyba najwięcej i dobrze pisze. Czwarty - lepiej nie będę ..., bo znowu skasuje.

    I teraz trzeba wybierać, któremu z nich nie podobał się mój post?
    Pierwszy ? Drugi, trzeci czy czwarty? Komu z nich zależało? Za drugiego i trzeciego jestem pewien, nie mają takich zapędów. Piszą konkretnie. Nie mają potrzeby szkodzić forum.
    Zatem - mamy jakiegoś bohatera - który kryje się pod płaszczykiem internetu i po cichu, cichutku robi swoją politykę. Kasuje kogo i kiedy chce. Całe szczęście, że to tylko internet. Bo tu wszystko wolno. I wszystko uchodzi.
    To tak na wesoło dla tych, co nie nie mają swojej twarzy. Bo to bajka tylko.
    PS: jak mod znowu skasuje, to znaczy ... że mam rację. Oczywiście że o bajce mówię :)      


  • Twoj post został usuniety z powodu złamania regulaminu forum: IV-1."...nie tolerujemy żadnych awantur, obrażania innych użytkowników i kłótni. Jeżeli ktoś ma przysłowiowe "ale" do innego Użytkownika, od tego są wszelakie komunikatory, maile oraz PW. Dotyczy to również dyskusji o innych forach dyskusyjnych i podżegania do sporów."

    Zgodnie z treści tegoż punktu, informuje Cie rownież iz jesli masz przysłowiowe "ale" do kogos personalnie (a jak widać masz), to od tego jest PW a nie forum ogólne.

    Informuje Cie ponadto ze zgodnie z regulaminem IV-4, "Użytkownik posiadający Skodę Rapid powinien określić swoją stopkę (ustawienia w profilu użytkownika) wg zalecanego wzorca, celem łatwiejszej identyfikacji na forum".
    Z tego co widac nastawiony głownie na hejtowanie nawet tego nie dopełniłes a roszczysz sobie prawo do oceny tego czy ktoś chce działać na niekorzyść forum, jednocześnie bedąc jego użytkownikiem raptem od 4 m-cy w czasie których odznaczyłeś się głownie tym ze wsrod swoich 11 postów połowa to bezpodstawne narzekanie i szukanie personalnej zaczepki.

    P.S. dziekuje za "zwrocenie mi uwagi" odnośnie literówki w stopce, moj bład - poprawione :)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Witam,brawo kolego @gross,ująłeś to perfekcyjnie,krótko i na temat,nie warto się przejmować takimi wpisami,w końcu nie wiemy,czy ten koleś ma,jeżdzi i czy w ogóle ma Skodę Rapid,brak stopki samo mówi za siebie jak i jego nick,którym się posługuje,po prostu jest @malutki i tyle.
    Pozdrawiam !!!
    * RAPID LIFTBACK * 1,2 TSI * 86 KM * MY15 * AMBITION MAX * BEŻ CAPPUCINO *31 450 * RYBNIK *
  • Na forum jest kilka osób bez stopki, kilka osób nie ma akurat S Rapid, tylko porusza się innym pojazdem. Nie wszyscy o tym wiedzą i nie wszyscy to tolerują. Wiele nadal nie trzyma się regulaminu.
    A w regulaminie jest napisane dokładnie i tego się trzymajmy - Użytkownik posiadający Skodę Rapid  ...
    Z tego też wynika ustawienie stopki. Logiczne.
    Określanie czasu pobytu na forum czy ilości postów nie ma tu nic do rzeczy.
    Więc nie ma potrzeby denerwowania się i kasowania postów, zwłaszcza nowszych klubowiczów. Najeżdżanie na nich nie świadczy o kulturze doswiadczonych klubowiczów. Wystarczy, że wszyscy będą stosować się do przyjętych zasad, panujących na forum.
    Jeżeli małe zwrócenie uwagi (każdego, nawet nowego klubowicza) jest przyjęte za obrażanie moderatora, no to
    już należy w takich kwestiach bardzo uważać, bo się obrazi na dobre i skreśli Cię z
    forum.
    @malutki - przynajmniej już wiesz po fakcie skasowania, kto i dlaczego tak się zachowuje.
    Głowa do góry, spokojnie możesz tu zaglądać.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Masz prywatne uwagi - to tak jak sam pisałeś, możesz wykorzystać inne metody.
    Natomiast o Twoich poczynaniach wie więcej osób niż myślisz (choćby admin). Jest dostęp do Twoich skasowanych postów (nie tylko tych ostatnich), więc nie podawaj na forum, że nie mam wiedzy. Mam kopie skasowanych postów. To jest żenujące, co robisz, czepiasz się tu stopki klubowicza, nie wiedząc o co chodzi, przy tym malutki postępuje zgodnie z zasadami zamieszczania stopki. Czepiasz się czasu pobytu na forum, jakby Tobie przysługiwały nie wiadomo jaki prawa. A jest tak, że tu wszyscy mają takie same przywileje, a nie tylko wybrani.
    Nie możesz pogodzić się z małą uwagą, podaną w formie żartobliwej, jaką podał tobie klubowicz. Mogłeś to pozostawić bez reakcji albo z jaką wesołą odpowiedzią.  Ale Ty nie potrafisz. Po całej sprawie zdobyłeś się tylko na małe PS, przyznając malutkiemu rację. Więc nie miałeś ani prawa ani potrzeby usunięcia jego postu.
    Daruj sobie następne komentarze i uwagi. Dla mnie temat jest niepotrzebnie kontynuowany. Nie mam zamiaru czytać dalszych wątpliwych wpisów w tej sprawie. Wszelkie Twoje przenoszenia, kasowania, łączenia plików, zwracanie uwagi innym jest niepotrzebne, często działa na szkodę forum. Więc "Trochę na luzie" niech będzie nie tylko tematem na forum, ale i sygnałem do spokojnego, wakacyjnego okresu na forum.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Kolego spokojnie-opanuj sie a przede wszystkim jako moderator powinienes wiedziec ze nie pisze sie postów jeden po drugim tylko edytujemy, taki wlasnie post jak Twoj jest kasowany a jego tresć wklejana w powyższy - to jest m.in. zadaniem moderatora w celu zachowania porządku na forum, przykro mi ze tego nie wiesz jako mod. O stopce zaledwie informuje, skoro ktoś z premedytacja drwi i szydzi z literówki sam powinien mieć podstawy do tego poprzez własna "idealną" stopke, nawet jesli stworzony przez niego profil służy tylko hejtowaniu mojej osoby. Mam dystans do siebie i gdyby post miał charakter zartobliwy a nie ośmieszajacy, to w takiej też formie bym odpowiedział. Każdy na forum ma prawo wypowiadac sie wobodnie ale nie łamiąc przy tym regulaminu i ogolnie przyjetych zasad by nie obrażać innych, nawet jesli wszystkowiedzący jercen uważa że do nieczego takiego nie doszło. Czy to dotyczy mnie czy kogokolwiek innego wpis o takich charakterze bym usunął i dziwie się że ktoś daje na takie coś przyzwolenie.
    Temat rzeczywiście jest niepotrzebnie kontynłowany ale przez Ciebie co widać wyżej, ja odpowiedziałem użytkownikowi na jego wątpliwości a Ty nie wiem z jakiej racji postanowiłeś wtrącić swoje 5 groszy robiąc ferment na forum. Tak jak pisałem wczesniej, jesli ktos ma personalnie "ale" od tego jest PW a jesli miałes już wczesniej jakieś uwagi odnośnie moderowania należało to umieścic w osobnym poście a nie przyklejać sie do tematu o którym nie miałeś pojęcia bo nawet Cie nie było na forum w tym czasie. Zachowam takt i nie bedę oceniał Twojej pracy, choć Tobie przychodzi to z łatwościa, roszcząc sobie do tego jakieś wyjątkowe prawa z tego co czytam...
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Panowie, czy Wy tej dyskusji nie powinniście prowadzić w wątku, w dziale dla moderatorów (tej niewidocznej dla zwykłych forumowiczów)? Tam sobie wyjaśnijcie co i jak, może Admin niech rozsądzi...
    Takie publiczne "kłótnie" są lekko niepoważne a co gorsza - wzajemnie podkopujecie swoją reputację.
    Nie sądzę by to służyło temu forum...
    PS.
    Tylko teraz nie napadajcie na mnie ;)
    PS2:
    A propos stopki to jaki Ty gross w końcu masz kolor? Beż czy Biały?...
    ;)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • @van_daal nie mam w zwyczaju na nikogo napadac a jedynie wyjasniam i sie bronie jesli jestem zmuszony. Kolor Biały Candy ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • To co oznacza ten "Beż" przy wersji wyposażenia? :D
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Bezowe wnetrze auta, fotele, kokpit, boczki
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Aaaaaaa! Oj, tłumok ze mnie! :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ciężka dola moderatora, a wiem, co mówię, jednak, jak pisze @van_daal - "kłóćcie" się na forum dla modów (czy jak tam się tu nazywa), zwykłego usera to raczej nie interesuje.

    Jak napisałem, ciężka rola moda, tu działacie dyskretnie i z klasą, dużo pomagacie, wyjaśniacie i kierujecie.

    Myślę, że gdy ktoś napisze post, który z jakiś względów jest kasowany, możnaby powiadomić go o powodzie usunięcia tegoż (nie wiem czy ten skrypt ma taką możliwość).
    gentleman.gif
    45 x 37 - 10K
    Rapid Spaceback | 1,2 110 KM | 2015 | Style | Beż cappucino | 25 500 | 3City | 6-F
  • "Niesnaski" między MOD'ami w bezpośredni sposób przenoszą sie na Forumowiczów..... Każdy chce coś udowodnić ;) - standard ;)
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi
  • A co z kolegą @bounty? Albowiem
    "Ostatnia aktywność: sierpień 2017"...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Ostatni raz gdy sie pojawil pisal ze załozyl rodzine i sprzedal Rapida. Chyba raczej nie wroci na forum... 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?