FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
  • Cześć! 
    Miło mi dołączyć do tego zacnego grona ;)
    Pozdrowienia dla Was!
    Rapid LB | 1.2 CBZB | MY13 | Elegance | cappuccino beige
  • Witamy! Szerokiej drogi i zawsze pewnego i spokojnego powrotu do domu! 
    Jaki masz przebieg - możesz wpisać do stopki.
    Możesz wrzucić fotki swoich 4 kółek w dziale Nasze Rapidy. 
    Pozdr
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Cześć, mam na imię Marcin. Niedawno stałem się posiadaczem Rapida Spaceback. Mam nadzieję że znajdę na forum dużo ciekawych rzeczy o tym samochodzie i jego ulepszeniach. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
    Rapid SB | 1,2 CJZD 110KM | MY17 | STYLE | Paprykowa Czerwień | 77000km | Wałbrzych
  • Witam serdecznie Wszystkich i dziękuję za przyjęcie.
    Janek
    Rapid LB | 1.2 CJZD 110KM | Ambition |
  • Witamy :)
    Jesteś sympatykiem Skody Rapid - miło nam.
    Jak jesteś właścicielem Skody Rapid - jeszcze lepiej.
    Tu możesz przedstawić swoje 4 kółka, możesz wrzucić kilka zdjęć.
    Tu masz sporą bazę informacji o R. Zapraszamy do lektury i do udziału w dyskusjach.
    Możesz też uzupełnić swoją stopkę, będzie prościej przy zadawaniu pytań. Pozdr.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam wszystkich na forum: -:)
    Rapid LB | 1.0 CHZB 95KM | MY17 | Ambition | Szary Quartz | 97kkm | Gdańsk
  • Witam wszystkich:)
  • Witajcie koledzy. :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Cześć! Chciałem się przywitać z górnego śląska :)
    Pozdrawiam - Paweł
    1.2tsi|SB|2016|biały|199500km|Chorzów
  • Dzień Dobry.
    Michał.
    Skoda Rapid 1.0 110 kM 2019 rok.
    Skoda Rapid 1.0 110 kM 2019 rok Active Ostrów Mazowiecka
  • Coraz mniej jest wpisów - powitań w tym wątku. Właściwie sprawa jest prosta - R został wycofany z produkcji, od 4 lat nie ma nowych. Stąd też mamy coraz częściej nowych użytkowników, którzy dostali R już jako używany pojazd. Co nie oznacza - że nie ma takich kierowców. 
    Wszystkich witamy, życzymy bezawaryjnej jazdy i szerokiej drogi!
    Zapraszamy do lektury forum oraz dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i fotkami, związanymi z Rapidami.    
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam.Jestem nowym na tym forum wiec witam wszystkich bardzo serdecznie'Jestem z w-wa moj Rapidek to Spaceback 2016 1,2 TSI 90 KM.Mam na imie Wojtek
  • Cześć wszystkim ;)
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM CZCA| MY18 | Style | Biały perłowy | 66 tys km | Łódź - "Polska Centralna"
  • Elo! :)
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Cześć wszystkim nowym :) Witamy na pokładzie rapidklubu :) Zapraszamy do lektury jak i dzielenia się swoimi uwagami i spostrzeżeniami z eksploatacji swoich 4 kółek :) 
    Prosimy o dopełnienie info o swoich kółkach: jest stopka (patrz swój profil -> Edytuj Profil), która pomaga w wielu wypadkach, bez konieczności dopytywania się o rocznik, silnik czy model.
    Szerokości !    
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Witam serdecznie dzięki za przyjęcie
  • Cześć wszystkim, dziękuję za przyjęcie :)
  • Cześć wszystkim :)
    mam Skodę Rapid pod przykrywką, czyli Seata Toledo IV
    Silnik 1.2 TSI 105KM, 2014 rok, 111kkm
    Dziękuję za przyjęcie na pokład!
    Seat Toledo IV | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | STYLE | Cherry Red | 108000km | Siemianowice Śl.
  • Witam na forum i życzę zadowolenia z aut.
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Witam na forum. 
    Od października jestem posiadaczem Skody Rapid 1.0 110KMAmbition DSG z 2018 roku.
    Pierwsze wrażenia są OK. Moja żona jest zadowolona :)

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?