FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Znak rozpoznawczy
  • Szanowni Forumowicze:)
    Może pora już pomyśleć o jakimś znaku rozpoznawczym naszej społeczności Rapidów? coś w rodzaju nalepki na auto jak posiadają np. forumowicze Passata?
    po głowie chodzi mi również jakiś maleńki zlocik zapoznawczy... Czekam na komantarze i opinie :)
  • ja jestem za. Zarówno za naklejką jaki za zlotem. Jeśli tylko będzie gdzieś w południowej Polsce to się piszę.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • amiskiew zgadzam się z Tobą jeśli będzie na południu też się pisze a naklejka to świetny pomysł
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Jako że ja również jestem z południa Polski uznaję siebie za chętnego. Pomyślę nad jakimś logo naszego klubu ale jakbyście mieli jakieś swoje wizje lub pomysły - czekam na propozycje :)
  •  A mamy jakiegoś zdolnego grafika coby jakaś "lepke" nam wymyślił?
    Moze ktoś ma pomysł tylko nie umie w odpowiednim programie stworzyć?
    Może ramki pod tablice ...
  • Projekt loga powinien zrobić ktoś kto ma pojęcie plastyczne. Ja mogę przerzucić projekt plastyka do wersji cyfrowej. Mam dostęp do folii i plotera tnącego więc wycięcie loga na samochód też wchodzi w grę. Będąc na forum Laguny zamawialiśmy kiedyś ramki z www strony i logo. Ale minimalka to 50 szt więc trzeba by się zebrać. Myślę, że samo logo na początek wystarczy. A więc szukamy plastyka do zaprojektowania loga.
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Panowie, forum ma być pomocne dla użytkowników Rapida, także wszystkie inicjatywy / wlepki / zloty / tablice / mapki będziemy wspierać :-) Z naszej strony dołożymy starań do różnych zmian na forum które mogą w tym pomóc.
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • To wszystko fajnie - tylko brak mi tu (na forum) możliwości wklejenia np. fotki czy grafiki. Chętnie wtrącę swoje 5 groszy w sprawie logo/wlepki.
    Co do zjazdu - zlotu. Czy nas jest na tyle dużo, że można myśleć o jakiej ciekawszej imprezie - połączonej z np. programem turystycznym, poznawczym, technicznym, rodzinnym czy innym. Obawiam się - czy nie dojdzie tylko do sporadycznych spotkań w ilości 3 - 5 uczestników na 2 - 3 godziny? Sam jestem z Górnego Śląska - rejon Katowic. Może jaką propozycję ? A może ma kto już wcześniejsze doświadczenie? Proszę o spostrzeżenia.
    Pozdrawiam
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Panowie mi osobiście podoba się coś w stylu.. https://imageshack.com/i/0wnpmgj
  • Boniacz-jak dla mnie super, bez wydziwiania i robienia choinki, ma byc to co powinno dla mnie ok., niemniej jednak dobrze byłoby miec ze trzy projekty i wspólnie wybrać jeden i działać !
  • Zgadzam się wygląda nie żle.
    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • @boniacz - bardzo fajne logo. Sam wykonałeś ?....mogło by się znaleźć na głównej stronie rapidklub-u jako oficjalny symbol....pozdrawiam.
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • @misiek - niestety nie jest to mój projekt. Przeglądając sieć natrafiłem na coś takiego..było to wkomponowane w inny składnik który po prostu wyciąłem :)
  • Witam rapidowców To bardzo mądra inicjatywa stworzenia logo i zlotów naszych skodziaków tym bardziej że nawet najgorsze parchy co jeżdżą po polskich drogach mają swoje kluby wiec dlaczego nie My, jestem za i czekam na wszelkie propozycje. tym bardziej ze ja osobiście jestem z Podlasia a obserwuje ze nie tylko u nas coraz więcej Rapidów zaczyna się pojawiać na ulicach.
  • No to może zamiast czekać na jaką inicjatywę odgórną - zacznijmy sami:
    Jak tego regulamin nie reguluje - to może każdy z nas poda w skrócie:
    swoją ksywkę, miasto (lub rejon), rodzaj samochodu i rodzaj silnika, może kolor, ...
    Na razie poczekam - czy admin nie podzieli się swoją uwagą - i sam zaproponuje jeszcze inne rozwiązanie listy i loga.
    A jak nie - to może od poniedziałku proponuję "tworzenie" listy klubowiczów.
    A co do loga - to mam jakieś swoje próbki. Ale nie wiem gdzie je tu można pokazać ...
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • @jercen Wstaw swój obrazek z logo na jakikolwiek serwer plików, bądź obrazków - np picasa a potem wklej na forum link do obrazka
    Rapid LB|1.2TSI 105KM|
  • Jak tylko odbiorę zrobię fotki i podeślę
  • Panie i Panowie
    bardzo dobry pomysł z przedstawieniem się oraz organizacją różnych wydarzeń / spotkań / zlotów itp. Powstała nowa kategoria
    Społeczność RapidKlub --> Forumowicze (tu się przedstawiamy)
    Społeczność RapidKlub --> Zloty i spotkania (tu poruszamy tematy spotkań)
    oraz Społeczość RapidKlub --> Tematy różne (dyskusje, np. wlepki, logo..)
    Zapraszamy do ponownego przestawienia się żeby wszystko było w jednym miejscu!
    http://rapidklub.pl/discussion/103/kto-jest-na-forum#Item_1
    Jeżeli macie inne propozycje nazw kategorii lub coś dodać / usunąć / zmienić piszcie!
    Administrator forum RapidKlub.pl
  • nie rozumiem dlaczego organizator tego forum nie udostępnił przy rejestracji umożliwienia dobrowolnego wpisania przy nicku lokalizacji i posiadanego modelu auta, typ silnika etc- toż to powszechna praktyka na wszystkich tego typu forach ułatwiająca kontakt i zrozumienie postów pisanych przez użytkowników,

    -------------
    MOD; Już możliwe poprzez stworzenie stopki w panelu użytkownika
    Rapid LB | 1.2 MPI LPG 75KM | MY14 | Ambition Komfort |Corrida |W-wa
  • Odkopię trochę temat- może zamiast naklejek jakieś podkładki pod tablice??
    Rapid SB | 1.2 TSI 90KM | 2015 | Active | Biały | 25000km | Poznań
  • Jedno nie wyklucza drugiego. Np. Rapid Club Polska. Tylko admin musialby zmienic w nazwie forum K na C. 
    Corolla | 1,6 132KM | MY18 | Classic Plus | Czarny | EPi

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?