FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Samochodowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Alufelgi 15",16",17"
  • @cezar ja mówię o samochodach wartościowych :-)  Mojej żonie jakaś baba wjechała w bok Matiza. Z OC sprawczyni dostaliśmy 3400 + wrak. Wrak nie był faktycznie wrakiem tylko koszt naprawy wg PZU przewyższał wartość pojazdu, dlatego po dokupieniu błotniaka, zderzaka, lampy i maski sprzedałem wszystko za 2400. Wartość giełdowa Matiza była ok 3800. Na czysto zostało ok 5000. Ale przy takich pojazdach jak Matiz czy Felicja nie da się ani wiele stracić, ani wiele zarobić :-) 
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Moja za robicie skody miala za karę jeździć matizem tylko zlitowałem się ;-)  fakt ubezpieczyciel za nowy nie policzy tak jak za stary
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • Niestety jak masz auto na gwarancji i aby jej nie stracić, nic nie zarobisz na kolizji, a tym bardziej przy szkodzie całkowitej. Właśnie jestem po usunięciu szkody z OC sprawcy  (wycena około 6,5 tys.) naprawa przez autoryzowany serwis. 
    PS
    Wyciszenie pod tablicą rejestrcyjną jest teraz w standardzie.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • Crame 15' już przyszły:) wszystko z nimi w porządku, zapakowane były w oryginalne pudełka z oryginalnymi zabezpieczeniami i papierami. Także zakup się udał:) @Amiskiew jeszcze raz wielkie dzięki za link. Pozdrawiam
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @dodan - nie ma za co, od tego jest właśnie forum
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Mam pytanie. Czy pasują do felg stalowy kołpaki SATELLITE od FABII 2.
    Strasznie mi przypadły do gustu i chce sobie takie sprawić
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • @dodan pochwal się fotką Swoich alusów 
  • @thomas jak masz oryginalne stalówki skodowskie to pewno będą pasować
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • ...ale cena w oryginalnym sklepie jest niewąska http://www.sklep.skoda.pl/pl/sklep/p/499/kolpaki-6x15-satellite.html
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Auto odbieram w przyszłym tygodniu a stalówki i opony mam zamiar dokupić. Stalówki nie będą oryginalne skodowskie 
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • jak chcesz kupić używane to lepiej oryginały wiadomo że nie będzie nic ocierać i śruby te  same do stalówek i alusów
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • Opony i felgi zamierzam kupić nowe ale nie w sklepie skody tylko poprzez sieć Unigum i zastanawiam sie nad rozmiarem opony ponieważ 85% tras przemierzam  autostradami i obawiam się że opona 15" 185/60 nie będzie dostatecznie zapewniała stabilności podczas jazdy na autostradzie dlatego myślę nad zakupem opon 15" 195/55
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • ważne aby dobrze do szerokości opony była dostosowana felga, no i ET felgi też jest bardzo ważne aby o nic nie wadziła, oryginalne felgi mają 6 cali szerokości więc do 15" 195/55 będzie pasować, a ET felg do rapidka to 38
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @thomas tu masz link http://www.nakole.pl/tabela-szerokosci-felgi-a-opony.php stosunek szerokości opony do felgi
    Rapid SB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition MAX+KOMFORT | Czerwony Rio Metalic | 42000 km| Ø 6,5 l/100 km | wlkp.
  • @thomas o kołpakach Satellite więcej znajdziesz tutaj. Jeśli zastanawiasz się na rozmiarem kół zobacz tutaj. Skoro 85% to autostrada, to bierz jak najszersze opony...
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • @chris pochwale się jak je już przełożę na wiosnę, na rapidce będą lepiej wyglądać:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • @Przemo74 - jak jeszcze nie kupiłeś to masz następne w takiej samej cenie
    Spiesz się bo następny @dodan :) będzie szybszy od Ciebie
    Rapid LB|1,2 85 KM| MY14| Ambition| Blue Denim| 105000 km| Kraków
  • Tak śpiesz się, cena jest dobra:) i do tego wystawią ci fakturę vat, Ja tego nie miałem w ofercie:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • dzięki za link, w sumie zamówiłem je już w Skodzie za 1600 nie zapłaciłem jeszcze pytanie czy mogę zrezygnować z tego zamówienia?
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM | 2013| MY14 | Srebrny | 46 tys | Poznań
  • zadzwoń i zapytaj się, czy ci odpuszczą. Zawsze to 3 stówy w kieszeni.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?