FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Kredyt Gotówkowy w VeloBank

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Nowy Rapid FL
  • Mam wrażenie, że w Polsce nie szanują klienta marki nr 1 w tym kraju...
    Trochę to dziwne, nawet zakrawa na jawne "olewactwo" klientów.
  • Niemcy też już mają konfigurację nowego Rapida. Oczywiście wersje różnią się z tymi z Czeskiej strony. A u nas dalej lipa :-((( niecały miesiąc do produkcji. Porażka
    Rapid LB/ 1.4 TSI z DSG/ 125KM/2017/ MY18/ Ambition + kilka dodatków/Błękit Pacific/15000+/ Lubuskie
  • miało być niby na początku maja pewna informacja wraz z poprawionym konfiguratorem a tutaj nadal lipa.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • Też miałem informacje że zaraz po majowych świętach ma być planowana produkcja Rapidów po FL i dalej nic. Duże zamieszanie przez ten lift 
    Rapid LB/ 1.4 TSI z DSG/ 125KM/2017/ MY18/ Ambition + kilka dodatków/Błękit Pacific/15000+/ Lubuskie
  • Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice
  • Dzięki! Masz może gdzieś opis pakietów? Emotion był dla Style za 300 zł, teraz jest za 3900. :O
    Rapid LB | 1.4 TSI 125 KM DSG | MY 17 | Style | Racing Blue | 16 000 km | Gdańsk
  • W tym cenniku jest trochę błędów (pewnie niebawem będzie jego nowa wersja).
    Np. napisali, że dla STYLE w standardzie jest radio SWING 5" a niżej, w cenniku, że 6,5";
    przyciemniane tylne światła w standardzie dla wszystkich wersji z tym, że
    "(12)Pakiet Emotion (dla wersji Liftback) obejmuje czarne lusterka zewnętrzne, przyciemnione tylne światła, przednie reflektory przeciwmgłowe z czarnym wnętrzem.";
    a "Gniazdo 12 V w komorze bagażnika dla wersji Spaceback" to w ogóle nie wiadomo kto i za ile...
    Pozdrawiam - Paweł
    Był: Rapid LB | 1.6TDI 115KM CXMA | MY16 | Style Max | Szary Quartz Metalizowany | 90k km | Szczecin | Chip: 148KM/323Nm
    Jest: Tiguan eHybrid 245KM | Elegance | Wilcza jagoda
  • Niestety podrożał nam Rapid i to znacznie :(
    Dziwne to jest - gorszy silnik TSI, tańszy w produkcji bo 3 cylindrowy, a samochód droższy. Zastanawia mnie logika tego koncernu...
  • Firma Skoda PL a Skoda CZ to dwie różne firmy. W Czechach nowe Rapidy po FL potaniały. Bardziej niż o logice firmy SkodaPL można porozmawiać o podniesieniu zysków kosztem kieszeni konkretnego odbiorcy.
    Rapid LB | 1.2 CBZA 88kW | MY13 | Ambition Komfort | Srebrny Brilliant metaliza | 88 tkm | Katowice | Ø 6,1 l/100 km
  • Jak cos jest nowość 1.0 tsi to kosztuje, a nie zawsze co nowe to lepszem. Śmieszna jest polityka VAGA wprowadzają 1.0 tsi a mówią ze od 2019 będą odchodzić od downsizingu. Widocznie projekt 1.0 tsi powstał kilka lat temu i musi sie zamortyzować.
    Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • Zapytałem przy okazji wizyty w ASO jak jest z zamówieniami na 1,0tsi. Pan odpowiedział, że mało kto się zastanawia nad trwałością i wg niego silnik jest już za bardzo wysilony ale głównie dla flot liczą się przeglądy LL, ubezpieczenie, i spalanie (katalogowe) do szacowania kosztów i tzw. optymalizacji budżetu zakupowego. Silnik ma dojechać do odsprzedaży i raczej ma na to szanse wiec już zamawiają. O indywidualnych klientach delikatnie zmienił temat, czyli chyba jednak wiele osób nie dowierza temu wynalazkowi ale jak to się mówi.. człowiek przyzwyczaji się do wszystkiego ;)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Skoda Rapid LB/ 1.2TSI chip150KM/ 249Nm /MY 2017/ Style Max / Blue Race/ 11.000km/ Szczecin
  • U mnie w salonie na dniach maja mieć Rapida Fl z 1,0TSI i już się zapisałem na jazdę próbną i zobaczymy co poprawili w stosunku do naszych R, no i czy silnik pracuje tak samo gładko jak w OIII.
    Octavia LB |1,2 CYVA 128KM 250 Nm chip|2018 |Clever| biel Candy | Jelenia Góra
    Diagnostyka i naprawa VW/AUDI/SKODA/SEAT
  • @wojtek2626 - bardzo jestem ciekawy jaka będzie Twoja opinia, zwłaszcza po konfrontacji z Octą - podziel się koniecznie
    Skoda Octavia III FL / 1.2 TSI 85KM/ 2017/ Ambition/ Pacific Blue/ 2500/ Kraków
  • W konfiguratorze na stronie skoda-auto.pl jest dostępny Rapid FL.
    Rapid SB 1.4 125KM | MY17 | Style Emotion | Szary Quartz | Łódź/Katowice
  • Szukałem i nie znalazłem konfiguratora dla Nowego Rapida. Dalej jest stary model.
    Rapid LB/ 1.4 TSI z DSG/ 125KM/2017/ MY18/ Ambition + kilka dodatków/Błękit Pacific/15000+/ Lubuskie
  • Przez jakiś czas był, a potem pojawiły się problemy techniczne (ciągle pojawiały się komunikaty błędów), więc pewnie przywrócili poprzednią wersję.
    Rapid LB | 1.4 TSI 125KM CZCA | MY17 | Style | Wielkopolska
  • Witam
    Z racji tego iż rapid FL jest produkowany od 22 tygodnia wraz z silnikiem 1,0 tsi.
    Moze już ktoś z Was otrzymał takie autko i może się podzielić odczuciami jak wygląda RAPID FL jeśli chodzi o :

    -wykończenie wnętrza
    -spasowanie plastików
    (podobno w fl zastosowane zostały wewnątrz nowe tworzywa zapewniające lepszy wygląd-spasowanie)
    -i odczucia z pracy 1,0tsi jak oceniacie?
    Dzieki i pozdrawiam wszystkich RAPID'owcow
    Rapid LB FL/1,0 95KM/MY 2017/Active+/Czarny Magic/Bydgoszcz
  • Dla ciekawych działa już polski konfigurator Rapida FL.
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?