FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • Ciekawi mnie, jakie pakiety i w jakich cenach nabyliście dla Waszych skodzianek.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Mój agent dla nowego Rapida po wszystkich przeliczeniach (m.in z zachowaniem wartości fakturowej na trzy lata -a przynajmniej coś takiego pisze nie wiem gdzie jest knif) wyliczył w WARCIE 1350 zł, takż troche taniej niż 1590zł w Skodzie
  • 1590 zł Pakiet z PZU oferowany przez dealera.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Dałem 1590 PLN za pakiet oferowany przez dealera z Allianz, jak poszedłem indywidualnie do PZU, to wyliczyli mi 2800 PLN (z 60% zniżką tylko na OC)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • mi tęż 1590 pakiet z PZU u dealera

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • No to może poszukajcie porządnego agenta następnym razem

  • A ja sądze że to itak dobra cena bo 60% zniżek mam tylko na OC więc przy cenie nowego auta to cena ta jest itak super

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Ja jak większość pakiet u dealera za 1590zl w PZU
  • Allianz 1.590zł - ubezpieczenie u dealera
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Protek - agent Warty? może jakiś namiar? czy to pakiet Warty dla VW/Skoda?
    Mój diler (jestem w trakcie oczekiwania) proponuje Allianza (1690) i Hestię (1590). Po kolejnym zapytaniu wymusiłem też informację o PZU (1590). Może ktoś wie, czym różnią się te pakiety?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Ja dostałem od dealera pakiet Allianz w kwocie 1690 zł - pełna opcja łącznie z samochodem zastępczym w razie kolizji i awarii.
  • Ja wybrałem pakiet Allianz (OC/AC NW SZYBY ASISTANS BEZ LIMITU KILOMETRÓW I POJAZD ZASTĘPCZY w razie problemów).
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Samo OC wysżło mi w Axa 280 zł a AC + OC  850 zł 60 % zniżki
  • Axa ? - to najgorzej jak mogłeś trafić. Złudne oszczędności. Mam znajomego co miał u nich wykupiony pakiet ubezpieczenia. Chciał tanio ubezpieczyć "paska" a mało go nie zrujnowali. A klient to ma wiedzieć tylko tyle ile według nich powinien wiedzieć. Przejechał się na nich równo.  
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • widzisz, ja miałem przygodę z Allianzem - bezprawnie zarzucili przyczynienie i zaniżyli wypłatę odszkodowania o 50%. zmienili podejście, gdy wniosłem sprawę do sądu. bez konieczności uzupełniania dokumentacji (choć mnie o to prosili, niczego nie wysłałem, bo komplet dokumentacji mieli od początku sprawy), gdy otrzymali pismo z sądu, przyznali mi rację i dopłacili niesłusznie zaniżoną kwotę przed wyznaczeniem terminu rozprawy.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • misiek miałem 6 samochód w Axa motor skuter i przyczepke narazie wszystko bez problemu
  • spid - może podasz namiar na tego agenta?

    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • https://www.axadirect.pl/quote/?m=110010  Wylicz sobie ... najlepiej jak dasz




    Wybierz promocję, z której chcesz skorzystać ... rozdawaj znizki znajomym tylko musisz od kolegi dac nr polisy wtedy dostajesz dodatkowo 25%  lub daj znizka przez internet to dostaniesz 20 %

    Później ustaw Że auto będzie robiło max 5000 KM rocznie jest garażowane w indywidualnym garazu i ze ma 2 zabezpieczenia fabryczne  i tam wszystko dawaj jak najlepiej ja tak robie od kilku lat nie ma zadnego problemu

    PS daj znac Ile Ci wyszlo  ja mam znizki na AC i OC po 60 %




















  • U mnie ubezpieczenie na zone. Bez zadnych znizek. OC+AC, w polsce i zagranica, assistance w polsce i za granica, nnw kierowcy i pasazera, samochod zastepczy na kilka dni w razie szkody, i kilka innych pierdół. Razem 1550 w PZU nie u dilera. Uwazam ze bardzo dobra oferta. 

    @Spid
    Nie radze podawac nieprawidlowych informacji w ubezpieczeniach ,bo wszystko fajnie do czasu szkody... potem ubezpieczalnie potrafia przeswietlic czlowieka jak rentgenem... czesto nawet na to tylko czekaja...
  • Polecam Wartę, przy max zniżkach + rabat agenta 1196,00 pln
  • Podajcie jeszcze co pakiet ac zawiera, bo to czesto stanowi duza roznice

OTWÓRZ KONTO BANKOWE I ZYSKAJ NAWET PONAD 500ZŁ!
PONIŻEJ SZCZEGÓŁY + ZŁÓŻ WNIOSEK

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?