FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Pakiet TV Canal+ Entry+

Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Ubezpieczenie
  • Ciekawi mnie, jakie pakiety i w jakich cenach nabyliście dla Waszych skodzianek.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Mój agent dla nowego Rapida po wszystkich przeliczeniach (m.in z zachowaniem wartości fakturowej na trzy lata -a przynajmniej coś takiego pisze nie wiem gdzie jest knif) wyliczył w WARCIE 1350 zł, takż troche taniej niż 1590zł w Skodzie
  • 1590 zł Pakiet z PZU oferowany przez dealera.
    Rapid LB / 1.2 CBZA 63 kW / MY 14 / Ambition + pakiet Komfort + pakiet na bezdroża / Czerń Magiczna / 76000km / Katowice
  • Dałem 1590 PLN za pakiet oferowany przez dealera z Allianz, jak poszedłem indywidualnie do PZU, to wyliczyli mi 2800 PLN (z 60% zniżką tylko na OC)
    Rapid LB | 1.2 CBZA 86 KM | MY14 | Ambition Komfort | Błękit Pacyfic | 11000 km | Mińsk Mazowiecki
  • mi tęż 1590 pakiet z PZU u dealera

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • No to może poszukajcie porządnego agenta następnym razem

  • A ja sądze że to itak dobra cena bo 60% zniżek mam tylko na OC więc przy cenie nowego auta to cena ta jest itak super

    Rapid SB 1.2 75km 2014 Ambition Czerwień Corrida 15600 Wodzisław Śląski
  • Ja jak większość pakiet u dealera za 1590zl w PZU
  • Allianz 1.590zł - ubezpieczenie u dealera
    Rapid LB | 1.2 TSI 105KM CBZB | MY14 | Ambition Komfort | Czarny Magic perłowy | 100 tys km | Gdańsk, Mazury - "Polska Północna"
  • Protek - agent Warty? może jakiś namiar? czy to pakiet Warty dla VW/Skoda?
    Mój diler (jestem w trakcie oczekiwania) proponuje Allianza (1690) i Hestię (1590). Po kolejnym zapytaniu wymusiłem też informację o PZU (1590). Może ktoś wie, czym różnią się te pakiety?
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • Ja dostałem od dealera pakiet Allianz w kwocie 1690 zł - pełna opcja łącznie z samochodem zastępczym w razie kolizji i awarii.
  • Ja wybrałem pakiet Allianz (OC/AC NW SZYBY ASISTANS BEZ LIMITU KILOMETRÓW I POJAZD ZASTĘPCZY w razie problemów).
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • Samo OC wysżło mi w Axa 280 zł a AC + OC  850 zł 60 % zniżki
  • Axa ? - to najgorzej jak mogłeś trafić. Złudne oszczędności. Mam znajomego co miał u nich wykupiony pakiet ubezpieczenia. Chciał tanio ubezpieczyć "paska" a mało go nie zrujnowali. A klient to ma wiedzieć tylko tyle ile według nich powinien wiedzieć. Przejechał się na nich równo.  
    Rapid SB | 1.4 DSG CAXA 122KM | MY14 | Elegance | Biel Candy | 112000km | W-wa
  • widzisz, ja miałem przygodę z Allianzem - bezprawnie zarzucili przyczynienie i zaniżyli wypłatę odszkodowania o 50%. zmienili podejście, gdy wniosłem sprawę do sądu. bez konieczności uzupełniania dokumentacji (choć mnie o to prosili, niczego nie wysłałem, bo komplet dokumentacji mieli od początku sprawy), gdy otrzymali pismo z sądu, przyznali mi rację i dopłacili niesłusznie zaniżoną kwotę przed wyznaczeniem terminu rozprawy.
    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • misiek miałem 6 samochód w Axa motor skuter i przyczepke narazie wszystko bez problemu
  • spid - może podasz namiar na tego agenta?

    Rapid LB | 1.2 MPI + LPG | 2014 | Ambition Komfort | Beż Cappuccino | 105000+ km | Leszno (wlkp) & Zielona Góra
  • https://www.axadirect.pl/quote/?m=110010  Wylicz sobie ... najlepiej jak dasz




    Wybierz promocję, z której chcesz skorzystać ... rozdawaj znizki znajomym tylko musisz od kolegi dac nr polisy wtedy dostajesz dodatkowo 25%  lub daj znizka przez internet to dostaniesz 20 %

    Później ustaw Że auto będzie robiło max 5000 KM rocznie jest garażowane w indywidualnym garazu i ze ma 2 zabezpieczenia fabryczne  i tam wszystko dawaj jak najlepiej ja tak robie od kilku lat nie ma zadnego problemu

    PS daj znac Ile Ci wyszlo  ja mam znizki na AC i OC po 60 %




















  • U mnie ubezpieczenie na zone. Bez zadnych znizek. OC+AC, w polsce i zagranica, assistance w polsce i za granica, nnw kierowcy i pasazera, samochod zastepczy na kilka dni w razie szkody, i kilka innych pierdół. Razem 1550 w PZU nie u dilera. Uwazam ze bardzo dobra oferta. 

    @Spid
    Nie radze podawac nieprawidlowych informacji w ubezpieczeniach ,bo wszystko fajnie do czasu szkody... potem ubezpieczalnie potrafia przeswietlic czlowieka jak rentgenem... czesto nawet na to tylko czekaja...
  • Polecam Wartę, przy max zniżkach + rabat agenta 1196,00 pln
  • Podajcie jeszcze co pakiet ac zawiera, bo to czesto stanowi duza roznice

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?