FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Prasówka czyli co i kto pisze/mówi o Rapidzie
  • zgadzam się z Tobą SkoRap, w necie można poczytać, obojętnie jaki "wózek" to i tak to szmelc, nie się czym przejmować, każdy jeździ tym czym chce czy też może, prawdziwych opini niestety bardzo mało.
    Rapid LB/1.2tsi 90km/MY16/Ambition max/Błękit Pacific
  • Masakra komentarze pod artykułem cieszmy się Rapidami! 
  • Rapid, wózek jak wózek, ma jeździć i tyle, a o tych co hejtują można powiedzieć " idiotów nie sieją sami się rodzą "
    Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • poza tym "nie kłóć się z idiotą bo ktoś może was pomylić"
  • Kiedyś przymierzałem sie do zakupu Kia Sportage i sprzedawca po rozmowie na temat opinii internetowych rzucił znane powiedzenie które brzmi: "Trzeba umieć oddzielić ziarna od plew" 
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • @halif pewnie, że to dwa inne samochody, stąd ;) no i nie wiem, czy ktoś tu wydał ponad 80 tyś na R. :)

    Co do dyskusji, pod wszystkimi artykułami o Skodach jest podobnie, tylko po co się tym przejmować.
    Natomiast fakt faktem, że sponsorowanych artykułów grupy VW jest tak dużo, łącznie z prasą, że nawet ja mam trochę dosyć, bo to odziera porównania z obiektywizmu.
    Ten trochę też to pokazuje, bo jak zaliczyć R, do kompaktów jest nr 1 jak do segmentu B prowadzi Corsa a obiektywnie auto jest między segmentami B i C.
    Zwrócę uwagę na inną rzecz, która trochę mnie smuci. W tak dużym kraju, po kwartale auto nr 1 kupiło moim zdaniem tylko 1300 klientów indywidualnych. Jesteśmy ułamkiem, który sobie na to pozwolił.
    To pokazuje też jak tzw.akademicka dyskusja prowadzona jest w komentarzach, bo większość tych ludzi nowego auta nigdy nie miała.

    A co do wszystkich gardzących tzw. kurą na masce;) po prostu olać to. Ja jestem zadowolony:)
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • @mito Zgadzam się, większość Polaków jeździ używką z zachodu i muszą się docenić takimi wpisami.
  • Dołączam się do poprzedników. Na moim osiedlu niestety większość sąsiadów jeździ używkami. Z kolei większość z tych posiadających nowe samochody jeździ po prostu firmowymi. Inną rzeczą jest to, że w naszym kraju panuje swoista "moda" kupowania samochodów używanych. Większość mających do dyspozycji 40-50 tyś nie kupi nowego samochodu klasy B lub B+  lecz klasę lub dwie wyższy ściągany zza zagranicy. Spotkałem się z podejściem niektórych moich znajomych, którzy na moim miejscu zamiast nowego Rapida woleliby powiedzmy 5-7 letnie Audi w "tedeiku"
  • Ja po Straszym audi w tedeiku doroslem do nowego Rapida i się cieszę nowy to nowy Pozatym super auto 
  • W załączniku najbardziej rzetelne zestawie rejestracji nowych aut jakie znalazłem. W tabelkach dokładne dane dotyczące rejestracji ogółem, w podziale na klientów indywidualnych oraz firmy, za okres pierwszego kwartału oraz ostatnie dwa miesiące. Pozdrawiam
    PZPM_CEP_info_osobdost_03_2015.pdf
    423K
    Rapid LB | 1,4 TSI 125KM | MY16 | Ambition Max+ | Biały | Wrocław
  • Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Szczerze mówiąc to przód i tył ładniejszy od Rapida.
  • Skodo Volkswageno Jetto Rapid Spaceback :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • rzeczywiście trochę ładniejszy od rapida:) no i silniki dali mu większe niż w rapidzie.
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt
  • Łorety:) ten diesel w 1.4 będzie tylko trzycylindrowy ale porażka...
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Ale za to 1.6 TDI będzie miał 116 koni a nie 105 :)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • zgadza się 116 kucyków to już będzie coś:)
    Rapid LB / 1.6 TDI CAYC mod 135KM / MY14 / Ambition Komfort / Czarna Perła / 142.500km / Warszawa
  • Rapid LB |1,2 TSI 63 kW LPG | MY15 | Elegance Max | Błękit Race | 27500 | Hanysowo der Hauptstadt

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?