FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Prasówka czyli co i kto pisze/mówi o Rapidzie
  • Bo to jakis hejt nie wiadomo czemu...
    https://www.youtube.com/watch?v=ajQlwhAIWVA
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • ryba80113 ludzie mają kompleksy na punkcie swoich samochodów jak są takie złe to dlaczego nimi ludzie jeżdżą? Piszą to ludzie którzy jeżdżą samochodem tatusia bo sam nie zarobił lub dostał samochód firmowy i ma wielkie mniemanie o sobie. Wszyscy kupujemy to co nam odpowiada i jak już wcześniej pisałem wolę mieć "kurę na masce" i jeździć spokojnie niż słuchać takich ludzi.
    Rapid SB/1.2 MPI/MY14/Ambition komfort/ Szary metalik
  • jak pojawił się mój Rapcio w mieście, moim i sąsiednich, nie był to zbyt często spotykany samochod. Do tego mam spoiler na klapie (fabrycznie). Wiecie jak reagowali właściciele starych betek i tjuningowanych wolkswagenów- szyderczym spojrzeniem, że ktoś próbuje zrobić z gówna kurę wyścigową. Ich miny rzedły gdy znikali we wstecznym lustrze, jak auto z kompletem pasażerów 2+2 odjeżdzą im spod świateł, albo na autostrdadzie zamienia się w znikający punkt.
    Inni wybałuszali gały jak widzieli np na stacji benzynowej co kryje wnętrze.
    Ci którzy znają już moje auto wiedz czym mówię. Jestem daleki od wyścigów i udowadniania swoich racji na drodze, ale w tych pryzpadkach miałem dziką satysfakcję :D
    Był okres że gdzie nie zaporkowałe to zbierali się gapiowie zaglądajcy przez okna, i słychać było och i ach.
    Po kilkunastu tygodniach skończyły się takie akcie. Widocznie idioci przywykli a zainteresowani się oswoili, bo i rapidów więcej.
  • Uważam ze trochę przeceniasz rapida jesli chodzi o przyspieszenie. Maks masz 122 KM, a to nie jest demon prędkości, który zostawia wszystko na światłach...
    co do wnętrza to sie zgodzę. 
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • No ale tez nie powala z wrazenia, jest ladne ale teraz prawie kazdy nowy samochod ma ladne wnetrze, ja u siebie nigdy nie zauwazylen by ktos sie podniecal wygladem mojego auta choc mam rowniez bezowe wnetrze i bialy lakier
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @kakaroto NIGDZIE nie napisałem że wszystkie. Ludzie z klasą (z mocą, elegancją, stylem) nie drwią z innych, nie szydzą ze "słabszych" nie próbują udowadniać że są lepsi, są ale, to nie jest esencją ich życia, oni traktują to jako normę, tak jak gentleman nie rozmawia o pieniądzach i o kobietach, on je po prostu ma. A ktoś kto robi fotki w pierwszej klasie albo hotelu 5* znaczy że dostał się tam przez przypadek i taką właśnie grupę miałem na myśli, co z resztą napisałem powyżej.

    @gross81 bo wcześniej naoglądali się mojego :P a tak serio to pisałem że jesienią kiedy odbierałeś swojego tama się obluzowała i rapidów pojawiło się na drogach/parkingach tyle ze przestały szokować.

    A cała moja wypowiedź nie była peanem na temat mojego auta tylko buraków którzy drwią ze wszystkiego zanim to zdążą poznać, a potem się dziwią, że jednak skoda nie taka zła.
    Innymi słowy, część hejtów wynika z nieznajmości i stereotypu, po zapoznaniu część hejterów zmienia zdanie, a inni szukają tylko dalszych hejtów, żeby mogli poczuć się lepiej.
  • @kros
    Inaczej troche to w pierwszej chwili odebrałem. tez wole nowa skode od vw golfa 1,9 tdi ...
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Obecne samochody sa bardzo zblizone wygladem i gabarytowo do siebie (oczywiscie w swojej klasie), dlatego słyszalem opinie o swojej skodzie ze co? to jest skoda, wyglada jak jakies "lepszy" samochod cos w stylu vw, w zyciu bym nie pomyslal. Taki sam efekt miałem ja sam gdy bedac na zaakupach w galerii jakos w lato zobaczylem wystawioną Octe, pomyslalem sobie ze to super auto i tak po przyjechaniu do domu zaczałem przeglądać nowe Skody. Co tu duzo mowić, często kierujemy sie stereotypami ale jak ktos mysli racjonalnie i wysili się nad poznaniem tematu i wyrobieniem swojego zdania, potrafi od nich odejść i miec głęboko gdzieś co myślą inni ;)

    p.s. @kros moj R i tak jest ładniejszy hehe ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • u mnie w robocie większość znajomych masakrycznie hejtowała ten zakup,,,jeden kolega mnie rozwalił jak z pełną powagą oznajmił mi że w jego Golf Mk2 są lepsze plastyki. Po zakupie jak zobaczyli to nagle wszyscy ucichli...nie wiedzieć czemu :P
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • może się zmartwili problemem dziury ozonowej :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • @tsuphul, @gross81 nic dodać nic ująć :D
  • @tsuphul U mnie było podobnie. Po pierwszym pokazie ludzie zmienili zdanie, a nawet chwalili.
    Rapid LB | 1.2 105KM | MY15 | Elegance max | Szary metal| 18000 km | Toruń
  • Może nie prasówka i test Rapida ale dziś dziś widziałem teledysk jednego utworu z list przebojów, w którym jedną z głównych ról grał właśnie Rapid. Konkretnie czarny Rapid SB :)

    https://www.youtube.com/watch?v=81EdENK_9qQ&spfreload=10&ab_channel=EgoItaly
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • faktycznie, wcześniej nie zwróciłem uwagi;)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Całkiem młodzieżowe auto :-D
    I co hejterzy? Skoda auto dla emeryta? ;-)
    LB|1.6 TDI CR 105 KM|MY14|Ambition Komfort |Pacific Blue|165 kkm| Lublin
  • Produkt ulokowany w zamian za finansowanie nagrania czy teledysku czy coś w tym stylu -tak podejrzewam.
  • Może nie o rapidzie ale o skodzie :) - pozwoliłem sobie to wrzucić :)
    http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/kosmiczna-skoda-octavia-bronia-belgijskiej-policji/6zy09#fp=as

  • http://moto.onet.pl/aktualnosci/skoda-zwieksza-produkcje-ilosc-zamowien-rosnie/nwd2c
    No proszę... a podobno (zgodnie ze "standardową" opinią tłumu na różnych popularnych portalach) Rapid to taki beznadziejny samochód, że nikt go nie kupuje :)
  • Znam wiejskich typków, którzy NIE wymieniliby Golfa III na nową Skodę Rapid nawet za darmo - bo Skodą to obciach. Na szczęście powoli powoli zmniejsza się liczba takich trolli.  
    Rapid SB |1.2 TSI 105KM| MY14 | Active Max | White Candy
  • Fabia chocby garbata i kulawa to i tak bedzie sie dobrze sprzedawac
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?