FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w Rapidze MY2015 październik-grudzien
  • Czyli trzeba czekać do odbioru... Ale skoro tak piszesz to myślę że będzie ok od razu. W etce widzę, że w sierpniu 2013 była zmiana wiązki oświetlenia wnętrza, może właśnie na tym polegała zmiana, żeby podpiąć drugą lampkę.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Produkcja początek listopada 2014 r. wersja AmbitionMAX i lampka z tyłu działa razem z tą z przodu. Nic nie trzeba poprawiać :-)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  •  Z tego co dojrzałem w Etce to od 26.01.2015 mają być też osłony przednich siedzeń.
  • @lukasz13, a na czym one polegają?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Jeżeli chodzi o to, co mam na myśli, to są to po prostu plastikowe osłonki, mnie osobiście pasuje takie rozwiązanie jakie jest,
    Dla przykładu, (chodzi o te plastiki pod siedzeniem, obok) : https://www.google.pl/search?q=octavia+III+wn%C4%99trze&biw=1680&bih=925&source=lnms&tbm=isch&sa=X&e...
    A tak to u nas wygląda :
    https://www.google.pl/search?q=skoda+rapid+fotele&espv=2&biw=1680&bih=925&source=lnms&tbm=isch&sa=X&...
    Rapid SB | 1.2 TSi, 85km | MY14 | Ambition | Beż Capucino | 15000 km | Lubelskie
  • Jeżeli faktycznie o to chodzi to lepiej ze ich nie ma. Dużo łatwiej wyciągnąć zgubę spod fotela lub o zgrozo z przestrzeni pomiędzy fotelem a tunelem, gdy jest to niezabudowane.
  • @lukasz13 a mozesz podac numer tej czesci. Etka mi sie rozjechala na PC lookne obnline ale tam sie kiepsko szuka i przeglada
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • A to ciekawe, mnie interesuje raczej czy będzie schowek pod siedzeniem i czy będzie się dało domontować do wcześniej wyprodukowanych aut (mój ma się produkować w połowie stycznia...)
    Rapid SB | 1.2 CBZA 86KM | MY15 | Ambition Max + Dynamic + Pakiet na bezdroża | Czerwień Corrida | 4500km | Lublin
  • @krisr77 nr części 5JA 881 317 osłona stelaża siedzenia, mnie osobiście interesuje takie coś jeżeli będzie można domontować.
  • @atsuki schowka raczej nie będzie widnieje tylko 5JA 881 507 A - uchwyt kamizelka ostrzegawcza, a to chyba to samo co mamy dzisiaj.
  • przeinstalowalem sobie Etke - rzeczywiscie jest oslona (plus jakis pret mocujacy) do siedziska. rzucily wam sie jeszcze w oczy jakies inne zmiany ktore wchodza od stycznia ??
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • co do kupna to pewnie cena za 2 komplety w ASO zabije. trzeba będzie poczekać az na allegro  pojawia sie używki.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ja polecam najpierw sprawdzić funkcjonalność. W Fabii miałem zabudowane spody. żadna korzyść, ani wizualna ani funkcjonalna (jedynie wariant ze schowkiem daje rozgrzeszenie).
    Fakt że rzadko, ale jak już coś wpadło, to niezła gimnastyka, żeby się dostać. A najczęściej wpadał kluczyk, albo coś równie istotnego.
  • Ale to jest osłona boczna, a nie pod siedzeniem, tam jest schowek na kamizelkę.
  • Witam, jeszcze podpytam, rozumiem że zmiany nie wprowadziły samoczynnego zamykania szyb po mocniejszym pociągnięciu przycisku?
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • W etce tego nie zobaczysz trzeba będzie poczekać aż ktos odbierze auto pod koniec stycznia lub w lutym
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Czyli np. ja :)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • No to sam sobie odpowiesz :)
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • Ciekawe czy zamkną się szyby po włączeniu alarmu?.Być może i ja odbiore auto pod koniec stycznia .
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Tego nie było i raczej nie będzie, ewentualnie może być domykanie z kluczyka (przekręcasz zamek i się domykają), ale wcześniejsze modele tego nie mają.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?