FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w Rapidze MY2015 październik-grudzien
  • a może ktoś sprawdzał czy montaż nie był czasem w poniedziałek :DDDDD
  • Zaraz wyjdzie na to, że jak na zmianie w fabryce był Vaclav to jest kluczyk, a jak Tobias to centralny....
  • Nie, raczej jak montował Polak, to dawał centralny, jak Czech to kluczyk:)
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  •  Jak jesteście tacy mądrzy to uświadomcie resztę !
  • Skrobaczka w klapce - niesamowicie "PRZEMYŚLANE ROZWIĄZANIA" Moim zdaniem powinna byc gdzies w boku drzwi kierowcy
    Rapid LB I TDI 105 KM I MY15 I Elegance MAX I Blue Denim I61290 km I Żnin
  • Moim zdaniem ma to sens, bo nieraz jest tak że samochód jest zaśnieżony i jak otwierasz drzwi to śnieg wpada do środka, a tak idziesz do klapki, wyciągasz i lecisz... IMO nie ma co się czepiać, ważne że jest, bo tego praktycznie wszyscy mogą nam pozazdrościć :D
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Chyba ze klapka sie nie otwiera bo zamarzla ;)
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja zawsze mam skrobaczke obok siebie przy drzwiach.
    Rapid LB 1,2 CBZB 105 KM MY14 Ambition+climatronic+swing Czarny Magic perłowy 29000km lubelskie
  • Skrobaczka, oryginalna kosztuje 11zł, więc dajcie spokój. Kupcie drugą i macie z głowy problem umieszczenia, albo braku jak Wam ukradną. Dobrze, że jest możliwość umieszczenia jej w różnych miejscach _także_ w klapce wlewu paliwa.
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  •   Jeżeli klapka jest zamykana na centralny to nie ma problemu, ale jak nie to możesz sobie co tydzień kupować nową. A jak znudzi Ci się uzupełniać za 3 lub 4 razem to koleś sobie weźmie klapkę od paliwa na pamiątkę- simply clever :)
  • a jak zaspawasz klapke to zwinie całe auto wraz z garażem.
    LITOŚCI, proszę
  • @lukasz13 - bez przesady, już czasy dzikiego zachodu w naszym kraju minęły. Czy komukolwiek ktoś ukradł skrobaczkę? Może nie ma świadomości, że tam jest... i tak niech zostanie :)
    Ja dzisiaj kupiłem drugą, za 9,9 zł w promocji zimowej u dilera. Będę woził wewnątrz jakbym klapka zamarzła.
    Nie twórzmy problemów "na siłę"...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  •   Chciałbym być optymistą, ale już dwa razy ukradli mi sprzed okna kołpaki, za drugim razem nawet tanie podróby, także każdy ma swoje doświadczenia. A problem robię tylko i wyłącznie  z tego, że mam klapkę nie zamykaną z centralnego, mogę ?
  • Pewnie, że możesz. W trakcie pisania sam się zacząłem zastanawiać, czy to ze mną nie jest coś niewporządku przypadkiem, może po prostu mieszkam na spokojnym osiedlu i nigdy nic się żadnemu, mojemu autu nie stało. Kiedyś jak chłopak zarysował mi drzwi rowerem, to po chwili przyszedł z tatą, przepraszali i z ich prywatnego OC zlikwidowałem szkodę. Pozostało mi pogratulować chłopakowi odwagi i wszystko super się skończyło...

    Zatem mogę mieć skrzywione spojrzenie, ale ogólnie to ja wierzę w ludzi i w niezamykanej klapce mam skrobaczkę i nawet nie pomyślałem, że ktoś mógłby ja przytulić...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • Hehe mojemu koledze zarypali kołpaki spod kościoła także mnie nic już nie zdziwi:D
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • @halif masz wspaniałe miejsce w którym mieszkasz, mi w lato przejechał dzieciak rowerem spora ryse na drzwiach ale jakos nie miał odwagi ;) Od tej chwili nie stawiam juz samochodu przy chodniku tym bardziej teraz Rapida
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • mi 2 razy zarypali dekielki od alufelg w Toyocie, te 2 jakies 1,5 tyg po kupnie (nowki oryginaly).
    od tego czasu jeżdżę bez, planuje kupic jakies podróby
    z tego tez wzgledu chyba zrezygnuje z oryginalnych kołpakow do rapida - te co mi sie podobają z nowej Fabii kosztują jakies chore pieniądze (330 za komplet) a 250 za te Rapidowskie ktore sa ochydne to tez kiepski interes jak kiedys maja ukrasc :) Kupie jakies uzywki albo i no namy przynajmniej nie bedzie szkoda.
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • @krisr77 daj spokój z oryginalnymi, kawałek plastyku za 330 bez przesady, ja kupiłem na alledrogo za 75 zł, do tego dostałem fajne grube solidne naklejki z logo skody i wyglada elegancko, byle do konca zimy i z powrotem aluski 
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • jak tak dalej pójdzie to nie nie wiem czy sie nie skończy na alusach na zime bo z tymi kołami zimowymi robi sie coraz ciekawiej (podobno kompletów po prostu juz nie ma) a osobno koła + opony nie podejdą pod bony
    Rapid LB | 1,2 105KM | MY15 | Elegance Max beżowy | Brąz Topaz | Warszawa
  • a no widzisz, pewnie wiekszosc ludzi brało z bonów wlasnie te komplety dlatego teraz z tym problem jest. Mi tez sie udało Micheliny dostac z bonów choc juz wtedy musiałem czekac 2 tygodnie na nie
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?