FORUM SKODA RAPID :: Wyszukiwarka Forumowa

 


Witamy na Forum miłośników Skody Rapid i Rapid Spaceback
   - usterki, opinie i Wasze wrażenia z użytkowania Rapida!

dołącz do nas!
Zmiany w Rapidze MY2015 październik-grudzien
  • Czy jest może właściciel LB z drugiej polowy 2014 który może potwierdzić lub zaprzeczyć że korek wlewu paliwa jest na centralny. Dzięki.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Ja mogę się wypowiedzieć że będąc w salonie niedawno, obczajałem na placu LB z grudnia, który przyjechał dopiero co z Poznania, macałem klapkę i nie dała się otworzyć, więc jest z centralnego zamykana
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • Nie wprowadziły, ale ponoć zlikwidowały ucinarkę palców z przodu. Przynajmniej w wersji elegance. Ponoć...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • @tsuphul
    Tak jest zamykana wraz z centralnym. LB z sierpnia 2014
    http://youtu.be/K_1uf2Xudm0
  • Dzięki za info
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • Czy ktoś jest poinformowany, od czego zależy obecność powyżej omawianego korka zamykanego na zamek centralny, bądź jego braku?

    Ja posiadam auto wyprodukowane albo w ostatnim tygodniu 2013, albo zaraz po nowym roku (nie wiem jak to dokładnie sprawdzić). Mam klapkę zamykaną na zamek centralny (korek bez zamka na kluczyk).
  • Z tego, co było tutaj opisywane, w tym okresie to była raczej loteria, bo zdarzało się tak że posiadacze Elegance nie mieli, a Ambition mieli. Teraz już wszyscy mają.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Style Plus | Biel Laser | 116000 km | Sochaczew
  • na 100% od maja czy czerwca 2014 wszyscy już mają.
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY15 | Ambition Max | Beż Cappuccino | 25000km | Łódź
  • ja mam z ostatniego tygodnia kwietnia 2014 i mam na kluczyk
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  • Ja mam SB z października 2013 i mam klapkę zamykana z zamka centralnego 
  • Może jest to połączone w konfiguratorze modelu z opcją autoalarmu? Inaczej to wygląda na czynnik losowy :) Elegance u mnie też ma na kluczyk...
    Rapid LB 1.2MPI LPG | MY14 | Elegance | Biel candy | Łódź
  • W sb z września mam klapke z centralnego. Autoalarmu nie mam
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • Mam klapkę zamykana z zamka centralnego. Kwiecień 2014 z autoalarmem
    Rapid SB | 1,2 CBZB 105KM | MY14 | Elegance Max beżowy | Beż Cappucino | 56 kkm
  • wychodzi na to ze w pierwszej polowie 2014 i starsze bez alarmu mialy na kluczyk z alarmem centralny w drugiej polowie 2014 wszystkie juz z centralnego
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Dla wyjaśnienia niektórych wątpliwości. Wersje SB od początku miały z centralnego a na pewno wersje od grudnia 2013 r.
    Jeśli chodzi o LB to miało być od grudnia 2013 r. też z centralnego ale jak widać była loteria lub jakiś nieokreślony schemat montowania korka wlewu paliwa, którego jak widać nie możemy rozgryźć.
    Dopiero chyba od MY15 wszystkie Rapidy mają z centralnego.
    Dla mnie niezabezpieczona klapka przez centralny to zaproszenie do naszego zbiornika po paliwo no i po naszą drogocenną skrobaczkę :P Zawsze się zastanawiałem kiedy ktoś się nią zaopiekuje aż sprawdzałem czy O3, którą miałem też ma niezamykaną klapkę :)
    RAPID LB | 1.2 TSI CBZB 105 KM @120 KM/213,7 Nm | MY15 (45 tydzień 2014) | AmbitionMAX + USB + Climatronic + Tempomat + Hak | Błękit DENIM | łódzkie
  • no skrobaczka to cenna rzecz, te spojrzenia innych odśnieżających gdy wyciągam ja z klapki - bezcenne :D
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • A mi ostatnio klapka przymarzła :/ 5 minut sie meczylem na stacji zeby otworzyć. 
    Rapid SB | 1.2 105KM | MY15
  • mi tez ale az tak długo sie nie meczyłem, jednak zastanawiałem sie juz jaka metodą ja otworzyc
    Rapid LB |1,2 TSI 86KM | MY2015 | Elegance Max Wnętrze Beż | Biały Candy| 52000km | Szczecin
  • Ja mam z kwietnia 2014 z fabrycznym alarmem i mam na kluczyk więc to jest bez związku 
    Rapid LB | 1.2 CBZB 105KM | MY14 | Ambition Komfort | Blue Race | 28500km | Gdańsk
  •  Ja myślę, że od początku produkcji wstawiali jak leci, być może znaczenie miał kraj docelowy, a dopiero od jakiegoś czasu jak skończyły się na magazynie stare korki na kluczyk, wtedy zaczęli montować już we wszystkich.

SPRAWDŻ AKCESORIA DO SWOJEJ SKODY


Postaw mi kawę na buycoffee.to
Zostań Patronem RapidKlub.pl, dzięki Tobie forum będzie nadal funkcjonowało i pomagało innym użytkownikom!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz dołączyć do dyskusji na RapidKlub, kliknij jeden z tych przycisków!

Witaj na internetowym forum samochodu SKODA RAPID - zapraszamy do dyskusji!
Masz skodę? Chcesz kupić Rapida? Dołącz do nas!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

RapidKlub.pl
 - lista użytkowników forum

Moderatorzy forum:
@van_daal @gross81 @grzesk @jercen


ANKIETY SKODA RAPID:
Jaki kolor do Rapida?
Jaki wybraliście silnik?
Spaceback czy Liftback?
Jaki wybrałeś pakiet / wersję wyposażenia do Rapid'a?
Czy jesteś zadowolony z użytkowania Skody Rapid?